Rozdział 17: Znajomi

Tłumaczenie: blood angel Korekta: blood angel

Góra Duchowej Medycyny była zakazaną ziemią.

Jeśli ktoś miał zdolność latania, mógł na nią wejść nie używając wejścia.

Było 8 wejść na Górę Duchowej Medycyny, i wszystskich 8 wejść pilnowali starsi. Góra była otwarta, tylko w czasie Polowania.

W tym momencie wszystkie 8 wejść było otwartych. Wszyscy wewnętrzni uczniowie mogli wziąć w nim udział, a teraz było tu prawie 100 tysięcy uczniów.

"Góra Duchowej Medycyny, to dość tajemnicze miejsce."

Chufeng wędrował po Górze Duchowej Medycyny. Jego wzrok przyciągnęło miejsce, bez drzew i krzewów.

To był pierwszy raz, kiedy Chufeng widział takie piękne rośliny. Zapachy kwiatów były bardzo gęste.

"Duchowa Trawa?" Nagle Chufeng zobaczył dziwną roślinę.

O wysokości 5 cali, mającą 4 liście, była całkowicie zielona w słabym świetle. To była niskiej jakości Święta Duchowa Trawa.

Puu Ziemna Duchowa Trawa, przygotowała się do ucieczki.

Whoosh

Widząc to, Chufeng nagle skoczył, jednak zrobił to sekundę na późno. Ziemna Duchowa Trawa, zakopała się w glebie.

"Te rzeczy naprawdę mają charakter duchowy." Chufeng sucho się roześmiał, nie był niecierpliwy. Rozejrzał się w około.

Wiedział, że Ziemna Duchowa Trawa mogła uciec pod ziemię, ale po pewnym czasie musiała wrócić na powierzchnie, a jej kierunek ucieczki łatwo było przewidzieć.

Chufeng czuł, że tak długo jak jest w stanie, potwierdzić gdzie wyjdzie na powierzchnie, złapanie jej z jego szybkością nie będzie trudne.

Whoosh

Właśnie w tej chwili, coś błysnęło i Ziemna Duchowa Trawa wysunęła się z ziemi. To była oczywiście ta sama która uciekła.

Ale, Duchowa Trawa, od razu schowała się znów w ziemi, kontynuując ucieczkę.

Chufeng wiedział, że będzie ją mógł złapać w kilku etapach, wyskoczył w powierzę, niczym chytry królik. Jego ręce uformowały szpony orła, i złapał pustą przestrzeń przed sobą.

Whoosh Tak jak Chufeng przewidział, gdy wylądował na ziemi, Ziemna Duchowa Trawa wyszła spod ziemi.

Ale tym razem, Chufeng był szybszy od niej. Nie dał jej żadnych szans na ucieczkę. Chwycił ją szybko w dłonie i wyciągnął z ziemi.

ji ji ji

Gdy ją wyciągnął, zaczeła robić straszny hałas, został uderzony jej siłą duchową.

Ale, walka nie trwała długo, Ziemna Duchowa Trawa szybko osłabła. Na koniec, zaczęła się błyszczeć i skurczyła się, do rozmiarów dużego palca.

"To, było naprawdę bardzo dziwne."

Gdy lek duchowy opuścił ziemię stracił swoje duchowe ciało, zmieniał swoje rozmiary.

Ale to były tylko plotki. Kiedy Ziemna Duchowa Trawa miała 5 cali długości, mogła się zmienić nawet o pół cala.

Hmmm

Chufeng, położył Ziemną Duchową Trawę na ręce i zrobił pieczęć. Poczuł jak jego dantian absorbuje energie, Duchowa Trawa w mgnieniu oka zniknęła z jego dłoni.

"Hehe, te rzeczy nie mają nawet tyle energii, by wypełnić szczeliny między zębami."

Chufeng gorzko się uśmiechnął. Duchowa Trawa była tylko niskiej rangi lekiem duchowym, energia duchowa w jej środku była dużo gorsza niz w Świętej Duchowej Trawie. Będzie musiał złapać ich bardzo dużo, by nakarmić boską błyskawice.

Chufeng, kontynuując swoją wędrówkę, poszedł w głąb górskiego lasu.

Góra Duchowej Medycyny została podzielona na wewnętrzny okrąg, środkowy okrąg i zewnętrzny okrąg.

Zewnętrzny okrąg miał niskiej jakości leki duchowe, w średnim były średniej jakości leki duchowe, a wewnętrzny okrąg miał wysyokiej jakości leki duchowe.

Chufeng, był bardziej zainteresowany wysokiej jakości duchowymi lekami: Świętą Duchową Trawą. Ale wiedział, że mają też większą śiłe duchową.

Święta Trawa Duchowa, mogła nie tylko uciec ale nawet zaatakować. Według plotek, jedna Święta Fucowa Trawa jest na poziomie Zajadłej Bestii 6 rangi, nie będąc w na 6 poziomie siły duchowej, nie ma co tam iść.

