Rozdział 72: Uciążliwy Situ Yu

Tłumaczenie: WielebnyB

“Zabiję cię.”

Situ Liang spojrzał na plamę krwi i trzy przednie zęby na ziemi. Był wściekły. W jednej chwili wpadł w furię i eksplodował siłą ósmego poziomu Domeny Ducha. Aura otaczała go jak huragan, gdy rzucił się w stronę Chu Feng'a.

Jak tylko Situ Liang pojawił się przed nim z zamiarem ataku, przeciwnik podniósł nogę i wyprowadził mocne kopnięcie, posyłając przeciwnika w powietrze.

Widać było, że Chu Feng był silniejszy niż przedtem. Potężna siła strzaskała krzesło obok Situ Lianga, który po przeleceniu kilku metrów z impetem uderzył o ścianę.

“Ten koleś jest niesamowicie silny.”

Wielu członków sojuszu, którzy widzieli Chu Feng'a po raz pierwszy, było zaskoczonych. Posiadał jedynie siódmy poziom Domeny Ducha, a z łatwością pokonał Situ Lianga posiadającego ósmy poziom. Ta moc odstraszyła tłum.

Wielu z nich, którzy planowali zaatakować go zaatakować, teraz zmieniło zdanie. Wcześniej słyszeli już o nim pewne pogłoski i uważali, że może to być bardzo problematyczna osoba.

"Chu Feng, posunąłeś się za daleko. Członkowie Skrzydlatego Sojuszu są jak rodzina. Co ma oznaczać takie traktowanie Situ Lianga?” Situ Yu gniewnie zapytał.

Widząc, jak jego młodszy brat został upokorzony przy wszystkich zebranych, ognie gniewu rozpaliły się w jego sercu. Gdyby nie jego pozycja, już by zaatakował Chu Feng'a.

“Rodzina? Czy on uważa mnie za członka rodziny? Czy wy uważacie mnie za członka rodziny?

Pozwól, że powiem w ten sposób. Nie próbuj na mnie żadnych sztuczek. Nie myśl, że jesteśmy rodziną tylko dlatego, że to powiedziałeś. Tego, kogo ja, Chu Feng, będę chciał uderzyć, uderzę niezależnie od tego, kim jest." Odparł lodowatym tonem.

“Uderzysz każdego, kogo chcesz? Zaraz sprawdzę twoje umiejętności, skoro jesteś taki arogancki.” Mówiąc to Situ Yu chciał zaatakować Chu Feng'a, który tylko na to czekał.

“Stop.”

Krzyknęła Su Mei, stając między nimi, “Co wy wyprawiacie? Wewnętrzny konflikt? Chcecie tu walczyć, a jutro czeka nas egzamin. Zamierzacie na niego iść mając obrażenia?”

“Młodsza Mei, sama wszystko widziałaś. To nie to, że chcę go zaatakować. Po prostu on…” Situ Yu zamierzał się wytłumaczyć.

“Wszystko widziałam. To wina Situ Lianga.” Nieoczekiwaną rzeczą było to, że Su Mei bez zastanowienia broniła Chu Feng'a. Była nawet bezpośrednia.

Słysząc jej słowa, Situ Yu wydawało się, że słyszy głos pękającego serca. Nie mógł się już kontrolować. Nie odezwał się do dziewczyny, jednak wskazał na chłopca i powiedział,

“Chu Feng, jako mężczyzna, nie chowaj się za kobietą. Nie lubisz walczyć? Dzisiaj będę Ci towarzyszyć do końca.”

“W porządku. Myślisz, że się ciebie boję?” Chu Feng chwycił nadgarstek Su Mei i pociągnął ją za siebie.

“Przestańcie!”

Su Mei była wściekła, ale nie mogła uwolnić się z uchwytu. Gdy energia duchowa wniknęła w jej ciało, uspokoiła się.

“Chu Feng, ty…” Czując presję ogarniającą ją presję, Su Mei była w szoku. Było tak, ponieważ energia ta nie należała do Domeny Ducha. Była porównywalna z ekspertami Domeny Początku.

“Bez obaw Młodsza Mei. Jako mistrz Skrzydlatego Sojuszu, z największą uwagą skupię się na obecnej sytuacji. Dziś, wymieniając ciosy z Chu Feng'iem, nie użyję żadnych umiejętności.” Situ Yu obiecał uroczyście.

“Oh? Dajesz mi fory?” Fenger uśmiechnął się pogardliwie.

