Rozdział 37: Zaskakując wszystkich

Tłumaczenie: Zagubiony Korekta: Zagubiony

Jako ekspert sfery Pochodzenia, Chu Yuanba odkrył, że Chu Feng używa umiejętności trzeciej rangi. Dojrzał także, że pomimo tego, iż oboje używają umiejętności trzeciej rangi, to ta używana przez Chu fenga była bardzo tajemnicza.

Ze swojego doświadczenia wiedział, że kultywowanie takiej techniki na pewno nie należało do najłatwiejszych. Co więcej, Chu Feng obecnie posługuje się nią po mistrzowsku . Poza olbrzymim uczuciem zdziwienia narastającym w jego sercu, rosło tam również pragnie poznania pochodzenia tej techniki.

„Dziadku, jeśli się nie mylę, umiejętność, której używa Chu Feng jest najtrudniejszą umiejętnością dostępną do trenowania na wewnętrznym dworze Szkoły Lazurowego Smoka, to Iluzoryczna Dłoń.” Chu Wei powiedział z powagą.

„Co? To najtrudniejsza umiejętność do trenowania w całym wewnętrznym dziedzińcu? Nigdy bym nie pomyślał, że ten chłopak jest tak niesamowity.” Chu Yuanba wziął głęboki wdech zimnego powietrza.

„Dziadku jest jeszcze coś, w tym roku podczas egzaminów wstępnych do wewnętrznego dziedzińca pojawiła się straszliwa osoba, która samotnie walczyła z 40 zajadłymi bestiami. Przed pojawieniem się pozostałych uczniów zmasakrowała je wszystkie i zabrała nagrodę za pierwsze miejsce.”

„Wszyscy myślimy, że tą przerażającą osobą jest Chu Feng.” Chu Wei kontynuował narracje.

Słysząc słowa Chu Wei`a, Chu Yuanba był tak zszokowany, że nie mógł nawet mówić. Natychmiastowo pokierował swoje spojrzenie w kierunku Chu Fenga, lecz jego spojrzenie było teraz całkowicie inne.

W tym momencie w jego sercu pojawił się cień nadziei, być może Chu Feng ma szanse odzyskać wizerunek rodziny Chu. Kto by pomyślał, że on jako głowa klanu Chu będzie musiał polegać na Chu Fengu, aby odzyskać honor ich rodziny. Mimo wszystko Chu Feng nie jest prawdziwym członkiem klanu Chu, ale teraz to ich jedyna nadzieja.

whoosh whoosh

Cholernie ciężko było stwierdzić, kto ma przewagę w bitwie pomiędzy Chu Fengiem a Xu Tianyim. Widzowie nie mogli stwierdzić, kto ma przewagę, lecz oblicze Xu Tianyi było bardzo ponure.

Mimo , iż był poziom wyżej od Chu Fenga w sferze Ducha, to nie mógł wywrzeć na nim presji ani swoją siłą, ani umiejętnościami, mógł tylko walczyć z nim na równi.

Po tylu rundach wymiany ciosów Xu Tianyi oddychał już ciężko. Jednakże, wyraz twarzy Chu Fenga nie zmienił się nawet najmniejszym stopniu, zupełnie tak, jakby nie znał definicji słowa zmęczenie.

„To nie w porządku, ten koleś celowo przedłuża tą walkę, żeby mnie wyczerpać.” Xu Tianyi czuł, że coś tu nie gra i powiedział sam do siebie, „Wygląda na to, że muszę to szybko skończyć.”

Znając zamiary Chu Fenga, Xu Tianyi nie śmiał tego dłużej przeciągać. Zmienił umiejętność i powietrze wokół niego nagle zgęstniało, cała aura, którą emitował stała się dużo silniejsza.

Chu Feng mógł poczuć, że scena pod jego stopami trzęsie się jeszcze bardziej niż wcześniej. Na obu pięściach Xu Tianyi`a pojawiła się srebro-biała aura. Wyglądało to tak, jakby jego pięści zamieniły się w stal i wydawały się nie zwyciężone.

„To umiejętność 4 rangi!”

Widząc Xu Tianyi eksplodującego taką mocą. Twarze wszystkich się wielce zmieniły, nawet Chu Yuanby, który dopiero co zdążył się uspokoić.

Umiejętność czwartej rangi, to nie jest coś co zwykły uczeń może trenować. No polu treningowym sztuk walki było obecnie zgromadzonych wiele sił. Jednak wśród tylu ludzi, prawdopodobnie nie było ani jednej, która posiadałaby umiejętność 4 rangi. Nawet Chu Yuanba takowej nie posiadał.

Powód był bardzo prosty. Kultywatorzy, którzy mogli trenować umiejętności 4 poziomu z pewnością byli ważnymi ludźmi w szkole. Ich przyszłe osiągnięcia na pewno nie będą ograniczone do takiej małej mieściny jak ta.

Trzeba zaznaczyć, że te umiejętności nie były tylko ciężkie do zdobycia, równiej trudność ich trenowania była przerażająca. Nawet jeśli ludzie dostaliby umiejętność 4 rangi, mogliby nie być w stanie jej pojąć. Więc Xu Tianyi, który był w stanie użyć takiej umiejętności, naturalnie zaszokował wszystkich.

