Rozdział 62: Rybak kradnie nagrodę

Tłumaczenie: WielebnyB

“Myślisz, że jestem idiotą? Rozdmuchałeś nowinę o grobowcu, by mnie tu zwabić. Następnie użyłeś mnie i pozostałych, by zniszczyć śmiertelną formację.”

“Użyłeś takich bezwzględnych metod. Czy byłbyś tak miły i dał mi Technikę Cesarskiego Nieba?” Głowa Szkoły Tysiąca Wiatrów nie mogła uwierzyć w to, co powiedział Zhuge.

“Starsi, nie ma potrzeby o to walczyć. Co wy na to, że zrobię wam przysługę i sam skorzystam z tej techniki?” W tym momencie pod podłogą rozległ się głos.

Zaskoczyło to dwóch starszych. Nigdy by się nie spodziewali, że ktoś poza nimi może dostać się do tego pokoju żywy.

Pod ich spojrzeniem Chu Feng wolno pojawił się w przejściu. Uśmiechnął się, gdy dokonywał oceny dwóch osób. Gdy ujrzał Zhuge, jego oczy nabrały blasku.

Widząc biały płaszcz pełen symboli, instynkt Chu Feng'a podpowiadał, że tą osobą może być Duchowy Zaklinacz.

W porównaniu do Chu Feng'a głowa Szkoły Tysiąca Wiatrów i Zhuge byli dużo bardziej zaskoczeni. Bez względu na wszystko, nie mogli uwierzyć, że osoba, która pojawi się w tym miejscu, będzie tak młoda.

bzz Nagle Chu Feng skrzywił się, gdy wyczuł silną Moc Duchową, która atakowała go, by sprawdzić jego ciało.

Moc Duchowa była niezwykle potężna i chłopak nie wiedział, jak się przed nią obronić. Obawiał się, że ich moc wtopi się jego klatkę piersiową. Czy mapa symboli zostanie tak po prostu odkryta?

Szczęśliwie, Moc Duchowa przeszła przez pierś bez wykazania żadnej reakcji. Uspokoiło to Chu Feng'a, który pomyślał o pewnej możliwości.

Mapa na jego ciele prawdopodobnie porusza się tylko przy pomocy jego własnej Mocy Duchowej. Jeśli taka była prawda, to w przyszłości w ogóle nie musi obawiać się wykrycia jej przez innych ludzi.

“Szósty poziom Domeny Duchowej. Z kultywacją zaledwie taką ja ta, jesteś w stanie dotrzeć do tego miejsca. Stało tak się zapewne z powodu Kompasu Światowego Ducha w twojej dłoni, prawda?" Zhuge zapytał pierwszy.

“Szósty poziom Domeny Duchowej.” Słysząc te słowa, Szef Szkoły Tysiąca Wiatrów był jeszcze bardziej w szoku.

Dla niego, który był w Domenie Głębi, ludzie z Domeny Początku byli jak śmieci. A ludzie z Domeny Ducha to śmieci stworzone ze śmieci. A jednak taki śmieć pojawił się tu, więc było naturalne, że tak go to zaskoczyło.

“Rzeczywiście, dobry wzrok.” Chu Feng uśmiechnął się lekko w stronę Zhuge'a. Nie marnował jednak czasu i wielkimi krokami podszedł w stronę Techniki Cesarskiego Nieba.

“Giń.” Widząc to, szef Szkoły Tysiąca Wiatrów kipiał ze złości. Samą myślą bezgraniczna presja ogarniała wszystko i skierowała się w stronę Chu Feng'a.

“Cholera.” W tym momencie chłopak poczuł siłę, która otoczyła całe jego ciało. Moc chciała przeniknąć jego skórę i przebić kości. Było to niezwykle przerażające.

Ale była wielka różnica między tym a presją, jaką wywarł na nim żebrak tamtego dnia. Można powiedzieć, że presja żebraka prawie spowodowała śmierć Chu Feng'a poprzez eksplozję wewnątrz jego ciała. Presja wywołana przez szefa Szkoły Tysiąca Wiatrów była do wytrzymania i nie mogła go zabić.

ta, ta, ta Opierając się mocy przenikającej jego ciało, Chu Feng z bólem postawił krok do przodu, następnie drugi i trzeci. Mimo że było to niezwykle trudne i dokuczliwe, kontynuował marsz.

“Cóż za silne fizycznie ciało.” Obserwując sytuację, Zhuge nie mógł powstrzymać się od wykrzyczenia.

“Stary człowieku, ty nie atakujesz? Chcesz, żeby ten szczeniak zwędził nam nagrodę jak rybak?” Widząc, że Zhuge tylko się przyglądał, ale nie pomagał, szef Szkoły Tysiąca Wiatrów zdenerwował się jeszcze bardziej.

