Rozdział 89: Teraz wasza kolej

Tłumaczenie: WielebnyB Korekta: LokiWT

“Dziś ci, którzy najechali rodzinę Chu, zginą!”

Głos Chu Feng'a huknął pełen mocy. Każde jego słowo wżynało się w ich dusze. Niemal każdy, kto usłyszał to zdanie, poczuł na swojej skórze dreszcze. Nawet rodzina Chu nie była tutaj wyjątkiem.

Ten młody człowiek przez nimi był zbyt przerażający. Jego całe ciało było pokryte krwią, a zapierające dech mordercze zamiary, którymi emanował, powodowały, że nikt nie śmiał patrzeć na niego jak na młodą osobę. Odruchowo wzięli go za demona. Demon, który zabijał bez mrugnięcia okiem.

“Kim jesteś?” Mistrz rodziny Xu krzyknął pierwszy. Wszyscy chcieli znać odpowiedź na to pytanie, chociaż po ubraniu i sztandarze wiedzieli, do jakiej szkoły należy.

Całe jego ciało pokrywała krew. Nawet twarz była niewyraźna. Ludzie nie wiedzieli, kim on był. Gdy tak naturalnie nazwał się członkiem rodziny Chu, nie wiedzieli co zrobić.

Nie wiedzieli, kiedy w rodzinie pojawiła się tak młoda osoba. Nawet rodzina Chu nie wiedziała, kiedy ich członek stał się rdzennym uczniem.

“Rodzina Chu, Chu Feng!” Chłopak chłodno odpowiedział.

“Co? Chu Feng?”

“To Fenger?!!”

Gdy usłyszeli te słowa, wśród tłumu podniosła się ogromna wrzawa.

Imię Chu Feng rozniosło się echem w promieniu stu mil od góry. Można było powiedzieć, że była to osoba, którą wszyscy znali.

Jednak z tego, co wiedzieli, Chu Feng miał dopiero piętnaście lat i był zaledwie na szóstym poziomie Domeny Ducha. W jaki sposób stał się rdzennym uczniem? Jakim cudem tak łatwo zabił ekspertów ósmego poziomu?

Mimo że nie śmieli w to uwierzyć, to po szczegółowej obserwacji odkryli ze zdziwieniem, nieważne czy chodziło o jego budowę, czy sylwetkę ciała, ta osoba była bardzo podobna do Chu Feng'a.

Najważniejszą kwestią było to, że Chu Feng naprawdę był uczniem Szkoły Lazurowego Smoka. Jeśli w rodzinie Chu pojawił się rdzenny uczeń, to właśnie Feng miał na to szanse.

“Więc to ty jesteś tym małym demonem, który mojemu wnukowi Xu Tianyiowi złamał miednicę?” Mistrz rodziny Xu ostro zapytał.

“Jego umiejętności były słabsze. Złamanie mu kości było okazaniem życzliwości”. Chu Feng powiedział z dezaprobatą.

“Ty!!!” Mistrz rodziny Xu był rozwścieczony. Mówiąc to, chciał zaatakować.

Nim jednak miał ku temu szansę, został zatrzymany przez mistrzów rodziny Wang i Ma. Powiedzieli bardzo poważnie,

“Nie widzisz, co trzyma w rękach? To Sztandar Lazurowego Smoka!!”

“No i co z tego? Ten człowiek zranił mojego wnuka. Nie może podnieść się z łóżka i nawet do dziś, nie potrafi wyjść na spacer. W przyszłości może nawet nie będzie w stanie kultywować sztuk walki. Dziś, muszę zamordować tego człowieka”. Mistrz rodziny Xu gniewnie ryknął.

“Oszalałeś? Sztandar Lazurowego Smoka jest symbolem Szkoły Lazurowego Smoka! Posiadanie go oznacza bycie chronionym przez tę szkołę! Jeśli ośmielisz się, chociażby tknąć Chu Feng'a, to nie tylko ty, ale także nasze rodziny spotka za ta straszliwa kara”.

Dwóch mistrzów było przerażonych. Nie obawiali się rodziny Chu, a samej szkoły. Mimo że Szkoła Lazurowego Smoka nie była najlepszą szkołą w Lazurowej Prowincji, dla nich i tak była straszliwym potworem.

Szkoła nie musiała nawet wysyłać dużej armii. Kilku starszych wewnętrznego kręgu wystarczyło, by zlikwidować ich, a także ich rodziny. Nie odważyli się prowokować ani ich obrażać.

