Rozdział 76: Wentylator i bójka

Tłumaczenie: Simi Korekta: Lizzy03xd

„Co to jest, Panie?”

Lapis-san zapytała mnie z ciekawości, gdy patrzyła na „To coś”, które skonstruowałem przy pomocy „Modelowania”.

Wewnątrz osłony znajdowały się śmigła z trzema łopatami wentylatora. Były przymocowane do słupa, który z kolei łączył się z podstawą.

Kiedy pomyślałem o lecie, na myśl przyszedł mi wentylator elektryczny. Ale niestety nie mogłem zrobić plastiku. Zamiast niego użyłem mithrilu, dzięki temu był lekki i można nim było manipulować w ten sam sposób.

„Program start:

  • Warunek wywołania: rozpoczęcie każdej fazy przełącznikiem

  • Treść wywołania: obróć śmigła wentylatora z mocą każdej fazy

Koniec programu.”

Naciskam przełącznik podpisany „Słaby”, który był zainstalowany na podstawie. Śmigła wentylatora zaczęły się powoli obracać, a lekki wiaterek zaczął cicho płynąć w pomieszczeniu.

„Narzędzie, które wytwarza wiatr. Niesamowite.”

„U~n ...”

Lapis-san wyraziła podziw, ale w głębi duszy czułem żal, lub raczej niezadowolenie.

Na początku myślałem, że mogę zrobić samochód. Silnik był jednak zbyt skomplikowany i nie mogłem go zbudować. Byłoby inaczej, gdybym miał przed sobą prawdziwy, ale używając tylko zdjęć i ilustracji z sieci, nie potrafiłem tego zrozumieć.

Cóż, chociaż potrafiłem zrozumieć cykl rzeczy takich jak ssanie, kompresja, eksplozja, wydech i tym podobne ze zdjęć, to nie miałem pojęcia, do czego służyły te małe części. W każdym razie, ponieważ miałem zbyt wiele problemów, poddałem się. Przede wszystkim maszyny nie są moją mocną stroną. Znałem tylko podstawową wiedzę.

Ponieważ nie było tu rzeczy takich jak benzyna, rozważałem coś w rodzaju silnika parowego, ale i tak porzuciłem to w końcu.

Następną rzeczą, o której pomyślałem, był motor. W tym przypadku silnik nie był tak skomplikowany, więc czułem, że mogłem go zrobić. Jednak nagle coś sobie uświadomiłem. Czy nie mógłbym po prostu użyć „Programu”, aby się poruszał? Hm.

Dlatego jako test zrobiłem wentylator, pozostawiłem puste wnętrze i spróbowałem użyć „Programu” ... Śmigła obracały się ... Myślę, że „Program” jest zbyt wszechmocny.

Zastanawiam się, czy nauka i tym podobne są bezsilne wobec magii?

To nie była rzecz, którą „Każdy może zrobić”. Raczej coś, co „Każdy może użyć”. Nie było problemu, ale .... Ale co z tym uczuciem pustki w środku.

Jak można się było spodziewać, samo przyczepienie kół do powozu nie wystarczy, aby „Program” był w stanie przewieźć ludzi. Jednak czułem, że to może się udać. Nie będzie hałasował bez silnika, nie będzie też wibracji jak w motorze, będzie jak pusty samochodzik zabawka.

Maa, ponieważ jakoś całkowicie straciłem motywację, poprzestałem na zrobieniu wentylatora. Samochód i tak nie był mi potrzebny.

Powierzając wentylator Lapis-san, zdecydowałem, że może go używać tak, jak zechce. Ach, dobrze by było zrobić wentylator wewnątrz pomieszczenia.

„Touya-san, czy to już nie czas na nas?”

Kiedy wyszedłem na ogród z tarasu, Yumina zawołała do mnie. Ach, już było tak późno.

Szliśmy na spotkanie z królem i królową, aby przekazać im, że zamierzam ożenić się z Yuminą. Chociaż to było już planowane od dawna, to trzeba było wyjaśnić sytuację.

Jednak, aby coś takiego stało się w niecały rok po wyznaniu Yuminy ... Perspektywy były optymistyczne. Więc nie żałuję.

