Rozdział 13: Pięć Głównych Technik Miecza

Tłumaczenie: BlackArata Korekta: pawcio97

Rozdział 13 - Pięć Głównych Technik Miecza

Z ponurym wyrazem twarzy Lee wrócił do swojej posiadłości. Za nim znajdowała się czworonożna bestia. Oboje weszli do jego posiadłości, a sługi i strażnicy uklękli i opuścili głowy, gdy go widzieli. Żaden z nich nie ośmielił się nawet oddychać zbyt głośno. Wszyscy mogli powiedzieć, że ich pan, Lee, był w wyjątkowo podłym nastroju. Ktoś, kto go zdenerwuje, może zostać uderzony na śmierć.

"Ojcze".

Odgłos z daleka i wszedł mężczyzna w średnim wieku, ubrany w zwierzęce futro z dziesiątkami warkoczy w jego włosach.

Lee spojrzał na niego. Osoba była jego najbardziej kompetentnym synem, a także osobą, która stała się Xiantiańską formą życia; Ji Jadewich. Marszcząc brwi, powiedział:

"Jadewich, czy to prawda? Właśnie wybrałem się na polowanie, a wkrótce potem otrzymałem wiadomość, że małe zwierzę Yichuana osiągnęło "zaawansowaną" fazę szermierki, "jedną z mieczem"?

" Tak jest, ojcze. "

Jadewich pokręcił głową i westchnął.

" Dzisiaj Ji Ning i Wojownicy Dziewięciu kłów walczyli ze sobą. Dokonał przełomu w szermierce podczas sparingu. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. "

"Argh!"

Lee wydał z siebie gniewny dźwięk.

"Niebiosa postawiły się przeciwko mnie, Ji Lee. Mój starszy brat, Ji Young, był ode mnie gorszy, ale z powodu mojej arogancji pozwoliłem mu zająć pozycję Lorda Prefektury. Wytworzył wybitnego potomka, Ji Yichuana, dzięki czemu jego linia była jeszcze bardziej stabilna. Ale teraz powstał jeszcze bardziej wybitny Ji Ning, który po sześciu latach zdołał osiągnąć poziom "jeden z mieczem"!

"Osiągnięcie poziomu" jednego z mieczem "w ciągu zaledwie sześciu lat. Ci trzej geniusze, których wybraliśmy z tych niezliczonych plemion, są znacznie gorsze od niego w porównaniu z nim. Jadewich również pokręcił głową.

Aby zablokować postępy Ninga, specjalnie wyselekcjonowali trzy niezwykle utalentowane dzieci w wieku Ninga i zaczęli je uczyć od najmłodszych lat. Ale wciąż były gorsze od Ninga.

"Tylko trochę. Jeśli Grizzly był tylko trzy lata młodszy ... "

Jadewich westchnął.

"Grizzly?"

Lee był zaskoczony.

Grizzly był jego przybranym synem.

W przeszłości, kiedy doprowadził armię do ukarania jednego z większych plemion za występek, napotkał Strasznego Potwora, "Złotego Niedźwiedzia Grizzly". Po okrutnej, przerażającej bitwie, Złoty Niedźwiedź Grizzly w końcu uciekł w wyniku klęski. Lee następnie przeszukał legowisko Złotego Niedźwiedzia Grizzly i znalazł w legowisku niemowlę. Niemowlak nie miał nawet roku, ale urodził się z olbrzymią siłą ... i bardzo spodobał się Lee. Powiedział:

"Dzieciaku, zostałeś porwany przez złotą niedźwiedzicę Grizzly, ale nie zostałeś zabity. Zamiast tego zaopiekowała się tobą? Hahaha ... od dzisiaj będziesz moim adoptowanym synem. Synem Ji Lee, dam ci imię ... Grizzly!

Było powszechne, że ktoś adoptował dziecko, które posiadało nadzwyczajne zdolności.

Kiedy Grizzly został przywieziony do domu, ustalono, że ma rok. Miał teraz trzynaście lat. Lee traktował i wychowywał Grizzly'ego jako przerażającą, potworną bestię, która walczyła z innymi potworami, odkąd był niemowlakiem, a czasem nawet przeciwko potwornym bestiom. Oczywiście, on również uczył Grizzly najodpowiedniejszych metod treningowych ...