“To wy dwaj jesteście szaleni. Czy teraz mamy jakąś drogę powrotu? Nie widzicie, co zrobiliśmy z rodziną Chu?”

“Nie możemy się wycofać. Jeśli zabijemy Chu Feng'a, obrazimy Szkołę Lazurowego Smoka. Jeśli go nie zabijemy, szkoła i tak łatwo nam nie odpuści”.

“Jeśli jednak teraz zabijemy chłopaka, to wieści tak szybko się nie rozniosą. Będziemy mogli spakować się i uciec. Jeśli go nie zabijemy, to szkoła szybko wyśle swoich ludzi, którzy nie pozostawią za sobą nawet zgliszczy”. Mistrz rodziny Xu powiedział poważnie.

Słysząc jego słowa, pozostali mistrzowie zatopili się we własnych myślach. Nagle poczuli, że mistrz Xu ma rację. Dziś, już tak bardzo zranili rodzinę Chu. Jakim cudem mając wsparcie Szkoły Lazurowego Smoka, mogłaby ona im przebaczyć?

Naprawdę zapędzili się w ślepy zaułek. Jeśli będą kontynuować zabijanie, mają jeszcze nić szansy. Jeśli jednak teraz przestaną, czeka ich tylko śmierć.

“Fenger, uciekaj! Zostaw nas!” Czując, że sytuacja nie miała się ku lepszemu, Chu Yuan głośno krzyknął.

“Fenger, uciekaj! Tylko wtedy będziesz mieć szansę, by pomścić rodzinę Chu!” W tym samym momencie mistrz rodziny, Chu Yuanba także krzyknął.

Słysząc ich, trzy siły, Xu, Wang i Ma, przygotowały się do zatrzymania chłopaka. Trzech mistrzów emanując aurami Domeny Początku, rozpoczęło atak na Chu Feng'a.

ta

Jednak chłopak nie tylko się nie cofnął, a nawet wykonał krok do przodu. Na pokrytej krwią twarzy pojawił się uśmiech, gdy powiedział, “Już to mówiłem. Ci, którzy najechali rodzinę Chu, zginą”.

świst Nim skończył mówić, podniósł się mocny wiatr, a Chu Feng zniknął.

“Ahh~”

W tym samym czasie, gdy chłopak zniknął, na dziedzińcu rozległo się kilka krzyków. Ujrzeli kilka członków rodziny Xu, których Chu Feng pozbawił głów.

świst Gdy zrozumieli, co się stało, Chu Feng zniknął ponownie. Skutkowało to śmiercią kilku członków rodziny Ma.

“Draniu. Połączcie siły i zabijcie go”.

Natychmiast mistrz rodziny Xu ryknął i rzucił się w stronę Chu Feng'a. Szybko za nim dołączyli mistrzowie rodziny Wang i Ma.

Chu Yuanba, Chu Yuan i pozostali byli bardzo napięci. Starli z czoła pot, ponieważ nie czuli, by Chu Feng będący na siódmym poziomie Domeny Ducha, mógł sobie poradzić z trzema ekspertami Domeny Początku.

Mimo że Domenę Ducha i Domenę Początku różniło tylko jedno słowo, to różnica w sile była jak niebo a ziemia. Była to przepaść niemożliwa do przeskoczenia.

świst świst świst

Jednak niespodziewane było to, że trzej mistrzowie posiadający gęstą atmosferę, niezwykłą szybkość i jeszcze większą siłę, i tak nie mogli mierzyć się z szybkością Chu Feng'a. Za każdym razem byli o krok do tyłu.

Mogli tylko patrzeć, jak ich członkowie rodzin jeden za drugim ginęli z rąk tego chłopca. Nie mogli nic na to poradzić. Jego szybkość była zbyt duża. Tak duża, że przekraczała nawet granicę zdrowego rozsądku.

W tej sytuacji, po krótkiej chwili na całym placu poza rodziną Chu, pozostała tylko trójka osób z rodziny Xu, Wang i Ma. Trzech mistrzów. Co do pozostałych, to wszyscy mieli ścięte głowy.

“Draniu, pokroję twoje ciało na dziesięć tysięcy części”. Patrząc na leżące na ziemi ciała, na członków rodziny, którzy ginęli jeden po drugim, trzech mistrzów było skrajnie rozwścieczonych.

ta Jednak w tym momencie Chu Feng nagle zatrzymał się przez Chu Yuanbą i Chu Yuanem. Spojrzał lodowato na trójkę przeciwników i chłodno powiedział,

“Teraz wasza kolej!”