„Podjąłem decyzję o zaakceptowaniu małżeństwa z Yuminą, ale ... Jeśli do tego dojdzie, to czy naprawdę zostanę królem?”

„U~n, w obecnych okolicznościach, jest to najbardziej prawdopodobny rezultat. Jeśli zdarzy się tak, że będę miała młodszego brata lub chłopiec urodzi się w domu stryja, to wtedy do tego nie dojdzie.”

„Załóżmy, że Sue wyjdzie za mąż, to czy ten człowiek nie zostanie królem?”

Co do rozważanej metody, czy należy ją pozostawić na później? Kiedy bierzesz ślub z osobą, która urodziła się z rodzinie królewskiej, ten wzór również ma miejsce. Wyglądało to tak, jakbym spychał odpowiedzialność na kogoś innego, będę musiał przeprosić tą osobę.

„To jest możliwe. Uważam jednak, że do tego nie dojdzie.”

„Dlaczego?”

„Dlatego, że Sue bardzo lubi Touyę-san. Jest kandydatką na piątą narzeczoną.”

„Ech?”

Doznałem szoku na te lekko wypowiedziane słowa. Kandydatką na piątą ... Nie, to nie może być prawda. Zgadza się?

„Maa, w tej chwili nie wydaje się, że uczucia zaszły już tak daleko. Ale za 3, 4 lata ... może wcześniej, ale lepiej przygotuj się na to.”

„Nie, za dużo o tym myślisz. Ponieważ Sue nie ma rodzeństwa, myślę, że po prostu żywi do mnie uczucia jak do starszego brata, wiesz?”

„.......... Wygląda na to, że od teraz pojawią się różne problemy, dla mnie też.”

Yumina westchnęła z „Fuu”. Ech, co jest z tą reakcją?

„Jest też opcja, że moje dziecko będzie chłopcem i to on zostanie następnym królem, a wtedy ...”

Zatrzymując się w połowie zdania, Yumina zamknęła usta. Kiedy patrzyła w moją stronę, jej twarz stopniowo stawała się czerwona. To było niebezpieczne. Moja twarz również stała się czerwona. To dlatego, że zaczęła mówić o dzieciach!

„My, powinniśmy już iść, prawda?!”

"Och tak. Powinniśmy.”

Nieporadnie rozmawiając, wyszliśmy do ogrodu i otworzyłem „Bramę”.


„Ho-ho, naprawdę? Yumina ostatecznie zdobyła Touyę-dono! To jest radosna okazja!”

Król pochylił ciało do przodu i śmiał się. Królowa Yuel trzymała ręce Yuminy i uśmiechała się do córki.

Królowa_gratulująca_Yuminie

„Dobrze się spisałaś, Yumina. Odtąd, bardziej niż wcześniej, poświęcisz się dla Touyi-san i będziesz nadal wspierać go jako żona?”

„Tak, Okaa-sama!”

Król wstał z krzesła, poklepał mnie po ramieniu i pokazał odświeżający uśmiech. Napięcie było wysokie.

„Teraz jak najszybciej chcę zobaczyć twarz mojego wnuka! Ożenienie się z czterema osobami może być nieco trudne, ale proszę, zrób co w twojej mocy.”

Co to ma być? Chciałbym, żebyś nie wywierał na mnie tak wielkiego nacisku.

„Cóż, na pewno się pobierzemy, ale teraz ... Poczekaj, aż skończę 18 lat, odłóż to do tego czasu.”

„Możecie począć dziecko jeszcze przed ślubem, prawda? Yumina nadal jest niewinna~, gufuu?!”

Yumina natychmiast zmniejszyła odległość i wspaniale umieściła swoją pięść w splocie słonecznym Jego Królewskiej Mości. Właśnie użyła „Accela”, prawda ...?

„Ojciec w ogóle nie potrafi być delikatny!”

Yumina oddychała ciężko z jaskrawoczerwoną twarzą, podczas gdy najbardziej znana osoba w tym kraju kuliła się z niebieską twarzą. Dostał to, na co zasłużył. Nawet, jeśli jest jego córką, uwagi na temat molestowania seksualnego są nadal niewybaczalne.

