Rozdział 12: Sześć lat

Tłumaczenie: BlackArata Korekta: pawcio97

Rozdział 12 - Sześć lat

Na dziedzińcu szkoleniowym młodzieniec ubrany w futro bestii dzierżył czarny, tępy miecz. Stał tam i wokół niego było dziewięciu wysokich i potężnych wojowników. Ci dzielni wojownicy nosili zbroje i dzierżyli długie włócznie, miecze i szable oraz inne bronie w swoich rękach. Ale żadna z broni nie została zaostrzona.

Sześć lat. Ning, który ćwiczył przez sześć lat, miał teraz dziesięć lat. Ale ponieważ w tym życiu trenował zgodnie ze [Szkarłatnym Diagramem Dziewięciu Błyszczących Niebios], osiągnął już wysokość 1,6 metra, zaledwie dziesięć centymetrów niższy niż był w poprzednim życiu. Jego wygląd był niemal identyczny jak wyglądał w poprzednim życiu. Być może właśnie to powiedzenie "Ciało to tylko powłoka którą formuje nasz umysł". Jeśli ktoś musiał znaleźć różnicę ... to różnica polegała na tym, że w jego poprzednim życiu twarz zawsze była blada, podczas gdy w tym życiu była pełna bezgranicznego życia i energii.

"Ta sama zasada jak zawsze."

Ning patrzył na otaczających go ludzi, jego spojrzenie było jeszcze bardziej przerażające niż potworów.

"Tak długo, jak każdy z was może mnie uderzyć, każda osoba otrzyma nagrodę złotą głowę bestii!"

"Grr!"

"Ostrożnie, młody mistrzu!"

"Haha, złotą głowę bestii. Bracia, niech młody mistrz zobaczy, jak potężni jesteśmy. "

Ci dzielni wojownicy zaczęli ryczeć. Byli najpotężniejszymi wojownikami w armiach klanu Ji w prefekturze Zachodniej; Wojownicy Dziewięciu kłów! Aby ktoś został nagrodzony, tytuł Wojownika z Dziewięciu kłów wymagał, by jego wewnętrzna energia osiągnęła granice poziomu houtianskiego, a także aby byli wojownikami o znacznym doświadczeniu bojowym.

Złota głowa bestii oznaczała dziesięć funtów złota. Złote monety były używane jako forma waluty w niezliczonych plemionach, a dziesięć funtów złota dla tych potężnych wojowników było niezwykle atrakcyjną ofertą.

Ale nie odważyli się być nieostrożni, ponieważ moc Ninga rozprzestrzeniła się po armii dawno temu. Często walczył w wojsku z niektórymi elitarnymi żołnierzami ... i dlatego umiejętności Ninga gwałtownie wzrosły, o czym wiedzieli wszyscy wojownicy. Nawet jeśli dziewięciu najpotężniejszych wojowników połączy siły przeciwko niemu ... pokonanie Ninga będzie nadal było trudnym zadaniem. Jednak nadal było to możliwe.

Tępy czarny miecz w dłoni, Ning zaczął obserwować cicho otaczających go ludzi.

Odkąd nauczył się najprawdopodobniej najbardziej skomplikowanych technik miecza [108 Mieczów Bogów i Demonów] i opanował go do punktu, w którym jego ojciec kiwał głową z satysfakcją, sparring z metalową marionetką stał się bezsensowny. W ten sposób pozwolono mu rozpocząć sparing z dużą liczbą żołnierzy i wojowników w ich armii. Podczas sparingu zawsze używali tępych broni.

W tym samym czasie jego ojciec dał mu ścisły rozkaz:

"Podczas sparingu z innymi można używać tylko jednego miecza! Ponadto, możesz użyć tylko jednej dziesiątej swojej prawdziwej siły! Dopiero kiedy walczysz z matką i mną, możesz używać bliźniaczych mieczy. Pamiętaj, że bliźniacze miecze są twoją tajną bronią. Możesz go używać tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz zabić swojego przeciwnika. "

A zatem…

Chociaż sława Ninga stała się powszechna w całej armii i został uznany za rzadki talent, to tylko wierzchołek góry lodowej. Oczywiście, angażując się w bitwę, Ning wykorzystał wszystkie dostępne umiejętności w zakresie technik "pojedynczego miecza" i technik "nóg".

...

Dziewięciu wojowników otoczyło Ninga, krążyło wokół niego, wpatrując się w niego, jakby wpatrywali się w swoją zdobycz.

