Rozdział 95: Ścinam głowy bez wyjątku

Tłumaczenie: WielebnyB Korekta: Mistborn

Wielkolud z bokobrodami był mistrzem rodziny, która istniała od wielu pokoleń. Jego wiek był podobny do Chu Yuana, a miał siłę dziewiątego poziomu Domeny Ducha. Więc oczywiste, że stojąc przed nim, nie chciał się poddać.

Wyraz twarzy Chu Yuana nie uległ zmianie z powodu działań olbrzyma. Zamiast tego podszedł do niego, a w tym samym czasie Chu Feng i pozostali członkowie rodziny podążyli za nim.

Można było powiedzieć, że ich zachowanie naprawdę wyglądało majestatycznie. Gdy tak szli, otaczającym ich ludziom podskoczyły serca, ponieważ wiszące głowy poza miastem wystarczająco dowiodły, że rodzina Chu była bezwzględna.

Jednak porównując go do innych, wielkolud nie bał się Chu Yuana, który stanął przed nim.

“Chu Yuan, jeśli twoja rodzina chce zjednoczyć wszystkich na górskim obszarze, powinieneś znaleźć bardziej reprezentatywną osobę. Idź i przyprowadź Chu Yuanbę, bo ty nie jesteś odpowiedni, aby nas zjednoczyć i prowadzić”.

bang

Jak tylko olbrzym skończył mówić, Chu Yuan wyprostował swoją rękę. Czyste uderzenie wylądowało na twarzy dryblasa.

boom

Potężna moc posłała go kilka metrów w bok. Gdy tak poleciał, stoły i krzesła zostały roztrzaskane. Wiele osób poniosło ciężkie obrażenia z powodu samego tylko podmuchu energii.

Gdyby Chu Yuan się nie powstrzymywał, jego uderzenie mogłoby rozwalić przeciwnikowi głowę.

Duży człowiek oprzytomniał, ale był w szoku. Gdy zasłaniał rękoma twarz, stracił pewność siebie i zawył: “Ty… ty… osiągnąłeś Domenę Początku?!”

“Domena Początku? Chu Yuan wstąpił na Domenę Początku?”

Gdy zostały wypowiedziane te słowa, obserwujący przedstawienie tłum także doznał szoku. Faktycznie. Aura, którą Chu Yuan emanował, była nieco inna. To nie była energia duchowa. To moc Początku. On naprawdę wkroczył na Domenę Początku.

Chu Yuan nie odpowiedział na pytanie wielkoluda, a tylko podszedł do niego, podniósł nogę i mocno go kopnął. Z pękającym odgłosem lewa noga została złamana.

“Ah~~~~~” Dryblas zapłakał z bólu, złapał się za nogę i zaczął wyć.

Patrząc na wielkiego człowieka, który na twarzy wypisane miał cierpienie, Chu Yuan nie okazał nawet krzty sympatii, gdy uśmiechnął się chłodno i zapytał: “Czy teraz jestem odpowiednim człowiekiem?”

Patrząc na tę scenę, ludzie nie mogli się powstrzymać od głębokiego odetchnięcia, ponieważ tym razem Chu Yuan nie ukrywał własnej aury. Bez wątpienia była to moc pierwszego poziomu Domeny Początku.

“Chu Yuan naprawę osiągnął Domenę Początku. Więc teraz rodzina Chu posiada dwóch ekspertów na tej domenie”.

“Nic dziwnego. Nic dziwnego, że rodziny Xu, Wang i Ma nawet wspólnie nie mogły ich pokonać. Siła rodziny Chu jest zbyt potężna”.

W tym momencie wielu ludzi, którzy początkowo planowali sprzeciwić się, teraz zmieniło zdanie. Nagle zrozumieli, że nie mogą lekceważyć tej rodziny. Zaprezentowana dziś siła rodziny Chu nie była czymś, z czym mogli sobie poradzić.

“To nie tak, że patrzę na ciebie z góry. Jednak jeśli jesteś tylko na pierwszym poziomie Domeny Początku, to w dalszym ciągu nie jesteś odpowiednią osobą”.

W tym momencie rozległ się starszy głos. W miejscu skąd rozległ się głos, wstawała właśnie cienka jak gałąź, ale wysoka na dziesięć stóp osoba.

Ten staruszek był zbyt chudy i zbyt wysoki. Gdy tak stał, przypominał wyschnięte drzewo, które zaraz miało się przewrócić. Jednak jego wyjątkowo czyste oczy powodowały, że ludzie nie ośmielili się go lekceważyć.

“To mistrz rodziny Li. Naprawdę przyszedł”. Widząc starca, wielu krzyknęło ze zdziwienia. Na górskim obszarze ten człowiek był tak samo znany, jak Chu Yuanba i także był ekspertem pierwszego poziomu Domeny Początku.

“Stary Li, nie musisz być tak bezpośredni. Przynajmniej okaż szacunek młodym”.

W tym momencie wstał inny stary człowiek. Ten także był bardzo chudy, ale też bardzo niski. Wyglądał jak małpa.

Jednak mimo brzydoty, jego aura nie była zwyczajna. On także kultywował pierwszy poziom Domeny Początku.

“W rzeczy samej. Przybyli przygotowani”. Chu Yuan lekko zmarszczył brwi, ponieważ stary człowiek przypominający małpę był mistrzem rodziny Zhao. Można było powiedzieć, że tych dwoje na górskim obszarze, poza Chu Yuanbą, to najsilniejsi ze starego pokolenia.

