Rozdział 36: Akceptuję wyzwanie

Tłumaczenie: Zagubiony Korekta: Zagubiony

‘’Hongfei. Jesteś pewien?” Chu Yuanba spojrzał na Chu Hongfei`a, który stał przy nim.

‘’Dziadku. Ludzi takich jak on mogę załatwić w dziesięciu ruchach.” Hongfei mówiąc to promieniował pewnością siebie.

‘’ Dardzo dobrze. Idź! Daj posmakować rodzinie Xu siłę naszego młodego pokolenia.” Yuanba uśmiechnął się z satysfakcją.

„Tak Panie” Hongfei ruszył szybko, jak strzała. Skoczył i po pięknym salcie wylądował pewnie na ringu.

„Chodź śmieciu z rodziny Xu, zobaczymy czy jesteś w stanie wytrzymać 10 mych ciosów.” Chu Hongfei natychmiast uwolnił kombinacje składającą się ze znakomitych technik bokserskich i szalenie zaszarżował na Xu Tanyi.

Jednakże Tanyi nie starał się nawet tego uniknąć. Pogarda przepełniała jego spojrzenie, poczekał aż Hongfei się zbliży, zrobił krok na przód, podniósł swą dłoń i wymierzył mu siarczystego plaskacza.

Bang

W momencie uderzenia, można było zaobserwować piękny kwiat z krwi, rozkwitający na horyzoncie. Chu Hongfei, który był wcześniej jak silny tygrys, obecnie przypominał latawiec z zerwaną żyłką. Wystrzelił wysoko w powietrze, po czym gwałtownie wbił się w glebę.

Jeden ruch. On użył tylko jednego ruchu!

Numer jeden w młodym pokoleniu rodziny Chu, Chu Hongfei, który był na 6 poziomie Duchowego wymiaru, nie był w stanie przyjąć nawet jednego ciosu od młodego mężczyzny z rodziny Xu. Ta przegrana była naprawdę tragiczna.

„Niesamowite. Ten młody człowiek zwany Xu Tanyi jest na siódmym poziomie Duchowego wymiaru.”

„Osiągnąć ten poziom w tak młodym wieku, czy to nie przechodzi ludzkiego pojęcia? To prawdziwy geniusz!”

W tym momencie zapanował chaos. Krzyki wyrażające podziw i zdumienie nie miały końca. Pokonanie Chu Hongfei jednym ruchem ukazało jego potęgę.

„Syn Xu Qiang`a ma taki talent?”

Twarz Chu Yuanba była blada a kąciki jego ust drgały. Chu Hongfei nie tylko przegrał, On przegrał z kretesem. Po tym wydarzeniu każdy był świadomy tego, że młode pokolenie rodziny Chu nie ma szans z pokoleniem rodziny Xu. On nie mógł przyjąć nawet jednego ataku.

Chu Yuanba czuł się, jakby stracił cały wizerunek. Stracił cały wizerunek, ale co on mógł z tym zrobić? Przecież nie mógł winić swojego wnuka za braki w jego talencie, prawda? Po tym wszystkim rodzina Chu nie miała żadnego usprawiedliwienia.

„Hahaha, widzę, że młode pokolenie rodziny Chu jest tylko takie sobie.”

Xu Qiang zaśmiał się arogancko a w jego ślady poszli wszyscy członkowie rodziny.

„Czy jest w rodzinie Chu ktoś jeszcze, kto śmie walczyć ze mną?” Xu Tanyi nie chciał popuścić nikomu i mierzył wszystkich z rodziny Chu spojrzeniem pełnym pogardy.

W tym momencie, mimo, że wszycy z rodziny Chu byli ekstremalnie wkurzeni, to nikt nie śmiał przyjąć wyzwania, ponieważ wiedzieli, że nie są w stanie pokonać Xu Tanyi. Jeśli mimo tego by próbowali, ludzie by pomyśleli, że się kompromitują i mieli by o nich niskie mniemanie.

„Zostaw ich Tanyi. Nikt w rodzinie Chu nie jest w stanie cię pokonać. Po prostu im odpuść.” Xu Qiang powiedział to chłodno i zaśmiał się szyderczo.

„Hymp” Widząc, że nikt nie ma odwagi go wyzwać, Xu Tanyi chłodno parsknął i przygotował się do odejścia z Xu Qiang`iem.

„Zaakceptuję twoje wyzwanie.”

Lecz nagle rozbrzmiał głos silny niczym grom. W tym samym momencie ktoś wyskoczył w powietrze i pewnie wylądował na ringu.

„Chu Feng!” Widząc sylwetkę na scenie wszyscy byli w szoku.

„Feng`er wracaj!” Chu Yuanba szybko wykrzyczał, ponieważ bał się, że Chu Feng skończy tak samo jak jego poprzednik.

„To naprawdę zawstydzające.” Twarz Chu Yuanby zzieleniała. Czuł, że Chu feng swoimi wybrykami jeszcze bardziej zaszkodzi wizerunkowi rodziny Chu.

„Chłopcze, myślisz, że możesz ze mną wygrać?” Xy Tanyi obrzucił Fenga spojrzeniem pełnym pogardy i nawet nie brał go pod uwagę.

„Będziesz wiedział, gdy spróbujesz” Powiedział spokojnie Chu Feng i się uśmiechnął.