Ning po prostu stał tam, nieporuszony jak góra.

"Shua!" Jeden z otaczających go dziewięciu żołnierzy nagle rzucił się naprzód. Łysy żołnierz dzierżył w dłoniach długą włócznię i uderzał nią jak żmija, natychmiast zbliżając się do Ning.

W obliczu tej zaciętej włóczni, ciało Ninga zamigotało, a on zbliżył się do ciała łysego wojownika, co sprawiło, że włócznia straciła swój cel.

Włócznie były najsłabsze w walce wręcz!

"Chi!" Tępy miecz w dłoni Ninga się rozkręcił. Gdy miecz błysnął w jego stronę, łysy wojownik pospiesznie użył swoich stóp, by kopnąć jego długą włócznię, posyłając ją w stronę Ninga,w tym momencie sam wrócił do szeregów żołnierzy otaczających Ning.

"Wow, to było niebezpieczne. Prawie skończyłem w jednej wymianie. Bracia, bądźcie ostrożni. "

Łysy wojownik szybko zawołał, gdy wrócił do pozostałych.

Ning już nadepnął na tę długą włócznię, wpatrując się w otaczających go ludzi.

"Lepiej jest, jeśli przyjdziecie wszyscy naraz. W przeciwnym razie nie będziecie mieli szans. "

"Chodźmy."

"Zróbmy to."

Dziewięciu wojowników, wyczuwając rozbieżności w sile, nie rozpoczęło już żadnych sprawdzających ataków. Natychmiast uderzyli do przodu z pełną siłą.

Wiatr zawył. Szable błysnęły. Cień miecza zaciekle tańczył. Włócznie syczały w powietrzu niczym smoki. Kije uderzały jak rozjuszone tygrysy. Ataki przybywały ze wszystkich stron w kierunku Ninga, podczas gdy Ning po prostu tam stał, tylko czasami cofał się o krok. Te pozornie niewielkie ruchy spowodowały, że wielu ataków wojowników nie dosięgało celu.

Brzęczące dźwięki broni walącej o siebie można było usłyszeć jak walące grzmoty. Najwyraźniej ciosy niosły wielką siłę.

Od czasu do czasu dźwięk był tylko szeptem.

"Wojownicy dziewięciu kłów naprawdę zasługują na to miano. Tych dziewięciu ma naprawdę dobrą pracę zespołową. Gdyby było ich pięć lub sześć ... Byłbym w stanie pokonać ich w jednej chwili. Ale dziewięciu pracujących razem postawiło mnie w zupełnie niekorzystnej sytuacji. "

Ningowi bardzo trudno było poradzić sobie z atakami tych dziewięciu wojowników. W końcu miał tylko jeden miecz. Pod taką presją był zmuszony do wykorzystywania swoich technik miecza i technik nóg.

"Hu!"

"Hu!"

Miecz zawył.

Ning nagle się zadurzył. W tej chwili jego ciało i miecz wydawały się być w doskonałej harmonii, a on wydawał się nawet w jakiś sposób wyczuwać "ciało" samego miecza, a nawet wiatr, który z wielką prędkością wiał nad mieczem.

"Chi!" Tępy czarny miecz delikatnie siekł o szablę kawalerii. Drżał, ale potem z niespodzianką, odepchnął ostrze wroga na bok i poza kontrolę wroga. A potem końcówka miecza poszła do przodu, wbijając się w pierś wojownika. Wojownik poczuł presję na jego klatkę piersiową i natychmiast cofnął się o dwa kroki, po czym usiadł.

"Hu." Tępy czarny miecz przecinał zakrzywione wzory w powietrzu, łatwo unikając długiej włóczni przeciwnika, a następnie uderzając płasko w twarz łysego wojownika. Z hukiem jeden z zębów człowieka wyleciał w powietrze i został znokautowany.

Czas zdawał się minąć równie powoli jak liść spadający w jesiennym wietrze.

Miecz Ninga nagle stał się wyjątkowo zwinny, a ruchy jego miecza były ostrożne i maleńkie, zdolne zmienić się błyskawicznie. W walce na śmierć i życie ... wystarczyła chwilowa przewaga, by zmienić wynik bitwy w zwycięstwo. Tak więc, chociaż wcześniej Ning miał trudności z powstrzymaniem tych dziewięciu wojowników, teraz, w mgnieniu oka, był w stanie ich wszystkich zwalić.

"Gratulacje, młody mistrzu."