Siła rodziny Zhao i Li w żaden sposób nie ustępowała sile rodziny Xu. Po prostu byli ludźmi, którzy się nie wychylają i po cichu zyskują swoje bogactwa. Najważniejszą rzeczą było to, że obie rodziny znajdowały się bardzo blisko siebie, a ich relacje także były bardzo dobre. Było oczywiste, że połączyły siły, aby walczyć przeciw rodzinie Chu.

“Chu Yuan, idź po starego ojca. Nie jesteś nam równy”. Mistrz rodziny Zhao machnął dłonią w stronę Chu Yuana, ale nie spojrzał na niego. Było oczywiste, że nie uważał Chu Yuana za wartego uwagi.

“To, czy jestem wam równy, czy nie, wciąż będzie zależeć od siły”.

Chu Yuan chłodno prychnął i skoczył w ich stronę. W tym momencie, będąc na pierwszym poziomie Domeny Początku, czuł się bardzo pewnie. Dodatkowo był zdrowy i młody, więc nie uważał tych starców za godnych jego uwagi.

“Ahh, po osiągnięciu Domeny Początku z taką trudnością. Jaka szkoda”. Mistrz rodziny Zhao westchnął, zrobił krok do przodu i rzucił się w stronę Chu Yuana. Bardzo szybko tych dwoje zaczęło walkę.

Prezentowali moc Początku. Potęga, która została utworzona, nie była wcale mała i wielu zostało rannych z powodu samych wstrząsów. Wszystkie stoły zostały zniszczone i zapanował ogólny chaos.

Jednak po wymianie kilku ciosów, Chu Yuan musiał przyznać. Ten staruszek nie był wcale taki prosty. Mimo że Chu Yuan posiadał pierwszy poziom Domeny Początku, to jego kontrola nad tą mocą była wyraźnie gorsza od mistrza Rodziny Zhao. Bardzo szybko znalazł się w niekorzystnej sytuacji.

“Cóż za bezwstydne słowa rodziny Chu, chcących zjednoczyć nas wszystkich. Ewidentnie oni nas nie szanują. Dziś pokażę im, że nie damy się zastraszyć. Wszyscy, połączmy siły i skończmy z rodziną Chu”.

Nagle eksplodowało wiele miejsc na placu treningowym sztuk walki. Członkowie rodzin Zhao i Li nie ograniczali się, gdy zaatakowali rodzinę Chu.

“To prawda. Ciągle musimy sprawdzić, czy rodzina Chu ma siłę, aby nami rządzić. Wszyscy! Zjednoczmy się i zniszczmy tę rodzinę”.

Widząc, że rodzina Chu może zostać stłumiona, wiele sił wyczuło dobrą okazję i dołączyło do walki.

W tym momencie panował zamęt na całym placu treningowym. Jednak najbardziej zwracała uwagę walka między Chu Yuanem a mistrzem rodziny Zhao. Pod naporem zaciętych ataków mistrza rodziny Zhao, Chu Yuan nie mógł już dłużej tego kontynuować. Wykazywał nawet oznaki przegranej.

“Chu Yuan, dziś udasz się na wieczny odpoczynek”. Nagle do walki dołączyła kolejna osoba. Mistrz rodziny Li, który zaatakował dłonią.

Z jego dłoni emitowało zielone światło i rozchodził się dziwny gaz. Była to bardzo mroczna i zacięta umiejętność, Dłoń Pięciu Trucizn.

Nagle członkowie rodziny Chu zaczęli przeklinać w duchu. Chu Yuan, który był już w niekorzystnej sytuacji, miał coraz większe problemy w walce z mistrzem rodziny Zhao. Gdy dołączył i zaatakował mistrz rodziny Li, nie miał szans na unik. Gdyby został trafiony przez ten atak, nawet gdyby nie umarł, to zostałby okaleczony.

świst

Jak tylko mistrz rodziny Li miał się zbliżyć, nagle za nim pojawił się człowiek przypominający demona. Jego dłoń przypominała błyskawicę, która niczym ostrze przebiła się przez gardło mistrza Li.

puf

Z machnięciem ręki krew rozbryznęła się, a głowa mistrza Li poleciała wysoko. Jego ciało upadło na ziemię.

Demon jednak na tym nie poprzestał. Jego ciało obróciło się i zaatakowało ponownie. Demon poszybował w stronę mistrza Zhao i tak samo odciął jego głowę, która po chwili spadła na podłogę.

Wszystko stało się zbyt szybko. Ludzie nie mogli dostrzec tego, kto zaatakował, nim obaj mistrzowie Domeny Początku nie zostali pozbawieni głów. Umarli dosyć prosto.

Gdy wszystko dobiegło końca, a ludzie spojrzeli na osobę, która zaatakowała, wszyscy doznali szoku. Ze zdziwieniem odkryli, że stał przed nimi młody człowiek. Geniusz rodziny Chu, Chu Feng.

Chu Feng nie zwracał uwagi na zaskoczone wyrazy twarzy. Rzucił tylko wzrokiem na tłum i powiedział lodowato: “Dziś rodzina Chu zjednoczy górski obszar. Ci, którzy ośmielą się przeciwstawić, nieważne kim będą, zostaną pozbawieni głów”.