To nie tak, że daję ci fory. Po prostu nie chcę cię zranić. W końcu jesteś osobą polecaną przez Starszą Su Rou i starszego Ouyanga, więc decyduję się na to z szacunku do nich” Situ Yu odpowiedział.

“Jesteś dosyć pewny siebie. Zobaczmy, kto pójdzie na łatwiznę.”

świst

Chu Feng nic więcej nie powiedział i przeszedł prosto do ataku. W mgnieniu oka pojawił się przez przeciwnikiem. Szybko obrócił swoim ciałem i wyprowadził piękne jak bicz, kopnięcie.

“Pff.”

Situ Yu widząc nadchodzący atak, prychnął pogardliwie, nie skupiając się zbytnio na obronie.

Podniósł tylko lekko prawe ramie, zamierzając bez problemu zablokować cios. Jednak zapłacił bolesną cenę.

bang

Gdy cios wylądował, Situ Yu poczuł, jakby przyjął na siebie uderzenie trzystu tysięcy cattów. W tym samym czasie, gdy ból rozniósł się z jego ramienia, ogromna moc zatrząsnęła jego ciałem.

CATTY - link, 300.000 cattów to około 150 kg.

Widząc to, szybko skorzystał z Tajemnej Techniki, ale było już za późno. Ogromna energia uderzenia wyrzuciła go w powietrze.

Situ Yu był jednak ekspertem dziewiątego poziomu Domeny Ducha, a dodatkowo najsilniejszym uczniem wewnętrznego dworu, więc oczywiste było, że znał kilka sposóbów jak sobie z tym poradzić. Obrócił w powietrzu swoje ciało i mocne szarpnięcie anulowało siłę uderzenia, gdy wylądował na ziemi.

“A masz!”

Gdy tylko podniósł głowę, Chu Feng już był przy nim. Duża pięść pojawiła się przy jego twarzy.

puu

Wszystko stało się tak szybko, że nawet Situ Yu nie miał czasu na zrobienie uniku. Poczuł, jak jego twarz zalała fala bólu, gdy ponownie wyleciał w powietrze. Tym razem po chwili z impetem wyrżnął o ziemię i przeturlał się dwa razy, nim udało mu się zatrzymać.

“Lordowie, on naprawdę...”

Szybkość Chu Feng'a była zbyt duża. Jego ataki były niczym błyskawice, przez co wiele osób nie wiedziało nawet, co się właściwie wydarzyło. Gdy już to do nich dotarło, odkryli, że Situ Yu leżał jak rozwalony balon. Gdy w końcu się podniósł, jego twarz była już lekko opuchnięta. Zdawało się, że musiał nieźle oberwać.

“Dlaczego to się stało? Jakim cudem jego prędkość i siła przekracza moją? Jest oczywiste, że znajduje się tylko na siódmym poziomie Domeny Ducha. Czy on naprawdę jest potworem?”

Situ Yu był w ciężkim szoku. Naprawdę nie doceniał Chu Feng'a. Nie spodziewał się, że jego przeciwnik będzie posiadać taką siłę. Tak wielką, że gdyby korzystał tylko ze swojej siły fizycznej, nie miałby szans na wytrzymanie, chociażby dwóch rund.

“Mistrzu Skrzydlatego Sojuszu. A więc jesteś zaledwie taki.” Chu Feng klasnął w dłonie i zaśmiał się w sercu. Situ Yu czekała śmierć, jeśli dalej zamierzał walczyć przy użyciu tylko i wyłączenie siły fizycznej.

“Chu Feng, kultywacja wymaga okrucieństwa. Powodem, dla którego teraz ze mną wygrałeś, było to, że nie użyłem żadnych umiejętności.”

“Przy twojej obecnej kultywacji, gdybym ich użył, nie miałbyś ze mną żadnych szans.” Situ Yu stwierdził z goryczą w głosie.

Został pokonany, a na dodatek upokorzony przed członkami sojuszu. Został pokonany przed ludźmi, których szanował i lubił, więc nie mógł się z tym pogodzić. Musiał odzyskać twarz.

Wiedział, że Chu Feng dopiero niedawno dostał się na wewnętrzny dwór, także spodziewał się, że będzie silny tylko fizycznie. Gdyby teraz użył umiejętności, z pewnością mógłby go zgnieść.

“Ohh, skoro o tym wspomniałeś, to naprawdę chciałbym doświadczyć walki z tobą, gdy korzystasz z umiejętności. Zobaczymy, czy jest w tym coś imponującego." Chu Feng machnął dłonią, prowokując Situ Yu i zachęcając go do walki.