Rozdział 18: Krzyk w lesie

Tłumaczenie: blood angel Korekta: blood angel

"Chufeng, nie jesteś w tym zbyt dobry. Nawet nie masz nic po całym dniu." Widząc, pusty worek Chufenga, Chuxue chłodno się uśmiechnęła.

"Tak? Widzę, że wasza 10 nie jest lepsza ode mnie." Chufeng popatrzył na ich puste worki, i się uśmiechnął.

"Ja naprawdę nie wiem, co Chuwei ma w głowie. Włożył 10 bezużytecznych ludzi do jednej grupy, a wy poszliście do średniego okręgu. Co wy tu robicie kemping? Macie wystarczająco dużo racji?"

"Bzdura." Słysząc słowa Chufenga, Chuxue się rozgniewała. 9 osobników za nią, również nie było w dobrym nastroju.

Zwłaszcza Chugao. Wskazał na Chufenga i krzyknął:

"Jeśli masz odwagę stanąć przeciw rodzinie, mogę cię zniszczyć."

"Jeśli uważasz, że ci się uda, możesz przyjść i spróbować." Chufeng pogardliwie spojrzał na Chugao, a potem zaczął dalej jeść swoją racje.

"Myślisz, że nie mam odwagi?" Powiedział Chugao, następnie z agresją pobiegł w stronę Chufenga. Wiatr zawirował pod jego stopami i uniósł liście w górę. Pokazał w całości swoją siłę duchową 4 poziomu.

Ale, gdy Chugao dostał się blisko Chufenga, Chufeng podniósł głowę, i spojrzał w oczy Chugao, a jego spojrzenie było niczym ostry nóż kłujący Chugao.

Krok

W tym momencie, Chugao natychmiast przerwał swoje działania, i szybko wycofał się 2 kroki do tyłu. Ponieważ, gdy poczuł na sobie wzrok Chufenga, poczuł coś. Moc odstraszania.

Przez wzrok Chufenga, Chugao poczuł chłód w kręgosłupie. Wpadł w panikę, ponieważ wiedział, że takie spojrzenie może mieć tylko bardzo straszna osoba.

Chociaż, było nie do pomyślenia, że Chufeng który również był na 4 poziomie siły duchowej, i dopiero wszedł na wewnętrzny dziedziniec, mógł go odstraszyć, że nie będzie mógł walczyć z Chufengiem.

Gu

Po głębokim przełknięciu śliny, Chugao błyskawicznie odwrócił się i pobiegł z powrotem.

Ta scena zaniepokoiła Chuxue, a inni nie wiedzieli co robić. Dlaczego wrócił bez walki? Czy to nie dziwne?

Gdyby wiedzieli, że Chugao został przestraszony przez spojrzenie Chufenga, stracili by twarz.

"Chugao, co się stało?" Chuxue powiedziała ze złością.

"Proszę pani, ja..." Chugao nie wiedział, jak zareagować.

"Bezużyteczne śmieci."

Patrząc na wygląd Chugao, wydawał się słaby, Chuxue gniewnie zagryzła wargę, ale nie wiedziała co robić. Na koniec, mogła tylko powiedzieć do Chufenga:

"Chufeng, jesteś strasznie zarozumiały. Zapomniałeś, że zostałeś pobity przez Hongfei kiedy byłeś młody?"

"Pozwól, że cię ostrzegę. Lepiej nigdy nie wracaj do rodziny Chu, albo Hongfei będzie cie musiał pobić jeszcze bardziej."

Słysząc słowa Chuxue, Chufeng nagle zacisnął pięści, a racje w jego ręce zamieniły się w proszek. Rozpoczęła się wichura, i wiała w stronę Chuxue i innych. Nawet Chugao miał trudności z oparciem się jej.

Chu Hongfei. Osoba która mocno upokorzyła Chufenga. Chufeng nigdy nie zapomniał, że gdy miał 8 lat został mocno pobity przez 10 letniego Chu Hongfeia. Chufeng musiał zostać w łóżku przez połowę miesiąca.

Ważną rzeczą było też, że kiedy Chuguyu poszedł go potem znaleźć, też został mocno pobity. To, co się stało zawsze było solą w sercu Chufenga.

Chufeng powoli podniósł głowę i gęsta, zimna aura rozprzestrzeniła się z jego oczu. Powiedział bardzo zimnym tonem do Chuxue.

