Rozdział 23: Jeden na dziesięć tysięcy

Tłumaczenie: blood angel Korekta: blood angel

"Znasz mnie?"

Chu Feng dokładnie ocenił dziewczynę od stóp do głów, dowiedział się, że dziewczyna nie tylko była piękna i młoda, ale również młodsza od niego.

Ponadto zauważył, że była członkinią Skrzydlatego Sojuszu. Mimo, że dziewczyna była w szoku widząc Chu Fenga, on jej nie znał.

"Kto cię zna? Pospiesz się i odejdź z tąd, to nie jest miejsce gdzie możesz przebywać."

Dziewczyna spojrzała na Chu Fenga, a następnie rzuciła się do walki, wydawało się, że jest bardzo zła na Chu Fenga.

Chociaż Chu Feng nie wiedział, dlaczego dziewczyna była tak wściekła, wiedział to, że Święta Duchowa Trawa ją otoczyła. Chciała uciec ale nie miała takiej szansy.

Jeśli dziewczynie, skończy się siła, umrze tutaj.

Chu Feng, był człowiekiem i nie mógł pozwolić na to, by taka piękna dziewczyna została pożarta przez potwory.

Kiedy Chu Feng myślał nad tym, skoczył bez wahania. Ale gdy wszedł, zaczął tego trochę żałować. Duża ilość potworów, wyczuła jego aurę i rzuciła się na niego.

"Wygląda na to, że muszę iść na całość."

Jego życie wisiało na włosku, więc Chu Feng nie powstrzymywał się już. Energia w jego dantianie została uwolniona i weszła w jego żyły. Gdy jego palce dotknęły ziemi, wyskoczył w górę z prędkością błyskawicy.

Kiedy lądował, Chu Feng nabrał większej prędkości. Zaczął wiać mocny wiatr, a Chu Feng jak ostrze, wbił się w setki kwiatów pod nim.

Bang

Kiedy lądował, kwiaty zostały rozrzucone. Ziemia popękała wokół niego. Jedna Święta Duchowa Trawa zignęła i skurczyła się do wielkości palca.

Pierwsze dwa ataki z Trzech Ataków Gromu, zabiły tylko jedną Świętą Duchową Trawę. To było nie oczekiwane. To był najsilniejszy atut Chu Fenga.

Myślał, że po jego atakach "niebo będzie przerażone, a ziemia będzie płakać."Myślał, że niezliczona ilość Świętej Duchowej Trawy umrze po jego ataku. Ale prawdziwy wynik, bardzo się różnił od tego w jego wyobraźni.

Ale Chu Feng nie myślał o tym zbyt wiele. Niemal w tym samym czasie w którym wylądował, musiał znów uskoczyć ponieważ 3 Święte Duchowe Trawy zaatakowały go od tyłu.

"Facet, chcesz umrzeć?"

Czując zmianę w formacji ataku Świętej Duchowej Trawy i słysząc dźwięk w pobliżu, dziewczyna wiedziała, że Chu Feng skoczył.

Ale kiedy jej wzrok padł na Chu Fenga, wiedziała, że nie może pomóc. Nigdy by nie pomyślała, że Chu Feng może jej pomóc, skoro nawet dla niej taka walka była straszna.

Nawet nie widząc ataków Świętej Duchowej Trawy, mógł zrobić unik i zaatakować. Mimo iż nie znała umiejętności której używał Chu Feng, mogła powiedzieć, że jest ona na co najmniej 4 poziomie.

"Ten facet, Tak po prostu wszedł na 5 poziom siły duchowej i ma już umiejętność 4 poziomu?" Chu Feng mocno zaciekawił dziewczynę.

"Uważaj, z lewej!" Gdy dziewczyna stała w oszołomieniu, Chu Feng nagle wrzasnął.

Słysząc go, dziewczyna szybko obróciła ciało. Lewą ręką złapała ciernistą winorośl.

Po złapaniu, dziewczyna zacisnęła pięść i winorośl została rozsadzona na kawałki. Drugą ręką jak ostrzem przecięła Świętą Duchową Trawę na dwie części. To wyglądało bardziej na żelazne ostrze niż broń.

Po zniszczeniu Świętej Duchowej Trawy, dziewczyna była w jeszcze większym szoku. Chu Feng, był odwrócony do niej plecami, więc jak mógł zauważyć, że Święta Duchowa Trawa, przygotowuje się do ataku na jej lewą stronę? Chyba że...

Whoosh

Właśnie w tym czasie, Chu Feng wylądował obok dziewczyny. Był cały spocony, a na jego ubraniu widniały plamy krwi.

Te Święte Duchowe Trawy były silne, a najgorsze było to, że było ich bardzo dużo. Chociaż Chu Feng miał moc wykrywania i wielką siłę Trzech Uderzeń Gromu, wciąż był tylko na 5 poziomie siły ducha, więc był trochę słaby w porównaniu do nich.

"Jeśli chcesz stąd wyjść żywa, musisz słuchać moich instrukcji." Chu Feng powiedział do dziewczyny.