„Proszę, wybacz mu, ta osoba zbyt bardzo się unosi, kiedy jest szczęśliwa.”

Królowa Yuel uśmiechnęła się, patrząc z zakłopotaniem. Bycie zadowolonym nie jest złe, ale miałem wrażenie, że popełnił błąd w sposobie pokazania tego.

„Ale co teraz zrobimy? Wiemy już, jak wspaniałą jesteś osobą, ale jeśli oficjalnie ogłosimy, że Touya-san jest narzeczonym Yuminy, mogą pojawić się różne problemy.”

„Co masz na myśli?”

„Na początek, staniesz się wrogiem w oczach szlachciców, którzy mieli zamiar poślubić Yuminę. I odwrotnie, myślę, że pojawią się również ludzie, którzy spróbują się z tobą spoufalić. Co do reszty, będą też uparci ludzie, którzy nie uznają Touyę-san, jako partnera Yuminy, jeśli nie wykażesz się w znaczący sposób.”

Rozumiem, to kłopotliwe. Ślub z księżniczką zdecydowanie nie jest łatwą sprawą.

Jednak nawet jeśli mówicie o osiągnięciach ... Aby przydać się krajowi, czy muszę zrobić coś, co przyniesie ogromne korzyści?

„Maa, odłóżmy to na bok. Zamiast zajmować się kłopotami, które dopiero mogą nadejść, może lepiej będzie, jeśli później będziemy naciskać na małżeństwo.”

Zostawmy ten obszar. Do tego czasu będę musiał zostać uznany za narzeczonego Yuminy.


Zostawiłem Yuminę w pokojach Jego Wysokości Króla i Królowej ,i poszedłem w kierunku pola treningowego. Ponieważ pomyślałem, że Elze może tam być, ale okazało się, że moja nadzieja była płonna, nigdzie nie było jej widać.

Na całym polu treningowym odbywała się bitwa pozorowana, więc postanowiłem po prostu cieszyć się jej widokiem. Było to uczucie podobne do oglądania gry sportowej. W tamtej chwili było tam wielu rycerzy.

„Hej ty, co robisz w takim miejscu?”

Kiedy odwróciłem się ku podniesionemu głosowi, kierowali się tutaj młodzi rycerze, w liczbie około dziesięciu. Ich wiek nie różnił się zbytnio od mojego. Jednak kilku mogło być starszych. Zastanawiałem się, czy może są rycerzami jakiegoś szlachcica.

„Nie znam twojej twarzy. Czyim jesteś sługą? To nie jest miejsce, do którego możesz tak po prostu przyjść!”

„Ach, cóż, pomyślałem, że jest tu moja znajoma. Więc postanowiłem rzucić okiem.”

Młody rycerz z ściętymi, krótkimi blond włosami, który stał na czele, zaczął mnie wypytywać. Zrobił to z małą irytacją w głosie, a jego sposób mówienia sprawiał wrażenie jakby patrzył na mnie z góry, ale nie powiedział niczego, co mogłoby wywołać zamieszanie. Czy powinienem udzielić odpowiedniej odpowiedzi i odejść?

„A kim jest ta znajoma?”

„Oj, czy nie chodzi o tamtą kobietę? Ta walcząca w zwarciu, która ostatnio towarzyszyła generałowi Leonowi.”

Rudy koleś z tyłu odpowiedział temu z blond włosami. Jeśli chodzi o wojownika walczącego w zwarciu z generałem Leonem 8-9 na 10 przypadków, to będzie Elze.

„Ach, ta kobieta? Hahaa, ty też jesteś sprytny, że próbujesz nawiązać kontakty z generałem Leonem, prawda? Naprawdę, ludzie niskiego urodzenia nie mają w sobie za grosz prawości.”

Tym, który zareagował na słowa rudego, nie był blondynem, ale brunetem. Nieprzyjemny uśmiech przylgnął do jego twarzy.

„Ten tutaj pewnie również próbuje zaciągnąć się do wojska. Wykorzystuje znajomość z tą kobietą.”