W samym środku tej walki, w zeszłym roku, Grizzly osiągnął stan "jeden z szablą".

"Ceremonia Złotego Miecza odbywa się co cztery lata. W tym roku odbędzie się jedna. "

Jadewicz zmrużył oczy.

"Za cztery lata będzie jeszcze jedna. Za kolejne cztery lata ... Grizzly skończy siedemnaście lat. Tylko do szesnastego roku można uczestniczyć w ceremonii Złotego Miecza. Za cztery lata Grizzly nie będzie mógł nawet wziąć udziału, a tym bardziej powstrzymać Ninga! "

" Jedyną nadzieją, jaką mamy teraz, jest to, że trzy małe bachory, które wziąłem, będą mogły stać się Xiantianami w ciągu następnych czterech lat. "

Lee mruknął.

"Dobrze."

Jadewich skinął głową.

"Osobiście wybrałem te trójkę spośród wszystkich plemion jako najbardziej odpowiednie dla Oczyszczania Ki. Już dawno osiągnęli szczyt poziomu Houtian. Jeśli jeden z nich może awansować na poziom Xiantian, nasze zwycięstwo jest zapewnione. "

Lee również skinął głową.

" Oczyszczanie Ki poziomu Xiantian potrafi używać magicznych skarbów i na pewno wygra. Tylko, że po prostu zbyt trudno jest stać się Xiantiańską formą życia ... "

"Wszystko, co możemy zrobić, to poczekać i zobaczyć, co ma do zaoferowania Los."

Powiedział cicho Jadewich.

Lee lekko skinął głową.

Chociaż walczyli o pozycję Lorda Prefektury, Ji Lee i Ji Jadewich nigdy nawet nie myśleli o zabiciu Ji Ninga. W tym rozległym świecie, aby klan mógł przetrwać ... musieli zostać zjednoczeni, a bratobójstwo było zdecydowanie zabronione! Ponadto Ning został już wybrany jako potencjalny spadkobierca. Jeśli ktoś odważy się spróbować użyć niegodziwej metody, aby zabić Ji Ninga, najprawdopodobniej wszyscy w Pięciu Prefekturach Klanu Ji połączą siły, aby ukarać mordercę!

......

Gruba, duża świeca oświetlała pomieszczenie. Yichuan siedział na głównym fotelu, a Snow i Ning siedzieli blisko niego.

Wszyscy troje spożyli posiłek przed sobą na stole.

"Yichuan."

Snow spojrzała na syna którego ręce i usta były tłuste od mięsa, które jadł. Jej oczy były pełne dumy.

"Nasz syn Ning opanował podstawy w ciągu trzech lat, a po trzech kolejnych latach stał się" jednym z mieczem "! Wydaje się, że łatwo będzie mu uzyskać pozycję Lorda Prefektury. "

Trzymając kielich zrobiony z rogu, Yichuan lekko kiwnął głową.

"Kiedy Ning walczył z innymi, używał tylko swojej wewnętrznej siły. Nie użył żadnej mocy z techniki Szkarłatnego Diagramu Dziewięciu Błyszczących Niebios, numer jeden metody Oczyszczania Ciała Demonicznych Bogów. Ponadto, kiedy walczył z obcymi, Ning używał tylko jednego miecza. "

Inni nie wiedzieli, jak potężny jest Ning, ale Yichuan i jego żona dobrze wiedzieli, jak bardzo ich syn jest zdolny.

Chwytając złoty miecz?

Tak proste, jak wyjęcie czegoś z kieszeni!

"Ning, na obecnym poziomie mocy, jest już w stanie złapać złoty miecz. Za kolejne cztery lata nawet Xiantiańskie formy życia nie będą w stanie go powstrzymać. Yichuan nalał sobie kolejną porcję wina.

Ning po prostu siedział, jadł i pił ogromne ilości jedzenia.

