Rozdział 68: Pojedynek z jakiegoś powodu i zakaz używania magii

Tłumaczenie: Simi Korekta: Lizzy03xd

Miejsce, do którego zaprowadziła mnie Elze, było trzecim polem treningowym armii królestwa. W tym miejscu, które ona i generał Leon często używają do treningów, pomimo tego, że była outsiderem, to miała darmową przepustkę. Dzięki temu mogliśmy wejść.

Ponieważ było jeszcze wcześnie rano, nie było tam praktykujących ludzi. W pobliżu było słychać tylko śpiew ptaka.

Byłem prowadzony przez Elze i kiedy postawiliśmy stopy na poligonie, ktoś siedział na środku.

„Yae? Co robisz w tym miejscu?”

„... Czekam na Touya-dono degozatta.”

Jej katana leżała przed nią, a ona siedziała na ziemi w pozycji seiza, jakby medytowała. Yae powoli otworzyła oczy, wzięła katanę w rękę i wstała.

Atmosfera różniła się od zwykłej.

„... Linze została twoją narzeczoną, prawda?”

„Ach ... Tak, to prawda ...”

Rozejrzałem się, spojrzenie Elze przeszywało mnie. Znowu ... Wczoraj miałem podobne doświadczenie ... Cóż, ponieważ jest to jej młodsza siostra, to nie było dziwne, że stała się poważna.

„Innymi słowy staniesz się moim szwagrem, prawda?”

„Ach ... od teraz, proszę, traktuj mnie dobrze.”

Będzie tak jak powiedziała. Elze stanie się moją szwagierką ... Jakoś nie o to jej chodziło.

„Co myślisz o Linze? Czy naprawdę ją lubisz?”

„... Szczerze mówiąc, nie mam jeszcze pewności siebie w tym obszarze. Nie sądzę, że mogę posunąć się do powiedzenia „Kocham cię”. To samo tyczy się Yuminy. Jednak z pewnością ją lubię, i na pewno chcę się nią opiekować.”

„Czy ona to zaakceptowała?”

„Tak.”

Fuu, Elsie wzdychnęła. Zastanawiałem się, czy to z powodu szoku. Gwałtownie podrapała się po głowie i wciąż kopała ziemię z zirytowania. Przerażająca!

„Od dawana ta dziewczyna, tak postępowała ...... Zwykle jest nerwowa i przerażona, ale w krytycznych momentach jest odważna. Zupełne przeciwieństwo mnie.”

„Ja też jestem podobna degozaru. Mam osobowość, która jeśli nie widzi szans, to nie znajduje w sobie determinacji degozaru.”

Przepraszam, co to za rozmowa?

Elze założyła rękawice, które wisiały przy jej pasie, i zaczęła hałaśliwie uderzać pięściami. Yae też przytwierdziła katanę do jej obi i zaczęła sprawdzać jej pozycję.

Gotowe_do_walki_Elze_i_Yae

„Touya. Chcemy teraz z tobą walczyć.”

„Haa?!”

„Jeśli wygrasz, nie powiemy nic na ten temat Linze. Ale jeśli to my wygrywamy, to będziesz musiał wysłuchać naszej jednej prośby.”

Hej, o co tu chodzi? Jak do tego doszło?! Czy to nie jest jakaś kara?! Przede mną, który nie rozumiał, co się dzieje, Yae gładko wysunęła swoją katanę.

„Ta katana została pożyczona od wicehrabiego Swordeck, jej ostra krawędź została usunięta degozaru. Nie umrzesz, jeśli zostaniesz trafiony degozaru, ale ponieważ może on złamać kości, lepiej bądź ostrożny.”

Dziękuję bardzo za informacje, które wcale mi nie pomagają!

„Touya, także będziesz musiał usunąć za pomocą „Modelowania” ostrze z Brunhildy.”

„Nie, poczekajcie! Dlaczego muszę walczyć z wami?!”

„Cóż, ponieważ ten sposób jest dla nas konieczny degozaru.”

Nie mam pojęcia, o czym mówicie, ale wygląda na to, że nie zamierzacie przestać. Nie mam innego wyboru, jak tylko odpowiednio przegrać ...

„Jeśli nie potraktujesz tego poważnie, to nie pozwolę na to przez całe moje życie. Linze też tego nie uzna. Nie mogę sobie pozwolić na przekazanie ważnej młodszej siostry takiemu człowiekowi bez serca.”