„Ponieważ armia nie zwraca uwagi na jakość żołnierzy, nigdy się nie ukształtuje. Byłoby lepiej, gdyby nie było tam plebejuszy. My, wybierani do Zakonu Rycerzy, różnimy się od nich z powodu naszego honoru.”

Gdy skończył mówić rycerze byli rozbawieni i wybuchnęli hałaśliwym śmiechem, a ponieważ miałem dość ich zachowania, odwróciłem się, aby opuścić to miejsce.

„Oj, czy przypadkiem nie jesteś mężczyzną tej kobiety?”

„....... Nawet jeśli, to co z tego?”

Kiedy byłem już zirytowany, odpowiedziałem na pytanie brązowowłosego faceta, przez co zatrzymałem się. Ten głupi śmiech nadmiernie działał mi na nerwy.

„Jeśli szukasz tej kobiety, powinieneś zajrzeć do łóżka generała. Mniej więcej w tym czasie powinna wydawać ciekawe dźwięki i, gufuuuu?!”

Nie czekając, aż skończy mówić, wbiłem pięść w twarz tego brązowowłosego faceta. Złamałem mu ząb i kopnąłem go w bok, zadając ostateczny cios. Upadł na ziemię z krwawiącym nosem.

„Agee! Co-co to ma znaczyć?!”

„Zostałeś pokonany. Czy to wymaga wyjaśnienia?”

Stałem nad brązowowłosym facetem, który mówił i toczył się po ziemi. Kopnąłem go jeszcze raz.

Gdyby chodziło o mnie, nie zareagowałbym. Ale nie będę milczeć, jeśli obrażając kogoś ważnego dla mnie. Jii-san nauczył mnie, że kiedy nadchodzi czas na uderzenie, to musisz to zrobić bez wahania.

„Ty draniu! Ta osoba jest drugim synem wicehrabiego z domu Barrow! Jeśli nadal będziesz go był, to...”

„Zamknij się. Co to ma wspólnego z waszym pochodzeniem? To nie tak, że sami jesteście wybitni ... Czy jesteście typowymi głupimi synami, którzy posiadają tylko rodowód?”

„Co powiedziałeś?!”

Rycerze zaczęli mnie otaczać. Wyciągnęli miecze i zajęli stanowiska, zrozumiałem, że ich pragnienie krwi było skierowane na mnie.

„Skoro wyciągnęliście miecze i wycelowaliście je w przeciwnika, oczekuje, że jesteście gotowi na śmierć? Rozumiecie to?”

„Zamknij się!”

Jedna osoba zamachnęła na mnie, ale to była kompletna porażka. Pomyślałem, że to kiepski przykład szermierki.

„Tryb bezpieczeństwa.”

Reagując na moje słowa, wysunięty miecz Brunhildy rozciągnął się. Jednak nie miał ostrej krawędzi. Jest to ostatnio dodana, nowa trzecia forma, „Tryb bezpieczeństwa”. Chociaż gdybym poważnie zamachnął się, nadal mógłbym złamać kości, wątpliwym było, czy można to było nazwać „Bezpieczeństwem”.

Uderzyłem go Brunhildą w tors i dopadłem słabego szermierza.

„Guefu!”

Przeciwnik zachwiał się i szybko upadł na ziemię. Miał wiele luk w obronie.

Kiedy pomyśleli, że ich towarzysz został ścięty, reszta z nich dostała dreszczy. Co za nędzna grupka.

„Zacznijcie ciąć go naraz! Zaatakujcie jednocześnie!”

Blondyn krzyczał na nich. Wyglądało na to, że to on był liderem. Ale był zbyt głupi. Kto do cholery wykrzykuje szczegóły swojej strategii?

Zaatakowałem ich, zanim podjęli jakiekolwiek działanie. Unikając trajektorii oczywistych smug miecza, uderzałem ich w brzuch, ramie i klatkę piersiową, czym zdjąłem trzy osoby.

Po tym wszystkim inni zaczęli się trząść, czyniąc ich ruchy powolnymi. To jakiś absurd.

Wkrótce potem, po prostu machnąłem mieczem i wszyscy upadli jeden po drugim. Pozostał tylko blondyn.