Pomimo, iż nie był w stanie uwolnić całej mocy tej techniki, to mógł być nazywany geniuszem będąc w stanie używać jej do tego stopnia.

Przegrał. Chu Feng przegrał. Tak szeptały głosy w sercach niezliczonej ilości ludzi. Mimo wszystko to nie powinno być niesprawiedliwe jeśli przegra, ponieważ to nie tak, że jest on słaby, to jego przeciwnik jest za silny.

W każdym razie Chu Feng jest jeszcze młody i był w stanie używać swojej mocy na 6 poziomie sfery Ducha, aby przycisnąć Xu Tianyi`a do tego stopnia. To mówi wiele o jego talencie. Jeśli byłby w tym samym wieku co Xu Tianyi, to prawdopodobnie wynik tej walki byłby inny.

Nawet jeśli wszyscy myśleli, że Chu Feng niewątpliwie przegra. Nikt nie żywił do niego żalu w głębi swego serca. Ponieważ w ich sercach Chu Feng był geniuszem.

swoosh

Jednakże w tej chwili, Chu Feng zmienił umiejętność. Zastopował pięści, które pokrywały całe jego ciało a na ich miejsce pojawił się powidok, który rozpłyną się w powietrzu unikając ataku Xu Tianyi`a jak wiatr.

bzz-

Za Xu Tianyi`em pojawiła się sylwetka, zerwał się silny wiatr, a w powietrzu strzelały kosmyki błyskawic.

„To jest…”

„Siódme nieba! To jest umiejętność 4 rangi!”

Można powiedzieć, że Xu Tianyi zadziwił publikę, ale to Chu Feng doprowadził ich teraz na skraj szaleństwa.

W wieku 15 lat. Miał aktualnie siłę na 6 poziomie sfery Ducha. Ponadto mógł już używać umiejętności 4 rangi. To przechodzi ludzkie pojęcie.

Jednakże rzecz, która była najbardziej niewiarygodna widniała ciągle za Xu Tianyi`m…

bzz

Chu Feng zamachnął się swoją nogą i wraz z akompaniamentem błyskawic wyrzucił ją w stronę Xu Tianyi.

„Kurwa.” Xu Tianyi nie ważył się być powolny. Natychmiastowo uniósł swoje ręce do gardy, ponieważ mógł wyczuć jak potężne było to kopnięcie.

whoosh Jednakże nigdy by nie przypuszczał, że Chu Feng natychmiastowo wycofa swoje szybkie jak błyskawica kopnięcie. Chu Feng zmienił kąt swojego ataku, wycelował w talię i przyłożył z całej siły.

jebut

Wszystko zdarzyło się zbyt szybko. Tak szybko, że Xu Tianyi nie był w stanie nawet zareagować. Noga Chu Fenga gwałtownie wylądowała na jego talii i z dźwiękiem pękających kości, Xu Tianyi wyleciał w powietrze i wylądował poza sceną.

„Tianyi!” Widząc to , Xu Qiang i reszta byli przerażeni, natychmiast podbiegli aby wspomóc Xu Tianyi.

„Nie ruszajcie!” Nagle wrzasnął Xu Tianyi i z twarzą pełną bólu powiedział , „Jest złamana, moja miednica jest złamana.”

„Co?”

„Hu—„

Cały plac był zszokowany. Xu Tianyi przegrał. Uczeń pierwszorzędnej szkoły, młody mężczyzna, który był na 7 poziomie sfery Ducha przegrał. Dodatkowo przegrał z osobą, która była od niego dwa lata młodsza i była tylko na szóstym poziomie sfery Ducha.

klap klask klap klask klap klak klap klask

Natychmiast ludzie, którzy to oglądali wstali ze swoich miejsc, a aplauz który wytworzyli mógł być porównywany jedynie z dźwiękami grzmotów. Niektórzy zaczęli nawet dopingować i wykrzykiwać imię Chu Fenga.

Ludzie, którzy byli tam zgromadzeni, nie mogli kontrolować swoich emocji. Osoba która miała 15 lat i była na 6 poziomie sfery Ducha, mogła użyć umiejętności 4 rangi i nawet pokonać przeciwnika, który był na 7 poziomie sfery Ducha. Nie można było nazywać go geniuszem, on był po prostu potworem.

Dzisiejsze walki były zbyt zajebiste. Pomimo, że ostatnia wymiana ciosów zakończyła się w ułamku sekundy, to ciągle powodowała u ludzi uczucie podniecenia i błogości.

„ Potwór taki jak ten pojawił się w rodzinie Chu. Wygląda na to, że w przyszłości powinniśmy zbudować z nimi dobre relacje.” Niektórzy ludzie potajemnie planowali jak zbliżyć się do rodziny Chu i nawiązać z nimi dobre stosunki.

Dla rodziny Chu, która ma takiego geniusza w swoich szeregach, sukces to tylko kwestia czasu. Nie mogą tego już powstrzymać, nawet, gdyby chcieli.

Wielu ludzi zobaczyło w tym swoją szansę i czuli, że jeśli teraz będą mieli dobre stosunki z rodziną Chu, to w przyszłości będą mieli potężnego sojusznika do opierania się na nim.