Uch. No i nie mam wyjścia ... Wygląda na to, że moje płytkie myślenie i tym podobne, zostały przewidziane w jakiś sposób.

Niechętnie, zgodnie z tym, co mi powiedziały, usunąłem ostrą krawędź z Brunhildy za pomocą „Modelowania”.

Ponieważ do tego doszło, nie mam innego wyboru, w momencie gdy zaczniemy, użyje „Poślizg” ...

„Ach, i nie możesz używać magii. Ponieważ ja też nie użyję „Wzmocnienia”.”

Jak już mówiłem, dlaczego czytasz mi w myślach?! Dziewczyny są przerażające!!

Pistolet był również naładowany tylko zwykłymi gumowymi kulami. I tylko efekt przeładowania był dozwolony.

„Cóż, jesteś gotowy?”

Ponieważ bałem się zapytać, o jaki to rodzaj gotowości jej chodziło, tylko lekko skinąłem głową.

W następnej chwili Yae i Elze rozdzieliły się na lewo i prawo, chcąc mnie otoczyć i zbliżyć się do mnie. Nagle doszło do ataku z dwóch flank!

„Tryb ostrza!”

Wydłużyłem ostrze Brunhildy i gdy stała się długim mieczem, zacząłem biec w kierunku Yae. Jeśli to katana Yae, mogę ją odepchnąć, ale nie mogę tego zrobić z pięściami Elze.

Skrzyżowałem miecz z Yae i bez zmiany mojego pędu prześlizgnąłem się na jej stronę. Odwróciłem się i podniosłem lewą rękę, w której miałem Remingtona, wystrzeliłem wszystkie kule.

W chwili, gdy pomyślałem, że wszystkie kule trafią Yae, Elze skoczyła przed nią i wyciągnęła lewą rękę, przed jej oczami świeciły szmaragdowo-zielone rękawice.

Następnie wszystkie kule odbiły się od dziewczyn i poleciały we wszystkie strony.

„Wszystkie pociski, z wyjątkiem magicznych, są przeciwko mnie nieskuteczne.”

Więc, tak to było! Ta szmaragdowa rękawica powstrzymywała fizyczne ataki dalekiego zasięgu ze względu na magiczną cechę wiatru, która została jej nadana!

„Tryb pistoletu! Przeładuj!”

Ale nadal, kiedy myślałem, że stało się to ograniczeniem, wypaliłem z obu broni, tworząc zaporę (chociaż było to tylko 12 strzałów) i cofnąłem się do tyłu.

Jednak wtedy Elze rzuciła się w kierunku deszczu kul i jednocześnie odrzuciła je rękawicą oraz kontynuowała skracanie dystansu.

„Tryb ostrza!”

Uniknąłem bocznego uderzenia Elze i zamachnąłem się bokiem Brunhildą, którą ponownie była długim mieczem. Tym razem Elze uniknęła tego, w tej chwili zwiększyłem dystans i spróbowałem odzyskać moją postawę.

„Jesteś naiwny degozaru!”

Zza Elze gwałtownie zaatakowała Yae. Poczekaj minutę! Nawet, jeśli powiedziałaś, że krawędź została usunięta, to nadal może mnie przebić!

W jakiś sposób uniknęłam czubka miecza, który zbliżał się do mojego ramienia i skosiłem stopy Yae, która przechodziła obok mnie.

„Kuu?!”

„Przeładuj!”

Wycelowałem lufę Remingtona w Yae, która upadła.

Jednak, ponieważ Elsie próbowała mnie kopnąć, zanim zdążyłem nacisnąć spust, nie miałem innego wyjścia, jak tylko cofnąć się, aby tego uniknąć.

Dobry Boże, czyż nie jest to dla mnie absolutnie niekorzystne?! Z normalnego punktu widzenia, czy nie jest dziwne walczyć dwóch do jednego! Ponadto magia jest również zabroniona!

Yae, po wstaniu, wyjęła wakizashi i przygotowała dwie katany. Co?

(T/N: wakizashi - krótki japoński miecz jednosieczny)

Yae zaczęła biec w moją stronę w pochylonej pozycji i wykonała odwrotny atak kataną w prawej ręce. Unikałem tego w jakiś sposób, albo tylko tak myślałem, tym razem wakizashi, który miała w jej lewej ręce, leciał w moją stronę.