„Bardzo Dobrze.” Xu Tianyi wystrzelił naprzód, co spowodowało silny podmuch wiatru. W ciągu mrugnięcia okiem pojawił się przed Chu Fengiem. Tak samo jak w przypadku Hongfei`a podniósł wysoko dłoń i wycelował cios w Chu Fenga. Chciał upokorzyć go tak samo jak Hongfeia, używając tylko jednego uderzenia.

W tej chwili niektórzy z rodziny Chu odwrócili wzrok, bo nie chcieli na to patrzeć. Nie mieli współczucia dla Chu Fenga, lecz nie chcieli widzieć jak jego przegrana godzi w wizerunek rodziny Chu.

whooosh Jednak, gdy wszyscy myśleli, że powinien on oczywiście przegrać, Chu Feng odskoczył w bok i miękko wylądował z łatwością unikając ciosu przeciwnika. Po czym zamachną się i z pięknego backhandu pizdnął przeciwnika w pysk.

„To…” Prędkość Chu Fenga była po prostu zbyt wielka. Xu Tianyi który go zlekceważył był w tej chwili w szoku. Natychmiastowo wyciągnął rękę i chciał zablokować uderzenie.

Jednak gdy jego ręka miała już dotknąć ręki Chu Fenga, ręka Fenga zafalowała i ostatecznie zniknęła.

„Kurwa, to dogłębna sztuka walki!” Xu Tanyi z jego doświadczeniem był w stanie zareagować, niestety było już za późno, Iluzoryczna dłoń pewnie uderzyła w klatkę piersiową Xu Tianyi`a.

bam

ta ta ta

Dłoń wylądowała i Xu Tianyi został odepchnięty kilka kroków do tyłu. Silna moc prawie zepchnęła go ze sceny.

„Patrzcie, Chu Feng właśnie przyłożył Xu Tianyi.”

„Cóż za silna technika, był wstanie zdobyć lekką przewagę nad osobą na siódmym poziomie strefy ducha.”

Wrzaski zdziwienia były słyszalne wszędzie i każdy czuł, że to jest niewyobrażalne. Nawet członkowie rodziny Chu, którzy nienawidzili Chu Fenga mieli szeroko otwarte oczy, ze zdziwienia a ich twarze wyrażały szok.

Uderzenie które pokonało Chu Hongfei`a nie tylko zostało uniknięte przez Chu Fenga, on zdołał nawet wyprowadzić skuteczny kontratak! Co to znaczyło? To znaczyło, że Chu Feng jest silniejszy, niż Chu Hongfei.

Nie wspominając innych, ale nawet Chu Yuanba który wcześniej czuł wściekłość i bał się, że Chu Feng doszczętnie zniszczy ich wizerunek, teraz miał zdziwienie wymalowane na twarzy i zaczął przykładać więcej uwagi do tej walki.

„Muszę przyznać, że masz trochę umiejętności ale teraz wezmę cię na poważnie.”

Bang Xu Tianyi ruszył do przodu i nawet scena się trzęsła z każdym jego krokiem. Z wielką siłą ponownie pojawił się przed Chu Fengiem. Obie jego ręce były rozłożone a cienie jego pięści wypełniły powietrze, wytwarzając silny wiatr . Były jak ulewa przychodząca z wiatrem.

„Sztuka walki 3 rangi!”

Tłum był zszokowany. Mogli stwierdzić, że Xu Tianyi właśnie używa sztuki walki 3-ciego poziomu, którą opanował do mistrzostwa. Chu Feng prawdopodobnie nie będzie w stanie się obronić przed techniką z taką siłą.

Jednakże ludzie nigdy nie pomyśleliby, że Chu Feng nie będzie próbował uciekać przed tym atakiem. Z pewnym ruchem obu jego ramion nieskończona ilość dłoni zaczęła się pojawiać.

Każda dłoń wydała się bez wątpienia prawdziwa. Przyglądając się uważniej, wyglądało to tak, jakby Chu Fengowi wyrosła niezliczona ilość dodatkowych ramion. Dodatkowo aura którą emitował była silniejsza od tej Xu Tianyi`a.

Bang Bang Bang Bang Niezliczona ilość pięści zderzyła się z niezliczoną ilością dłoni. W tej bitwie nikt nie miał przewagi.

Hu~~~~

W tym momencie tłum ponownie zaczął się gotować. Nie było by przesadą, gdyby Chu Feng użył tylko umiejętności trzeciej rangi. Jednak poziom mocy tej umiejętności był na równi z umiejętnością Xu Tianyi ale trzeba podkreślić że on jest dopiero na 6 poziomie Duchowego wymiaru a jego przeciwnik na 7.

„To jest... Chu Feng aktualnie używa tej techniki.” Po obserwacji przez chwilę, Chu Wei nagle zrozumiał i szok na jego twarzy osiągnął apogeum.

„Wei`er , jakiej właściwie Chu Feng używa techniki?” Nagle głoś starszego mężczyzny rozbrzmiał obok niego. Gdy odwrócił głowę by ustalić źródło dźwięku, ujrzał Chu Yuanbe.

Szok był wymalowany na twarzy Chu Yuanby, lecz jego spojrzenie było przepełnione pragnieniem uzyskania odpowiedzi.


MGA oficjalnie wraca na patelnie, możecie się spodziewać +/- 3 rozdziałów na tydzień. Pozdrawiam Zagubiony