Rozdział 30: Potwór

Tłumaczenie: blood angel Korekta: blood angel

"Młody mistrzu Chu Xun, widzę że również przyszedłeś."

"Ach, te Zajadłe Bestie były bardzo straszne, ale na szczęście, młody mistrz Chu Feng przybył w samą porę, bo nie mam odwagi nawet wyobrazić sobie jak by się to skończyło."

Widząc Chu Xun, kilku górników podbiegło do niego z lekkim strachem na twarzy.

"Tak?"

W tym momencie Chu Xun dowiedział się, że było w sumie 9 Zajadłych Bestii. Pięć z nich było na poziomie 1, trzy były na poziomie 2 i była jedna na poziomie 3.

Chu Xun, nie czuł nic do tych Zajadłych Bestii, ale Chu Feng na swoim obecnym poziomie nie mógł sobie z nimi poradzić. Czy to możliwe, że Chu Feng osiągnął już 4 poziom sfery ducha?

Ale nawet jeśli Chu Feng miał siłę na 4 poziomie sfery duchowej, to nie było możliwe, aby wykończyć tyle Zajadłych Bestii w tak krótkim czasie.

"Chu Xun, dziękuję."

Chu Xun, wyczuł wdzięczność w uśmiechu, który pojawił się na twarzy Chu Fenga, gdy to mówił.

W tym momencie Chu Xun, poczuł się oszołomiony. Dziwne nie swoje uczucie stworzyło się w jego sercu, bez zastanowienia pobiegł w stronę kopalni rudy.

"Młody mistrzu Chu Feng, zabiłeś wszystkie Zajadłe Bestię?"

Zhang widział martwe ciała Zajadłych Bestii i czuł, że było to niewiarygodne.

Wyraźnie słyszał, że Chu Feng był śmieciem, który zatrzymał się na 2 poziomie sfery duchowej przez wiele lat. Nawet jeśli wszedł na wewnętrzny dziedziniec, powinien mieć co najwyżej 3 poziom. Jak mógł zabić tak wiele zajadłych w tym czasie?

"I co z tego?"

Chu Feng uśmiechnął się i spojrzał na Zhanga, jego poprzednia łagodność zniknęła, a jego oczy zrobiły się zimne.

"Nie... Nie... Nic. Po prostu losowo zapytałem."

Będąc mierzony wzrokiem przez Chu Fenga, Zhang cofnął się kilka kroków, a na jego czole wystąpił zimny pot.

"Wujku Zhangm byłeś w rodzinie Chu tak długo. Dlaczego jesteś, zakłopotany?"

"Pamiętaj, jako sługa powinieneś to wiedzieć. Rzeczy, dobre powinieneś robić. Rzeczy, złe których nie należy robić... Lepiej nie robić."

W słowach Chu Fenga, było ukryte znaczenie, twarz Zhang całkowicie zbladła ze strachu. Nie mógł nic zrobić, gdy przez jego ciało przeszło niekontrolowane drżenie.

"Chu Feng, chłodno się uśmiechnął, gdy to zobaczył. Okazało się, że jego przypuszczenia były trafne.

"Młody mistrzu Chu Feng, co powinniśmy zrobić z Zajadłymi Bestiami? Czy zabrać je do rezydencji rodziny Chu?"

Dziesiątki górników otoczyło go.

"Nie ma potrzeby, aby kłopotać członków rodziny jedynie kilkoma Zajadłymi Bestiami. Zanieście je do domu i zjedźcie."

Chu Feng, machnął ręką, jakby nie miało to większego znaczenia, następnie poszedł do rezydencji rodziny Chu.

"Dziękuję paniczu Chu Feng."

Górnicy pękali ze szczęścia. Zajadłe Bestie, były potworami. Mimo, że ich zewnętrzna skorupa była bardzo twarda, to ich mięso było bardzo smaczne. Mówiło się, że nie tylko wzmacniało ciało, ale również przedłużało życie. Ich mięso było skarbem, dość dużych kosztów.

Ale Chu Feng dał tak cenne rzeczy do nich. Jak mogli nie być szczęśliwi? A gdy zobaczyli, jak Chu Feng zabił w jednej chwili Zajadłe Bestię, obdarzyli go szacunkiem.

Chu Xun, przybył na miejsce w pobliżu kopalni, gdzie były wcześniej Zajadłe Bestię. Po sprawdzeniu, że nie ma nikogo w pobliżu, Chu Xun podszedł do wielkiego drzewa i skoczył. Gdy opadł w dół, w jego rękach znajdowało się drewniane pudełko, pełne małych otworów.

"Mistrz mówił prawdę. To coś naprawdę przyciąga Zajadłe Bestię, ale dzięki temu polu nie mogą tego znaleźć. To jest rzeczywiście świetna przynęta."