Wooooah?! Czy to normalne, aby nim rzucać?! Czyż katana nie jest duszą samuraja?! Czy to dlatego, że to wakizashi, to się nie liczy?

Wykonując obrót do tyłu, ledwo mogłem go uniknąć, to było niebezpieczne! Prawie zostałem muśnięty!

Zanim Yae, która rzuciła wakizashi, poprawiła swoją postawę, wystrzeliłem wszystkie kule z obu pistoletów. Z tej odległości nie będziesz w stanie ich uniknąć!

„Guu!!”

Yae zakryła się po otrzymaniu gumowych kul. Jednak wciąż wykonała poziome zamaszyste cięcie kataną, ale uniknąłem tego, lekko cofając się.

Jednak właśnie tam czekała Elze. Jest źle, ona jest zbyt blisko! Niczym przygotowałem broń, wycelowałem i strzeliłem, to jej pięść była szybsza!

Jedno potężne uderzenie prawej ręki Elze zbliżało się do mnie. Kuu, jeśli o to chodzi, to nie mam wyjścia ...!

Odwróciłem moje ciało, uniknąłem tej pięści z cienką jak papier różnicą i wypuszczając pistolet z lewej ręki, złapałem prawą dłoń Elze, która przeszła obok mnie. Z takim rozmachem, aby ją przewrócić, odwróciłem się plecami do jej ciała i zamachnąłem się prawym łokciem pod jej pachę, dzięki czemu rzuciłem ją jednym ruchem.

„Naa?!”

Z małym krzykiem, który dobył się zza mojego ramienia, rzuciłem Elze na ziemię. Seoi Nage czy coś takiego. Odkąd nauczyłem się tego w szkole, moje ciało zdawało się to pamiętać.

(T/N: Seoi Nage – rzut przez ramię w Judo)

„Gufuu ....!”

Wyglądało na to, że nie byłem w stanie zadać wystarczających obrażeń moim niezupełnym rzutem. Elze szybko podniosła ciało i spróbowała wstać.

Jednak byłem szybszy i wycelowałem lufę Brunhildy, która przełączyła ją na tryb pistoletu, w jej stronę. Jeśli to tak mały dystans, to nie będziesz w stanie tego uniknąć. Wstrzymałem się.

„Przeładuj. To moja wygrana.”

„... Dlaczego nie strzelasz?”

„Jeśli przyznasz się do porażki, to chciałbym w tym miejscu zakończyć.”

Szczerze mówiąc, czułem się niepewnie, aby strzelić do przyjaciółki. Muszę później przeprosić Yae.

„Jesteś naiwny. Jak możesz w tym stanie chronić Linze i resztę?”

„... Ponieważ już jestem taki, to nic nie mogę na to poradzić.”

„No cóż. Ponieważ właśnie taki jesteś, ja i Yae też cię polubiłyśmy.”

„............ Ech?”

Co właśnie powiedziałaś? Na chwilę mój umysł zamarzł.

Po tym, prawa ręka Elze, ta z czerwoną rękawicą, zaczęła emanować światłem. Zdolność tej rękawicy to, jeśli się nie mylę, niszczycielski wzrost mocy ...!

Kuu, jeśli druga strona nie ma ochoty się poddać, nie mam innego wyboru. Na zakończenie bitwy nacisnąłem spust Brunhildy ... jednak.

„Ech?”

Nacisnąłem go jeszcze raz. Niczym nie wystrzeliła. A może powinienem powiedzieć, że w środku nie było kul. To było dziwne. Byłem pewien, że aktywowałem „Przeładuj” ... Ah.

W końcu zrozumiałem atak Yae z przed chwili. Rzut wakizashi. To nie był atak wymierzony w mnie, to było ze względu na odcięcie sakiewki z kulami, zawieszonej na moim plecach.

Z rozciętego woreczka wyleciały kule i zanim się zorientowałem, był już pusty. O ile pociski nie znajdują się w promieniu jednego metra „Przeładowanie” nie zadziała ... Przegrałem.

Elze zbliżyła się do mojej piersi jak błyskawica i uderzyła pięścią w moje wnętrzności. Ponieważ w tamtej chwili straciłem przytomność, to nic nie pamiętam.