"Chuxue, powiedz Chu Honfei, że wrócę na tegoroczne zgromadzenie. Upewnij się, że się przygotuję do poniżenia."

"A teraz, wszyscy lepiej znikajcie mi z oczu, albo pożałujecie."

Gdyby to były normalne warunki, Chuxue odpowiedziała by Chufengowi. Ale teraz nie miała odwagi, tego zrobić. Przez aurę emitującą z Chufenga jej nogi słabły a ciało drżało. Wiedziała, że to uczucie nazywają strachem.

Chuxue nic nie powiedziała i odwróciła się z powrotem, a następnie poszła w stronę lasu. Jeśli chodzi o Chugao i resztę, szybko za nią poszli, ponieważ oni też nie mogli się oprzeć aurze Chufenga.

Chuxue i inni poszli w lewo, zaś Chufeng prosto.

Wiedział, że Chu Hongfei, był najlepszym w walce w rodzinie Chu, nawet teraz był prawie taki jak Chuguyu.

Chu Hongfei, był inny niż Chuguyu, był jedyną osobą która mogła dostać się do szkoły pierwszorzędnej szkoły. Miał olbrzymi talent w treningu walki.

Kiedy Chu Hongfei poszedł do szkoły, nie wrócił z powrotem do rodziny Chu więc nikt nie wiedział, jak był silny.

Ale Chufeng czuł, że w tym roku Chu Hongfei prawdopodobnie wróci. Ponieważ jego ojciec był jednym z kandydatów.

Co do talentu Chu Hongfei, nawet jeśli nie osiągnął 6 poziomu siły duchowej, było pewne, że będzie miał przynajmniej 5 poziom. Chufeng, musiał zwiększyć swoją siłę przynajmniej do 5 poziomu.

'Ach! Nie dotykaj mnie!"

Ale zanim Chufeng odszedł dalej, usłyszał ostry krzyk z lasu. Ten głos należał do Chuxue.

W tym momencie, Chufeng zmarszczył brwi, ale po chwili wahania pobiegł w kierunku dźwięku.

W tym samym czasie, w lesie.

Chugao i pozostałe 9 osób przeszedł dreszcz, stali z boku z twarzami pełnymi strachu. W pustej przestrzeni trochę dalej, Chuxue bawiło się 3 mężczyzn.

Te 3 osoby były w wieku 20 lat lub więcej, a ich twarze były wulgarne. A na ich plecach były żelazne miecze. Byli członkami sojuszu mieczy.

"Juniorko, nie musisz się bać. Nie mamy złych zamiarów, chcemy tylko z tobą chwile porozmawiać."

Jeden z mężczyzn pociągnął za purpurowe ubranie Chuxue. Jeden rękaw był już rozdarty, a pod nim było widać śnieżnobiałą skórę.

"Hehe, jest całkiem biała, lubię takie dziewczyny jak ona."

Pozostała dwójka również dotykała ciała Chuxue. Ślinili się, a ich oczy błyszczały.

"Jesteśmy z tej samej szkoły, więc nie boicie się, że starsi was ukarają, za traktowanie mnie w ten sposób?" Twarz Chuxue była pełna łez, próbowała się wyrwać z całych sił.

"Juniorko, my cię chronimy. Starsi nie mają na to czasu, więc dla czego mieli by nas ukarać?"

"To prawda, oni są bezużyteczni, tylko wystawiają cie na większe niebezpieczeństwo. Niedługo damy ci kilka prezentów. Hehe..."

Była już noc, a ta trójka była bardzo samotna. Więc jak mogli nie zapolować na jakąś owieczkę?

"Seniorzy, proszę dajcie odejść naszej rodzinie." Chugao błagał, cały drżał.

Whoosh

Zanim dokończył zdanie, jeden z członków Sojuszu Mieczy wyciągnął żelazny miecz, i machnął nim w stronę Chugao, a silny wiatr poleciał w jego stronę.

Puf

Gdy silny podmuch wiatru zniknął, w górnej części nóg Chugao były krwawe rany, Chugao padł na kolana.

"Poziom 5, Królestwo Ducha."

Widząc to, rodzina Chu była przerażona. Aby móc korzystać z powietrznego ostrza i pokonać Chugao jednym atakiem, musiał być na 5 poziomie siły duchowej.