Rozdział 85: Niebezpieczeństwo czai się wszędzie

Tłumaczenie: WielebnyB

“Nigdy bym nie pomyślał, że tak szybko nastąpi dobre przedstawienie. Już jest ciężko powiedzieć, czy Chu Feng w ogóle przeżyje ten rok.”

“Taa, jak on w ogóle może przeżyć w rdzennej strefie po obrażeniu seniora Gonga? Nawet jeśli senior Gong nie zaatakuje, to wielu ludzi będzie mu sprawiało kłopoty. Przy jego obecnej sile jest bardzo trudne, by żyć w tym miejscu.”

Widząc scenę rozgrywającą się przed nimi, otaczająca ich grupa chłodno się uśmiechnęła. Czuli, że Chu Feng zostanie dziś dotkliwie pobity. W końcu posiadał zaledwie siódmy poziom Domeny Ducha. Oprócz swojego okropnego talentu, w rdzennej strefie wystarczyło wziąć jakąkolwiek osobę, a ona pobiłaby go do takiego stanu, w którym szukałby zębów po ziemi.

Dlatego właśnie podwładni Gong Luyuna jeszcze nie zaatakowali Chu Feng'a. Czuli, że jest on zbyt słaby i niewart ich ataku.

“Co. Wy bando śmieci zamierzacie atakować pojedynczo czy wszyscy razem?” Chu Feng ogarnął wzrokiem tłum i powiedział lekceważąco.

“Co za bezczelny szczeniak. Śmieć, który nie posiada nawet talentu niskiej rangi, ma czelność nas nazywać śmieciami? Jeśli dziś ci nie damy nauczki, to nie dowiesz się jak wysokie jest niebo a jak głęboka ziemia.

Jeden z rdzennych uczniów był na niego bardzo rozgniewany. Zrobił krok do przodu i jego ręka z siłą wystrzeliła w stronę Chu Feng'a. Zaczął atakować bezpośrednio.

bam Gdy atak miał już go dotknąć, dłoń Chu Feng'a mocno zacisnęła się na nadgarstku przeciwnika. Silna moc sprawiła, że nie mógł ruszyć się nawet na pół cala.

1 cal = 2,54 centymetra :)

“Zablokował jego atak?”

Obserwujący tłum bardzo się zdziwił. Mimo że osoba, która zaatakowała Chu Feng'a była bardzo słaba, to i tak była na ósmym poziomie Domeny Ducha. Osoba, którą chciała się zająć, Chu Feng, był zaledwie na siódmym poziomie Domeny Ducha, więc to powinno być bardziej niż wystarczające. Jakim sposobem został on tak prosto zablokowany przez niego? Gdy zdarzyła się kolejna scena, zaskoczenie przeobraziło się w szok.

Chu Feng użył odrobiny siły w dłoni i nagle szarpnął w dół. Z trzaśnięciem ramię rdzennego ucznia zostało złamane.

Ale to nie koniec. Chu Feng podniósł nogę i kopnął w lewe kolano przeciwnika. W powietrzu rozniósł się trzask, gdy kolejna kończyna została złamana. Przeciwnik zaczął toczyć się po ziemi, boleśnie przy tym wyjąć.

świst

Gdy tak wszyscy stali w szoku, Chu Feng jak duch wystrzelił w stronę innego ucznia. Uderzył pięścią, która gwałtownie wylądowała na twarzy chłopaka, bezpośrednio łamiąc mu szczękę.

“Zabijcie tego drania.” Widok dwójki uczniów, która padła w mgnieniu oka, rozwścieczył grupę do szaleństwa. Wszyscy razem zaatakowali, skacząc w stronę Chu Feng'a.

“Phi, też wyczucie.”

W obliczu grupowego ataku składającego się ze wszystkich rodzajów umiejętności i sił chłopak tylko chłodno się zaśmiał. Błysk światła pojawił się w oczach Chu Feng'a, którego natychmiastowo otoczyły błyskawicowe węże.

bzz~~~

Błyskawice wystrzeliły w każdym kierunku, a wyglądało to tak, jakby słońce spadało. Jasne światło zmusiło obserwujących do zmrużenia oczu, a potężna moc do ciągłego cofania się.

Gdy poczuli, że moc zanika, otworzyli oczy. Gdy już skoncentrowali swoją uwagę i spojrzeli, ich twarze drastycznie się zmieniły, a oczy i usta otwarły.

Dwadzieścia lub więcej ludzi, którzy wcześniej otoczyli Chu Feng'a, teraz leżało na ziemi. Ich ciała nie były lekko spalone, a całe czarne. Toczyli się po ziemi, boleśnie przy tym wyjąc.

Ponownie skupili swoją uwagę na Chu Feng'u i odkryli, że nawet włos mu z głowy nie spadł. Nie było na nim ani odrobiny kurzu. Z pogardą patrzył na wyjących ludzi i chłodno powiedział, “Nie jesteście przygotowani na to, by dać mi nauczkę.”