Ponieważ wyszkolił się w metodzie numer jeden: "Oczyszczania Ciała Demonicznych Bogów", [Szkarłatnym Diagramie Dziewięciu Błyszczących Niebios], również posiadał apetyt Demonicznych Bogów. Z łatwością mógł zjeść dziesiątki funtów mięsa potwornych bestii w każdym posiłku. Dotarł do trzeciego poziomu [Szkarłatnego Diagramu Dziewięciu Błyszczących Niebios] dwa lata temu. Był teraz w wąskim gardle, ale z jeszcze jednym krokiem osiągnie czwarty poziom!

Czwarty poziom pozwolił mu stać się Xiantiańską formą życia i to tą, która należała do techniki numer jeden Oczyszczania Ciała Demonicznych Bogów. Jego zdolność bojowa znacznie przewyższy zdolności normalnych Xiantiańskich form życia setki razy lub tysiąc razy.

  • Gulgot, gulgot, gulgot. - Ning wypił duże łyki gorącej wody, wlewając wszystko do ust, a potem potarł żołądek, odkładając go.

"Takie dobre."

"Ning."

Snow spojrzała na syna ze śmiechem.

"Matko."

Ning był bardzo posłuszny. Mógł wyczuć, że jego ojciec go kocha, ale także cenił klan, podczas gdy jego matka miała w sobie niemal wszystkie swoje nadzieje i obawy. W oczach matki może nawet wzrost i upadek całego klanu Ji nie był tak ważny jak jej syn.

Snow spojrzała na jej syna.

"Kiedy twój ojciec nauczył cię [108 Mieczów Bogów i Demonów], był to najbardziej skomplikowany poziom technik miecza, których mógłbyś się nauczyć, i był to najbardziej odpowiedni zestaw technik miecza, abyś mógł osiągnąć poziom" jeden z mieczem ". Jednak teraz, kiedy już osiągnąłeś ten poziom, technika [108 Mieczów Bogów i Demonów] już ci nie służy. "

"Dobrze."

Yichuan spojrzał na syna.

"Teraz, Ning! Kiedy przygotowywałem twoje "ciało" i "umysł", potrzebowałem, aby wszystkie twoje ataki były tak szybkie jak błyskawica i nieporównywalnie dokładne. Potrzebowałem, żebyś odcisnął te rzeczy w swoich kościach. Dopiero wtedy nauczyłem cię [108 Mieczów Bogów i Demonów], a celem tego było ... pozwolić ci przejść od czegoś prostego do skomplikowanego! "

"Ścieżka treningu miecza zaczyna się od prostego do skomplikowanego, a potem od skomplikowanego z powrotem do prostego. Tylko wtedy można uważać, że opanowałeś miecz. "Yichuan spojrzał na syna. "Stałeś się" jednym z mieczem "i możesz nim władać równie łatwo, jak własnymi rękami. Możesz uważać, że przeszedłeś od skomplikowanego z powrotem do prostego. "

Ning skinął głową.

Rozumiał tę logikę. Gdyby był tak głupi, aby stale używać tych trzynastu podstawowych postaw, nadal mógł być uznany za eksperta szermierki, ale bez prawdziwego doświadczenia "przechodzenia od prostych do skomplikowanych, a następnie od skomplikowanych do prostych", byłoby bardzo trudno aby osiągnąć poziom "jeden z mieczem".

"Następnie musisz osiągnąć poziom bycia" jednym ze światem ". Yichuan westchnął. "Ten krok to niezwykle trudny krok."

"Jeden ze światem ..."

Ning był pełen oczekiwania.

"Poprzednie techniki miecza, których się nauczyłeś, są teraz bezużyteczne."

Yichuan spojrzał na syna.

"Twój obecny poziom jest wystarczający, aby zakwalifikować cię do opanowania szermierki klanu Ji na najwyższym poziomie."

Oczy Ninga rozjaśniły się. Najwyższy poziom szermierki klanu Ji?

"Nasz klan Ji jest sławny z powodu naszej szermierki."

Yichuan westchnął z emocji.