"Gratulacje, młody mistrzu, w twojej szermierce osiągającej" zaawansowany "etap," jeden z mieczem "."

Wojownicy byli zarówno zszokowani, jak i podekscytowani. Wszyscy gratulowali mu.

Młodzieniec, który miał zaledwie dziesięć lat, był w stanie osiągnąć "zaawansowany" poziom szermierki i stać się "jednym z mieczem". To było bardziej niewiarygodne niż nawet osiągnięcia jego ojca, "Miecza Kropli Deszczu", Ji Yichuana.

"Hahaha ..." Ning też był bardzo podekscytowany. Sześć lat. Sześć lat ciągłego treningu z mieczem. Każdego dnia, poza godzinami spędzonymi na ćwiczeniach łuczniczych poza miastem o świcie, praktycznie przez cały swój czas ćwiczył z mieczem. Czasami trenował z ojcem, a czasami trenował z uczniami ojca. Czasami walczył przeciwko żołnierzom armii.

Miecz dawno temu wbił się w jego kości.

Po treningu z mieczem przez dziesięć milionów razy, jego dokładność z mieczem osiągnęła już dawno przerażający poziom.

Dzięki swojej zdolności do rozdzielania umysłu jego techniki miecza stały się jeszcze bardziej nieuchwytne i nieprzewidywalne.

Miał ciało Demonicznych Bogów, a pod względem Oczyszczania Ki osiągnął szczyt houtiańskiej fazy wewnętrznej energii. To spowodowało, że jego ataki mieczem były niepowstrzymane.

I wreszcie, dzisiaj!

Wszystkie te nagromadzone doświadczenia utworzyły spójną całość i wszedł w "zaawansowaną" fazę szermierki, "jeden z mieczem"!

"Wszyscy, dzisiaj pomogliście mi dokonać przełomu. Chociaż nie mam wiele, daję każdemu z was złocistą głowę. Nie próbuj odmówić. "

Ning roześmiał się głośno.

Dziewięciu wojowników wymieniło spojrzenia, po czym zgodnie odezwali się:

"Dziękuję, młody mistrzu!"

Gdyby po prostu przegrali, nie zaakceptowaliby tego. Przecież byli wojownikami Dziewięciu kłów mieli swoją dumę i godność. Ale dla młodego mistrza Ninga osiągnięcie poziomu "jeden z mieczem" było wielką, radosną okazją. Taka radosna okazja ... to było sprawiedliwe i właściwe, że oni również otrzymali pewne dary.

"Dziewięć z nich".

Dalej Spring Grass i Autumn Leaf, jego dwie pokojówki, pośpiesznie podbiegły z kamiennymi talerzami. Na kamiennych talerzach leżało dziewięć złotych głów. Wszystkie były najwyższej jakości złotem! Dziewięciu wojowników roześmiało się, gdy zaakceptowali to, a jednocześnie czując się poruszeni ... młody mistrz, Ning, był naprawdę potężny. Ale wszyscy widzieli na własne oczy, jak ciężko pracował przez te lata.

"Gratulacje, młody mistrzu, powinszowanie młody mistrzu. "

Po odejściu dziewięciu wojowników, Spring Grass i Autumn Leaf pozwoliły, by ich twarze były pokryte radością i szczęściem.

Minęło sześć lat, a dwie pokojówki miały teraz dwadzieścia lat. To był najbardziej wartościowy czas dla kobiety. Pokojówki takie jak te były zazwyczaj kobietami ich pana, dlatego dawno temu w swoich sercach postanowiły uznać Ninga za swój świat, za swojego Boga. Aby ich młody mistrz stał się tak potężny, były naturalnie bardzo szczęśliwe.

"Hahaha ..."

Ning też się roześmiał.

Każdy byłby podekscytowany. W końcu szkolił się gorzko, odkąd był młody. Jak mógł nie być podekscytowany powodzeniem?

Dopiero po dwuletnim treningu z mieczem jego ojciec zdecydował, że jego "ciało" i jego "umysł" są przygotowane do nauki technik miecza. Dopiero wtedy uczono go techniki [108 Mieczów Bogów i Demonów].

Po kolejnym roku, kiedy opanował pierwszy poziom, jego ojciec pozwolił mu sparingować się z innymi.

Po trzech kolejnych latach, których kulminacja nastąpiła dzisiaj, osiągnął w końcu poziom drugi, "zaawansowany", stając się "jednym z mieczem".

"Spring Grass, Autumn Leaf, chodźe ze mną."