Po tych słowach chłodno spojrzał na obserwujący go tłum. Ci, którzy pochwycili jego wzrok, zadrżeli, a chłód zagościł w ich sercach. Nie mogli się powstrzymać od zrobienia kroku w tył. Nawet eksperci Domeny Początku nie byli wyjątkiem.

Patrząc na tych, którzy na początku cieszyli się z nieszczęścia innych, a teraz mieli nerwowy wyraz twarzy, kąciki ust Chu Feng'a zaczęły się podnosić, aż pojawił się chłodny uśmiech, nim z Su Mei opuścił to miejsce.

“Niebiosa. Jakim cudem ten gość jest tak przerażający? Z taką atmosferą, jakim cudem on może być śmieciem z Domeny Ducha? Nawet ludzie z Domeny Początku mogą czegoś takiego nie mieć.”

“Poza tym umiejętność, której teraz użył, to nie zwykła ranga piąta. To wyglądało na…”

“Na co?”

“Atmosfera tej umiejętności sugeruje, że należy do Stylu Trzech Grzmotów.”

“Styl Trzech Grzmotów? Jak to możliwe? Przecież to umiejętność czwartej rangi, a ta tu na pewno należała do piątej.”

“O tak. Styl Trzech Grzmotów rzeczywiście jest umiejętnością czwartej rangi, ale trzeba wiedzieć, że jeśli ktoś opanuje trzeci ruch tej techniki, to będzie to wtedy piąta ranga.”

“Sug... Sugerujesz, że?”

Nagle wszyscy obawiali się nawet o tym pomyśleć. W końcu, do dzisiejszego dnia tylko Założyciel Szkoły Lazurowego Smoka w całości opanował Styl Trzech Grzmotów.

Mnóstwo ludzi kultywowało tę technikę wcześniej, ale nikomu nie udało się w pełni jej opanować. Ale teraz zdawało się, że Chu Feng'owi się to udało, więc jak ludzie nie byliby tym zszokowani?

“Hehe, wygląda na to, że ten koleś nie jest taki prosty. Nic dziwnego, że ośmielił się sprowokować Gong Luyuna.”

“Ten atak to z pewnością trzeci ruch Stylu Trzech Grzmotów. Nigdy nie sądziłem, że ktoś go wykultywuje do takiego poziomu. Zdaje się, że osoba, którą Leng Wuzui chce znaleźć, to właśnie on.”

W tym samym momencie w pewnym miejscu poza Budynkiem Umiejętności pojawił się mężczyzna i kobieta. Spojrzeli na odchodzącego Chu Feng'a, a lodowe błyski zamigotały w ich oczach.

“Zobaczcie, czy to nie senior Gao Le i Liu Bing?”

“Tych dwoje swego czasu znajdowało się w Rankingu Lazurowego Smoka. Gdy zostali pokonani przez Leng Wuzui'a, sami zdecydowali się na usunięcie swoich imion z tablicy.”

“Słyszałem, że jak już zostali pokonani, to z jakiegoś powodu zdecydowali się przyłączyć do Leng Wuzui'a. Pracują dla niego do dziś, więc bardzo rzadko pojawiają się w szkole.”

“Naprawdę? Po tym, jak dostali baty, przyłączyli się do niego? To znaczy, że Leng Wuzui to skomplikowana osoba.”

“Oczywiście! Leng Wuzui to jedyny uczeń w Szkole Lazurowego Smoka, który posiada Moc Duchową. Może nie posiada takiego talentu jak Gong Luyun, to jednak ma Moc Duchową, a Gong Luyun nie.”

“Tak, ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jest trzeci w rankingu. A co do tego, to numer dwa w Szkole Lazurowego Smoka nie jest wart tej pozycji, więc wierzę, że jego miejsce zostanie prędzej czy później przez niego zajęte.

Gdy tak wspominali Leng Wuzui'a, podziw pojawiał się na ich twarzach. W końcu był kolejnym publicznie uznanym geniuszem po Gong Luyunie.

Gdy Chu Feng wyszedł z Budynku Umiejętności, rozstał się z Su Mei, ale nie udał się do swojej rezydencji. Zamiast tego opuścił Szkołę Lazurowego Smoka, by osobiście przekazać dobrą nowinę o tym, że stał się rdzennym uczniem. Pragnął wbić Sztandar Lazurowego Smoka w swoim Mieście Pochylonej Góry.

Miasto Pochylonej Góry to miasto, którym zarządza rodzina Chu. Wcześniej ta nazwa nie występowała w tłumaczeniach, ale stwierdziłem, że skoro tłumaczę wszystkie te specyficzne, chińskie nazwy, to tej też nie pominę. :)

Nie widział, że gdy opuścił Szkołę Lazurowego Smoka, dwójka rdzennych uczniów Domeny Początku cicho go śledziła.