Rozdział 59: Intensywna bitwa

Tłumaczenie: WielebnyB

“Seniorzy, chcecie tylko Duchowe Koraliki, prawda? Czy będzie w porządku, jeśli wszystkie wam je damy?”

“Nie, nie tylko Duchowe Koraliki. Dostaniecie wszystko, co mamy!”

W obliczu Zhou Zhiyuan i reszty, która podchodziła coraz bliżej, Bracia Smok i Tygrys ujawnili przerażone oblicza. Ich ciała zaczęły się niekontrolowanie trząść. Wyciągnęli nawet Kosmiczne Sakiewki, by je oddać.

“Co? Nie chcecie tutaj umierać? W porządku. Padnijcie na kolana i uderzcie głową o ziemie sto razy, a zastanowimy się, czy darować wam wasze psie życia!" Zhou Zhiyuan z towarzyszami prowokowali ich, równocześnie zbliżając się do grupy Chu Feng'a.

Po tych słowach Bracia Smok i Tygrys rzeczywiście podjęli decyzję. Mając wybór między życiem a śmiercią, nawet jeśli wiedzieli, że prawdopodobnie zginą po klęknięciu i błaganiu, ciągle chcieli spróbować walczyć o życie.

“Bai Long, Bai Hu, nie zawstydzajcie Skrzydlatego Sojuszu!” Widząc, jak bracia naprawdę klękają, Su Mei gniewnie krzyknęła, jednak mimo tego sama nie mogła całkowicie zatrzymać powoli zginającego się kolana i pochylającej się do przodu talii. Wygląda na to, że już podjęli decyzję.

“Jako mężczyźni powinniście mieć trochę godności.”

Wtedy właśnie zbliżył się Chu Feng. Po zerknięciu na Białych Braci stanął przed nimi, bez cienia strachu spojrzał na szóstkę rdzennych uczniów i powiedział,

“Wiecie, że wy wszyscy popełniliście przestępstwo karane śmiercią?!”

“Chłopcze, o co ci chodzi?” Słysząc te słowa, Zhou Zhiyuan i reszta, którzy początkowo byli bardzo pewni siebie, teraz nie mogli się powstrzymać, jak tylko patrzyć tępo.

Chu Feng uśmiechnął się dziwnie, zwęził oczy i powiedział, "Mówię, że ośmieliliście się mieć nieczyste myśli w kierunku Su Mei. To zbrodnia!”

whoosh

Nim końcówka słów dobiegła do ich uszu, ciało Chu Feng'a było jak wiatr, gdy prawie że poszybował w ich stronę. Przejął inicjatywę i pierwszy zaatakował sześciu rdzennych uczniów.

Jego prędkość była niesamowicie duża. Niemal w mgnieniu oka pojawił się przed przeciwnikami. Ta zmiana zszokowała nawet Zhou Zhiyuan'a i resztę grupy, która posiadała przytłaczającą aurę.

“Iluzoryczna Dłoń!!!” Chu Feng obrócił się zgodnie z Tajemną Techniką i uderzył swymi dłońmi. Ich obrazy, które wypełniały powietrze, przecinały niebo i pokrywały ziemię podczas ataku. Nikt nie wiedział, która z dłoni jest prawdziwa.

“Ma trochę umiejętności, by kultywować Iluzoryczną Dłoń do tego etapu.”

“Ale chłopcze, nie doceniasz nas. Dziś pokażemy ci różnicę między rdzennymi uczniami a uczniami wewnętrznego dworu.”

Powiadają, że szok to potężny środek uspakajający. Rdzenni wojownicy posmakowali już trochę świata, więc bardzo szybko dostosowali swoje myśli i prezentując umiejętności trzeciej rangi, rozpoczęli wymianę ciosów z Chu Feng'iem.

Nie to jednak było najważniejsze. Co ich zdziwiło kolejny raz, to to, że zwyczajny uczeń Wewnętrznego Dworu, prosty chłopak na szóstym poziomie mógł się z nimi mierzyć, a nawet nie przegrywać. Było to dla nich trudne do zaakceptowania.

Dało się to poznać zwłaszcza po ich atakach. Celowali w jego plecy, jednak zdawało się, że Chu Feng ma oczy dookoła głowy i bez patrzenia mógł ich unikać. Z tego powodu czuli, że coś jest nie tak.

“Ten chłopiec kultywował Tajemne Techniki. Muszę być ostrożny i użyć całej swojej siły, by go pokonać i zabić, nim w przyszłości sprawi problemy." Zhou Zhiyuan, który już wcześniej zmierzył się z Chu Feng'iem, wiedział, że nie jest on zwyczajną osobą. Nie chciał tracić na niego więcej czasu, więc wykorzystał umiejętność czwartej rangi.

hu hu hu Rozchylił ramiona i tworzył wichurę po wichurze. Silna aura emanowała z jego ciała, gdy nagle wyprowadził cios w stronę Chu Feng'a.