“Hej, nie można używać takich słów. Skoro przybył tu korzystając ze swej kultywacji, to wyraźnie pokazał, że nie jest zwyczajny. Może jest nawet preferowanym następcą do praw Mędrca Cesarskiego Nieba?” Zhuge lekko się uśmiechnął i ukazał piękną wielkoduszność dorosłego.

“Ty draniu, później rozerwę twoje ciało na tysiąc kawałków.“

Szef Szkoły zaciskał zęby z powodu gniewu skierowanego w stronę Zhuge'a, ale widząc, jak Chu Feng zbliża się coraz bardziej do Techniki Cesarskiego Nieba, już sie nie odezwał. Pragnąc go zatrzymać, wysyłał w stronę chłopaka jedną po drugiej falę nacisku.

Było to jednak bezcelowe. Fizyczne ciało Chu Feng'a było zbyt silne. Pod naciskiem którego obawiają się nawet eksperci Domeny Początku, Chu Feng nie tylko to wytrzymywał, a nawet mógł iść naprzód. Chociaż było to bolesne i wymagające, doszedł już do takiego momentu, że mógł to przezwyciężyć.

“Poddaj się. Jest uzbrojony w Moc Duchową i twója presja nie ograniczy jego determinacji. Jak długo jego ciało będzie mogło to wytrzymać, tak nie zmusisz go, by poddał się twojemu nacisku.” Zhuge przypomniał jeszcze raz, gdy jego lekko zwężone oczy śledziły każdy ruch Chu Feng'a.

Po wymagającej podróży Chu Feng przybył w końcu przed jadeitowy stojak, który trzymał Technikę Cesarskiego Nieba. Chociaż w tej chwili był blady, a jego ciało całkowicie przesiąknęło potem, wciąż był nieporównywalnie podniecony.

Chwytając błyszczącą jak jadeit Technikę Cesarskiego Nieba stworzoną ze skoncentrowanej Mocy Duchowej, Chu Feng przyłożył ją do czoła. Nagle wyraz jego twarzy niekontrolowanie się zmienił. Ból podobny do kłucia igieł przeszył jego mózg.

“Ah~~~~~~~”

Ból był niezwykle silny i Chu Feng ledwo mógł go znieść. Chwycił głowę obiema rękoma i turlając się po ziemi, głośno krzyczał.

Widząc tę scenę, Zhuge zaśmiał się głośno i powiedział, "Zapomniałem ci powiedzieć, że techniki stworzone ze skoncentrowanej Mocy Duchowej nie są proste do kultywowania.”

“Jeśli chcesz opanować tę technikę, musisz wpierw posiadać niezwykle silną wolę. Posiadanie Mocy Duchowej jest wymagane. Ale mimo to, bez odpowiedniej kultywacji, nie będziesz w stanie znieść tej siły."

“Jeśli tego nie potrafisz, pochłonie to twoją Moc Duchową i stracisz życie. Po tym, jak wyciągnie już wszystko, technika powinna opuścić twoje ciało i czekać na godnego mistrza.”

Pechowo dla ciebie, wygląda na to, że twoja siła jest poza wymaganiami tej mocy. Chyba nie będziesz mieć dziś dużo szczęścia!”

Słysząc słowa Zhuge'a, zdezorientowany szef Szkoły Tysiąca Wiatrów stał się szczęśliwy, "Tak czułem, że łatwo nie odpuścisz, by ktoś inny skradł Technikę Cesarskiego Nieba. Wiedziałem, że jesteś okrutny, ale nie sądziłem, że aż tak."

“Haha, gdyby nie odpowiednie metody, nie zostałbym uznany jako Duchowy Zaklinacz.” Zhuge nie przytaknął, zamiast tego poczuł dumę.

Jak Chu Feng miałby teraz serce, by słuchać Zhuge'a? Jedyne co czuł to jego własna Moc Duchowa, która szybko uciekała. Chłopak osiągnął nawet etap, w którym już wysychał z powodu braku mocy. Ból mózgu stawał się coraz wyraźniejszy. Nie był w stanie go znieść i zdawało się, że zaraz straci życie.

“Ahh~” W końcu Chu Feng krzyknął po raz ostatni i bez wydania dźwięku, uderzył o ziemię.

“Co, nie żyje? Dlaczego Technika Cesarskiego Nieba nie wyleciała?” Szybko zapytał szef Szkoły Tysiąca Wiatrów.

Zhuge już wcześniej zwiększył swoją Moc Duchową i obserwował Chu Feng'a. Jednak gdy cofnął moc, skrzywił się i powiedział, “Ten koleś. On jeszcze żyje.”