"Ale, aby przyciągnąć Zajadłe Bestię z gór... żadne inne duchowe lekarstwo, oprócz Duchowego koralika nie daje rady."

Gdy to powiedział, Chu Xun otworzył drewniane pudełko. Ale, gdy zdjął wieko, jego twarz znacznie się zmieniła. W szoku odkrył, że drewniane pudełko, zawierające Duchowy koralik, było puste.

"Jak to się stało? Gdzie j est Duchowy koralik?"

Chu Xun, padł na ziemię, a jego twarz straciła kolor.

Choć drewniane pudełko zostało przekazane mu przez nauczyciela, duchowy koralik został kupiony przez jego ojca za bardzo wysoką cenę. Jego ojciec był gotów, użyć go by włamać się na 9 poziom sfery ducha. Jeśli jego ojciec dowie się, że Duchowy koralik zaginął z jego powodu, obedrze go ze skóry.

"Czy to..."

Nagle Chu Xun przypomniał sobie scenę, gdy Chu Feng mu podziękował i nagle coś zrozumiał. Chu Xun, trzymając pudełko powiedział:

"Chu Feng, ja jeszcze z tobą nie skończyłem."

W tym samym czasie, Chu Feng powrócił już do swojego miejsca zamieszkania. Zamknął drzwi i wyjął koralik, który wydzielał duchową energię wokół, zaś zły uśmiech rozkwitł na jego twarzy.

"Chu Xun, bardzo ci dziękuję. Po tym wszystkim, przeznaczyłeś tyle wysiłku by dac mi ten skarb i pomóc mi wejść na 6 poziom sfery ducha. Hehe, jesteś dobrym starszym bratem."

Chu Xun, nigdy by nie pomyślał, że Chu Feng może mieć moc ducha.Choć drewniane pudełko mogło zmylić Zajadłe Bestię, nie mogło zmylić mocy ducha Chu Fenga.

Natychmiast gdy przybył, na miejsce odkrył drewniane pudełko i zrozumiał, że to pułapka stworzona przez ludzi.

Podczas gdy wracał z gór i zobaczył Chu Xun z Zhangiem, Chu Feng był jeszcze bardziej pewien, że ci dwaj chcieli go skrzywdzić. Ale nie myśleli, że nie zaszkodzą mu, tylko pomogą.

Łyk

Po wejściu do żołądka, Duchowy koralik natychmiast wybuchł potężną energią. Ale zanim duchowa energia rozprzestrzeniła się w jego ciele, została pochłonięta przez jego dantian.

W tym momencie, Chu Feng mógł usłyszeć lekkie dźwięki żucia, wydawane przez jego dantian.

Gdy ten dźwięk zniknął, w jego organizmie powstały ogromne zmiany. 9 kolorowa błyskawica warknęła i przekształciła się ponownie.

Gdy wszystko wróciło do normy, energia duchowa była kilka razy silniejsza niż wcześniej i napełniła ciało Chu Fenga.

"6 poziom, sfery ducha."

Chu Feng otworzył oczy i na jego twarzy rozbłysł szczęśliwy uśmiech.

Osoba która weszła na 6 poziom sfery ducha, w wieku 15 lat może być już uznawana za geniusza. Osobę która weszła z 2 poziomu na 6 w ciągu 2 miesięcy, można okreslić tylko jednym mianem-potwór!

Czas leciał, a spotkanie rodziny Chu rozpoczęło się.

To tak zwane spotkanie, było pokazem siły wewnątrz rodziny Chu.

By popatrzeć przychodziło wiele osób z miasta.

W ramach tego, niektórzy przyszli dzięki zaproszeniom, inni przez ciekawość, ale ich cel był taki sam. Zobaczyć aktualną siłę rodziny Chu.

Więc kiedy pojawiła się rodzina Chu, atmosfera tłumu osiągnęła punkt wrzenia.

"Patrz, to mistrz rodziny Chu, Chu Yuanba."

Osoba, na której wylądował wzrok wszystkich była starym człowiekiem który prowadził. Choć był stary, jego twarz była jak u tygrysa, a ciało jak u niedźwiedzia. Gdy szedł wzbudzał, podziw i strach.

Tą osoba był dziadek Chu Fenga, mistrz rodziny Chu, Chu Yuanba. Jedyna osoba w rodzinie Chu, która weszła do krainy pochodzenia.

"Za Chu Yuanba idzie jego 6 synów prawda? Wszyscy z nich mają niesamowite zdolności. Zastanawiam się który z nich zostanie następnym mistrzem rodziny.

"Po co ten pośpiech? Słyszałem że na dzisiejszym spotkaniu, mistrz rodziny oficjalnie zrezygnuje i wybierze następnego kandydata."

"Co oznacza, że dzisiejszy dzień będzie bardzo ciekawy."

Najważniejsza część spotkania powoli się zbliżała, nikt nie był w stanie znieść już emocji.