Pięść była niezwykle szybka i porównywalna do błyskawicy. Nawet Chu Feng nie mógł jej uniknąć. Siła ciosu była także ogromnie potężna. Gdyby Chu Feng oberwał, nie miałby dużo szczęścia.

“Nie myśl, że tylko ty znasz umiejętność czwartej rangi.”

ALe pomimo tego, Chu Feng nie bał się ani trochę. Jego dłoń zacisnęła się w pięść. Z błyskiem pioruna jego pięść zderzyła się z wytrzymałą jak stal pięścią Zhou Zhiyuan'a.

boom

Gdy tylko to się stało, spowodowało to przeszywający uszy dźwięk, a także załamania powietrza. Gdy obydwu odrzuciło do tyłu, pozostała piątka także musiała cofnąć się o kilka kroków.

“Styl Trzech Grzmotów. Ten koleś naprawdę może użyć umiejętności czwartej rangi naszej Szkoły Lazurowego Smoka.”

“Musimy połączyć siły i go wykończyć! Tu i teraz.”

W końcu pozostali przeciwnicy uznali siłę Chu Feng'a i nie odważyli się być już nieostrożni. Użyli najlepszych ataków. Sześć silnych umiejętności czwartego poziomu otoczyło i zaatakowało Chu Feng'a.

zi lala

Było to tak zwane “Dwie pięści nie pokonają czterech dłoni”. Chu Feng będący tylko na szóstym poziomie Domeny Ducha był trochę w niekorzystnej sytuacji, mierząc się równocześnie z sześcioma osobami na ósmym poziomie Domeny Ducha.

W obliczu tej sytuacji mógł wykorzystać tylko pierwszy ruch Stylu Trzech Grzmotów. Przy pełnej prędkości uniknął ataków Zhou Zhiyuan'a i reszty. Ci, którzy jednak umieli odpowiednio patrzeć, wiedzieli, że Chu Feng ma kłopoty.

“Chu Feng, pomogę ci.” Właśnie w tym czasie Su Mei skoczyła zdecydowana.

Nagle jej ciało zaczęło emanować jadeitowo-podobną poświatą, a każdy atak i styl wstrząsał powietrzem. Ona także znała umiejętność czwartego rangi.

“Ja także pomogę.” Po tych słowach nawet Bai Tong przyłączył się do walki. Może nie kultywował Tajemnych Technik, ale znał umiejętność czwartej rangi, której mógł użyć dosyć biegle.

Mimo że przeciwnikami byli rdzenni uczniowie, to posiadali tylko ósmy poziom Domeny Ducha. Po tym, gdy do walki dołączyła Su Mei i Bai Tong, presja ataku Chu Feng'a zwiększyła się.

Korzystając z tej sytuacji, Chu Feng wykonał kontratak i posłał w stronę Zhou Zhiyuan'a serię gwałtownych uderzeń. Będąc naciskanym przez niego, rdzenny uczeń Zhiyuan cofnął się na kilka kroków.

bang W końcu, z błyskiem światła pięść Chu Feng'a trafiła w pierś Zhou Zhiyuan'a. Klatka piersiowa rdzennego ucznia zatrzęsła się, gdy poleciał pięćdziesiąt stóp w tył.

“Ahh!” Czując uczucie bólu, Zhou Zhiyuan boleśnie się skrzywił. Chciał wstać, ale odkrył, że nie ma na to siły. Został ciężko ranny przez zaledwie jeden atak chłopaka.

Najbardziej przerażające było to, że Chu Feng wolno szedł w jego stronę. Każdy jego krok powodował drganie serca Zhou Zhiyuan'a. Jak gdyby nie były to kroki Chu Feng'a a Boga Śmierci.

“Ten koleś. Jak może być tak silny? Czy to w ogóle człowiek?”

Zhou Zhiyuan był naprawdę rozgoryczony. Wiedział, że Chu Feng jest silny, ale nie aż do tego stopnia. W walce jeden na jeden z pewnością nie miałby szans go pokonać.

Zwłaszcza obecny Chu Feng, który posiadał tylko siłę szóstego poziomu Domeny Ducha. Gdyby Chu Feng był jak on, także na ósmym poziomie, nie odważył się nawet pomyśleć jak wielka mogłaby być jego siła. Czy byłby w stanie zmierzyć się przeciw ekspertom Domeny Początku?

“Ahh!”

W tym samym czasie nagle rozległ się krzyk. Patrząc do tyłu, twarz Chu Feng'a zmieniła się. Zauważył, że Bai Tong został ciężko pobity przez rdzennego ucznia. Sporo krwi zalało mu usta i zaczerwieniło ubranie.

“Bai Tong!”

Widząc ciężko rannego Bai Tong'a, Su Mei także doznała szoku. Sytuację wykorzystało pozostałych pięciu przeciwników, którzy w tym samym czasie skoczyli do dziewczyny i wyciągnęli brudne łapska w jej stronę. Ich celem były zakazane miejsca jej ciała.