Zawołał Ning. To, co chciał teraz zrobić najlepiej, to pójść zobaczyć się z rodzicami.

...

Głęboko w pasmach górskich rozległo się wściekłe wycie.

Było wielu czarnych opancerzonych jeźdźców, a wszyscy uzbrojeni jeźdźcy mieli niezwykle grubą zbroję i wszystkie były pokryte kolcami. Ich wierzchowce były wysokimi i potężnymi futrzastymi zwierzętami z pojedynczym rogiem. Te futrzaste bestie miały dwa zakrzywione, ostro wyglądające kły, które migały zimnym światłem. Ich cztery kopyta były grube i mocne. Kiedy biegli, ziemia się trzęsła.

Setka czarnych zbrojonych jeźdźców wydalała aurę potężnych ekspertów.

"Huh?" Czarni opancerzeni jeźdźcy odwrócili się, by spojrzeć na pobliskie miejsce. Zobaczyli, że odległe góry szybko zaczynają się czerwienić, a potem zaczynają przekształcać się w piekącą gorącą lawę. Duża ilość lawy zaczęła wylewać się gdzieś z góry, a słabo widać ludzką postać idącą po lawie, której całe ciało pokrywały płomienie. Podszedł prosto do nich.

Hu.

Jednym krokiem skoczył na ziemię. Przywoził ze sobą okrutnie wysklepioną bestię, która była czarno-brązowa. Za nim również chodził czworonożny zwierz. Szybko, ludzka postać wyleciała ze środka lawy, odsłaniając twarz ... była to twarz należąca do starca, z ognistoczerwonymi włosami i małym szkarłatnym wężem zwisającym mu z ucha. Czworonożne zwierzę również podeszło do strony węża, wyglądając na wyjątkowo posłusznego.

"Mistrzu". Sto czarnych zbrojonych jeźdźców zawołał z szacunkiem.

Starszy żmija śmiał się głośno.

"Przyszliśmy na polowanie, ale nie spodziewałem się, że natkniemy się na Opancerzoną Wywerne. Moje szczęście nie jest złe. Ten Opancerzona Wywerna jest bardzo bliska przekształcenia się w Xiantian. Kiedy wrócę do domu, muszę poświęcić trochę czasu na podniesienie jej. "

"Mistrzu, mistrzu!"

Nagle z nieba rozległ się głos.

Ji Lee podniósł głowę.

W powietrzu unosiła się olbrzymia latająca bestia o niebieskich skrzydłach, z mężczyzną noszącym na sobie wykwintną zwierzęcą skórę. Po tym jak latająca bestia wylądowała z dużą prędkością, jeździec natychmiast odskoczył i wylądował na ziemi, po czym przyklęknął. "Mistrzu, są wiadomości z prefektury."

"Mów." Lee zmarszczył brwi.

"Syn Yichuana, Ning, wszedł dziś w fazę" jednego z mieczem ".

Mężczyzna powiedział z szacunkiem.

Lee wpatrywał się w niego, a ogień otaczający jego ciało płonął coraz mocniej. Był tak zły, że całe jego ciało zaczęło się trząść. Nagle zniszczył Opancerzoną Wywerne, który schwytał w odległym górskim klifie. Ciężka potworna bestia, ważąca co najmniej dziesięć tysięcy funtów, zamieniła się w plamę. Z hukiem uderzyła o odległy górski klif, a na nim pojawiła się ogromna szczelina, która była teraz otoczona pęknięciami o długości stu metrów. Opancerzona Wywerna leżał w szczelinie, krew spływała jej z głowy, a jej łuski rozpadały się. Została zmiażdżony na śmierć.

"Powrót do Miasta Prefektury Zachodniej!"

Lee zagryzł zęby na długo, zanim w końcu wykrzyczał ten rozkaz.

"Tak."

Stu odzianych w zbroję jeźdźców rzekło zgodnie. Chociaż uważali, że wyrzucenie zwłok Opancerzonej Wywerny było ogromną stratą, ich mistrz, Ji Lee, był obecnie w królewskiej furii. Oczywiście, nikt nie ośmielił się zaprzeczyć.

HUK HUK.

Lee, jadąc cztero kopytną, potworną bestią, śledził jego setkę czarnych opancerzonych jeźdźców. Opuścili głęboki, tajemniczy górski las i szybko zniknęli, pozostawiając jedynie Opancerzoną Wywerne w tej szczelinie w zboczu góry, a jej krew wciąż spływała po klifie.