"Chcesz, żebym się ciebie słuchała? W marzeniach!" Dziewczyna była bardzo niezadowolona.

"Jaki to ma sens? Przyszedłem cię uratować, a ty tak mnie traktujesz?"

"Ponadto, nie możesz nie zauważyć, że te Święte Duchowe Trawy sa trochę dziwne. Nie atakują na oślep i mają silną koordynację. Jeśli masz zamiar iść na nich to cię tylko zmęczy."

"Śmieci. Przecież to oczywiste."

Chociaż tak powiedziała, Gdyby Chu feng, jej nie powiedział nie zauważyła by tego.

Z jej siłą zabicie Świętej Duchowej Trawy nie było trudne. Ale widać, że była bezradna wobec takiego tłumu. Miała bardzo małe szanse na zwycięstwo w bezpośredniej konfrontacji.

"Jeśli nie chcesz mnie słuchać, w porządku, ponieważ ja mogę opuścić to miejsce żywy."

Chu feng, chłodno prychnął i przygotował się do odejścia.

"Oj, nie..." Widząc, że Chu Feng odchodzi, była przerażona, nie miała żadnych wątpliwości, że on może opuścić to miejsce żywy. Więc powiedziała:

"Będę cię słuchać."

"He." Widząc posłuszny wygląd dziewczyny, Chu Feng zachichotał, a potem powiedział:

"To dobrze."

Widząc jak Chu Feng był z siebie dumny, dziewczyna dostała skurczu. Mimo, że była silniejsza niż Chu Feng, musiała na nim polegać, żeby uciec.

Oboje bardzo się starali, żeby dobrze się skoordynować i pod dowództwem Chu Fenga, siła dziewczyna była dobrze eksponowana. Blisko sto Świętych Duchowych Traw zostało całkowicie unicestwionych przez dwójkę ludzi, w jedną godzinę.

Po wielkiej bitwie, Chu Feng rozpoczął sprzątanie pola bitwy. Oczywiście miał swój udział w Świętej Duchowej Trawie. Mimo, że dziewczyna byłą główną siłą, on był mózgiem.

"Czy ten facet, zna tajemne techniki?" Widząc szczęśliwego Chu Fenga zbierającego Świętą Duchową Trawę, dziewczyna zaczęła do siebie marmotać.

Po pierwsze, Chu Feng ciągle stosował umiejętność rangi 4. Chociaż umiejętność tej rangi była bardzo silna, zużywała też dużo siły duchowej. Większość ludzi może wykorzystać ja tylko kilka razy, zanim wyczerpie swoją siłę duchową.

Ale po tak długim używaniu Chu Feng, niemiał żadnego poczucia zmęczenia. Ponadto, będąc na poziomie 5 siły duchowej, był w stanie pokonać Świętą Duchową Trawę, która była odpowiednikiem zajadłej bestii na 6 poziomie. To utwierdzało myśl, że Chu Feng może trenować tajemne techniki.

Tajemne techniki. Były to tajemnicze techniki, które pomagały zgromadzić więcej siły duchowej, powodując, że siła pozyskiwana z leku była bardziej bogatsza i zdolności bojowe poprawiały się kilka razy u danego człowieka.

Ale było bardzo mało tajemnych technik, a nawet Szkoła Lazurytowego Smoka miała ich tylko kilka. Były przekazywane tylko najlepszym uczniom do kultywacji, Chu Feng nie miał możliwości by ich chociaż dotknąć.

Chu Feng jest w stanie rozwijać się tak szybko naturalnie, dziewczyna zobaczyła Chu Fenga w innym świetle, ale nie wiedziała, że to nie dzięki tajemnym technikom a boskiej błyskawicy, jest tak silny.

"Wydaję się, że twoja moc Ducha jest bardzo pomocna, a twoja siła duchowa też jest wielka." Dziewczyna wstała i podeszła do Chu Fenga z obiema rękami złączonymi za plecami.

"Co, moc Ducha?" Chu Feng popatrzył na nią tępo.

"Udajesz głupiego? Jeśli nie masz mocy Ducha, to jak możesz zobaczyć ataki Świętej Duchowej Trawy? Dziewczyna spojrzała na Chu Fenga.

"Mówisz o mojej mocy wykrywania?" Chu Feng, był zaskoczony gdy zrozumiał co dziewczyna ma na myśli.

"Moc wykrywania? Bogowie, nazwałeś moc Ducha "mocą wykrywania? jesteś naprawdę głupi." Spojrzenie dziewczyny stało się pogardliwe.

"To normalne, że tego nie wiem. Chcesz wiedzieć jaką mam płeć i kiedy się urodziłem?" Chu Feng chłodno prychnął i dalej zbierał Świętą Duchową Trawę.

"O? Masz temperament. Dziewczyna dogoniła go ze słodkim uśmiechem, a potem się roześmiała mówiąc:

"Czy wiesz, że na dziesięć tysięcy ludzi rodzi się jedna z mocą Ducha?"