"Z kolei miasto klanu Ji z Głównej Prefektury," Miasto Dziesięciu Tysięcy Mieczy ", zostało nazwane, ponieważ przodkowie klanu Ji zyskali sławę dzięki [Melodii dziesięciu tysięcy mieczy], z którego korzystali. żeby tu się tu osiedlić. "

"Po tysiącach latach klan Ji ma teraz pięć sztuk miecza najwyższego poziomu. Są to [Melodia dziesięciu tysięcy mieczy], [Grzmot Piorunów], [Sutra Iluzji], [Sutra Kropli Deszczu] i [Tajny Podręcznik Polaris]. Każda technika jest niezwykle głęboka i wykracza poza to, do czego zdolny jest poziom "jeden z mieczem". Jeśli możesz osiągnąć sukces w którymkolwiek z nich, przekonasz się, że ich moc jest bezgraniczna. "

Yichuan spojrzał na swojego syna.

"Trenowałem w [Sutrze Kropli Deszczu]. Większość ludzi, nawet po osiągnięciu poziomu "jednego z mieczem", jest w stanie wybrać najwyżej jedną sztukę do trenowania. Dzieje się tak dlatego, że dzielenie umysłu jest po prostu zbyt trudne. Ale Ning, ponieważ jesteś w stanie podzielić swój umysł na dwie części, będziesz mógł wybrać dwie sztuki, do których możesz się szkolić. "

Hu!

W ręku Yichuan nagle pojawiło się pięć książek. Odrzucił je od niechcenia i poleciały prosto, lądując w zgrabnym stosie na pobliskim stole, nie dotykając żadnej z filiżanek ani talerzy.

"Najwyższy poziom szermierki?" Ning spojrzał na pięć książek. Rozumiał, że są to skrócone wersje. Dopiero po dokonaniu wyboru otrzyma "pełne wersje".

"Dokonaj swojego wyboru."

Yichuan spojrzał na syna i powiedział uroczyście:

"Kiedy już wybierzesz, twój wybór zostanie zapisany dla klanu Ji z pięciu prefektur do sprawdzenia! Jeśli nie zostaniesz zanotowany, zostaniesz uznany za uczonego w tajemnicy. Każdy, kto to zrobi, zostanie zniszczony przez połączone siły Pięciu Prefektur ".

"Ach!"

Ji Ning zrozumiał to, ale wciąż nie mógł przestać odczuwać zaskoczenia.

" Dlaczego więc nie ma takich ograniczeń na podstawie techniki [Szkarłatny Diagram Dziewięciu Błyszczących Niebios]? "

"Chociaż technika [Szkarłatny Diagram Dziewięciu Błyszczących Niebios] jest numerem jeden Oczyszczania Ciała Demonicznych Bogów, jest bardzo rozpowszechniona. Praktycznie wszystkie plemiona na poziomie klanu Ji posiadają kopię. Dlatego nie ma znaczenia, że ​​nasza kopia wyciekła. "

Yichuan spojrzał na syna.

"Większość metod Oczyszczania Ki i metod Oczyszczania Ciała Demonicznych Bogów nie są zbyt cenne. Tylko ostateczne techniki każdego klanu są ściśle ograniczone, jak te pięć technik miecza tutaj. W okolicach Jaskółczej Góry cztery z tych technik są posiadane tylko przez nasz klan Ji. Tylko [Tajny podręcznik Polaris] również jest w posiadaniu innego klanu, " Czarnego Płomienia ".

Ning skinął głową.

Wiedział, że w okolicy Jaskółczej Góry, oprócz stacjonujących tutaj armii Wielkiej Dynastii Xia, było w sumie pięć innych hegemonicznych mocy. Klan Ji również był jednym z nich.

Tych sześciu hegemonów walczyło nieustannie, ale żaden z nich nie ośmielił się obrażać armii Wielkiej Dynastii Xia!

" Zgadza się. "

Ning natychmiast opuścił głowę i zaczął czytać, przeglądając pięć najlepszych technik miecza. Jeśli ktoś był na poziomie "jeden z mieczem", a następnie również posiadał tego rodzaju najwyższej klasy technikę miecza, jego moc zdecydowanie by się pomnożyła.

"Sutra Kropli Deszczu ..." To była pierwsza, na którą spojrzał Ning. To była najwyższa technika, dzięki której jego ojciec był sławny.

Przydomek ojca był przecież "Miecz Kropli Deszczu"!