Dlatego wewnętrzny okrąg był uważany za zakazany obszar, i mało ludzi miało odwagę by tam wejść. Chufeng, także nie planował tam na razie polować, więc jego celem był średni okrąg.

Średniej jakości Duchowa Trawa to Niebiańska Duchowa Trawa. Według legend, może bardzo szybko schować się pod ziemię, lub stać niewidzialna, więc bardzo trudno ją złapać. Ale, na szczęście, nie ma żadnej mocy zabijania.

Mimo, że energia duchowa jaką posiadała była nieporównywalna z Świętą Duchową Trawą, wciąż była lepsza od Ziemnej Duchowej Trawy. Dlatego, był to na razie najlepszy teren łowiecki dla Chufenga.

Kiedy było już południe, wreszcie dotarł do środkowego kręgu, i szybko znalazł Niebiańską Duchową Trawę.

Ale, Niebiańska Duchowa Trawa była trudna do zdobycia. Nie tylko mogła zmienić kierunek ucieczki, ale naprawdę mogła stać się niewidzialna.

Mimo, że niewidzialność trwałą tylko chwilę, Chufeng zawsze miał problem gdy to się stało.

Do czasu gdy słońce zaczęło znikać na zachodzie, Chufeng zobaczył co najmniej tuzin Niebiańskich Duchowych Traw, ale nie zdołał ich złapać.

"Nie wierzę, że nie mogę złapać średniej jakości leku duchowego.

Chociaż Chufeng wciąż intensywnie polował, nawet po całym dniu, nie mógł nic złapać, gdy zaczęło mu burczeć w brzuchu mógł się tylko zatrzymać i coś zjeść.

Jedząc racje, nie zapomniał o swojej bezradności przy polowaniu na Niebiańską Duchową Trawę, i poprzysiągł złapać Niebiańską Duchową Traw.

"Tak jak mówiłam, nie było po co wchodzić do środkowego okręgu. Niebiańska Duchowa Trawa nie jest czymś co możemy złapać."

"Proszę pani, nie trzeba się spieszyć. Ja już prawie złapałem Niebiańską Duchową Trawę. Daj mi jeden dzień, a gwarantuje, że mogę ją złapać."

"Jeden dzień? W ciągu jednego dnia, możemy złapać górę Ziemistej Duchowej Trawy w zewnętrznym okręgu. Po prostu marnujemy czas."

Właśnie w tym czasie, Chufeng poczuł, że w lesie nie daleko niego jest 10 osób.

"Heh, wygląda na to, że nie jestem jedynym któremu się nie udało."

Chufeng zaśmiał się, ale nawet nie podniósł głowy, aby na nich spojrzeć i dalej zajadał racje dużymi kęsami.

"Pani. Wygląda na to, że jest tu Chufeng." Rozbrzmiał zaskoczony głos, a Chufeng wiedział, że spotkał nie lubianą osobę.

Podniósł się i spojrzał. 10 sylwetek, patrzyli na niego, ich twarze były znajome.

Młodą kobietą, która prowadziła była Chuxue. Była o rok młodsza od Chufenga, więc mogła być uznawana za jego kuzynkę.

Chociaż Chuxue nie była tak słodka i piękna, jak chuyue, wciąż było w niej coś ładnego. Szczególnie jej śnieżnobiały kolor skóry, który odpowiadał jej imieniu.

[T/N: "Xue" znaczy śnieg.]

Ale ona była taka sama jak Chucheng i Chuzhen. Nie lubiła Chufenga, była jego wrogiem.

Za Chuxue stało 9 osób. Mimo, że miały nazwisko "Chu", ściśle mówiąc, nie były one częścią rodziny Chu.

Byli sługami rodziny Chu, a ponieważ ich rodzice mieli pewien status w rodzinie Chu, udało im się dostać do Szkoły Lazurytowego Smoka. Najśmieszniejsze było, że nawet ci ludzie patrzyli na nie go pogardą.

"Och! To ty Chufeng."

Odpychający głos zabrzmiał jeszcze raz, i okazało się, że osobą która mówiła był wysoki i chudy młodzieniec, który stał obok Chuxue.

Chufeng znał tę osobę. To był Chugao, ponieważ w dzieciństwie był mały, lubił trzymac się koło Chuxue. Był jak cień Chuxue.

[T/N: "Gao" znaczy wysoki.]

Rzeczą o której warto wspomnieć, jest to, że choć Chuguo miał status służby, jego talent nie był zły, wszedł do Szkoły Lazurytowego Smoka, wtedy kiedy Chuyue i również był na 4 poziomie siły duchowej.

W grupie Chuxue, Chugao był główną siłą.

Ale ten facet nie był niezawodny. Widząc, jak przyprowadził Chuxue i innych, do środkowego okręgu, można powiedzieć, że był osobą która ugryzła więcej, niż mogła przeżuć.