„Uu, uwaaaaaaa!”

Zaczął uciekać z pełną szybkością, wydzierając się na całe gardło. Opuścił swoich poległych towarzyszy na polu bitwy, byłem zaskoczony, że taka osoba została wybrana ze względu na honor.

„Tryb pistoletu.”

Broń wróciła do formy pistoletu, naciągnąłem spust z Pon.

„Hagea?!”

Ponieważ bieganie za nim było zbyt kłopotliwe, strzeliłem do niego paraliżującą kulą. Blondyn nagle przewrócił się i przestał się poruszać. Teraz.

„Hiii?!”

Tylko brązowowłosy facet, którego pierwszego uderzyłem, nadal był przytomny. Nie mogłem wybaczyć temu, który obraził Elze.

„Czy mógłbyś na tym poprzestać?”

Kiedy odwróciłem się do nagle podniesionego głosu, stali tam dwaj rycerze. Jeden miał czterdzieści kilka lat i srebrne włosy, drugi był osobą, którą dobrze znałem.

„Lyon-san ...”

„Yaa, Touya-dono. Minęło trochę czasu.”

Młody człowiek o złotych włosach lekko uniósł rękę z uśmiechem. Syn generała Leona, Lyon-san, z którym podróżowaliśmy razem do Mismede.

„Fu, wice-dowódco! Ten ... ten gość, ten gość nagle …!”

Brązowowłosy facet wskazywał na mnie i podniósł skargę do srebrnowłosego rycerza stojącego obok Lyona-san. Wice dowódca?

„... To z powodu twojego skandalicznego zachowania wobec mieszkańców miasta. Czy nadal myślałeś, że nie wiedziałem o problemach, które spowodowałeś?”

Głęboki, zimny głos został skierowany ku brązowowłosemu facetowi. Najpierw jego ciało stało się sztywne, potem całkowicie się uciszył. Wyglądało na to, że postawa tych typków była czymś znanym. Z pewnością robili, co im się podobało. Denerwujący.

„Wygląda na to, że do tej pory umiejętnie używałeś nazwiska, ale tym razem nie będzie tak dobrze. Zaatakowaliście grupą jedną osobę i na końcu zostaliście pobici. Oprócz tego wstydu, jedna osoba porzuciła swoich towarzyszy i uciekła, na pewno zostaniecie przykładnie ukarani. W żadnym wypadku żaden z was nie może nazywać się rycerzem.”

Lyon-san również wypowiedział surowe słowa. Na pewno, żeby takie osoby były rycerzami tego kraju, było to najbardziej haniebną rzeczą.

„Później otrzymacie powiadomienie o waszych karach. Przekaż to nieprzytomnym towarzyszom. Powiem to od razu, lepiej nie myślcie o takich rzeczach jak zemsta. Jeśli podniesiecie na niego ręce, nie stanie się to tylko waszym problemem, ale wasze domy także ucierpią. Nie żartuję.”

Nie zwracając uwagi na brązowowłosego mężczyznę, którego oczy odpłynęły, wice dowódca-san spojrzał w moją stronę i bardzo głęboko pochylił głowę.

„Przepraszam za wszystkie problemy. Chcę, żebyś wiedział, że nie wszyscy ludzie w Zakonie Rycerskim są jak ci faceci.”

„... Nie, ja też posunąłem się za daleko. Nie przejmuj się tym.”

Kiedy się uspokoiłem, uświadomiłem sobie, że z pewnością przesadziłem. Nie musiałem ich bić. Jest wiele rodzajów magii, które mogły uczynić ich bezsilnymi. Ale kiedy tamten typek zaczął mówić o Elze, kompletnie straciłem rozum. Wciąż brakuje mi samokontroli ...

„Jestem wdzięczny, że tak mówisz. Wice Dowódca Królewskiego Zakonu Rycerskiego, Neil Suleiman.”

„Mochizuki Touya. Miło cię poznać.”

„Ja natomiast znam ciebie. Ponieważ jesteś sławną osobą.”

Ze skomplikowanymi uczuciami, lekko uchwyciłem wyciągniętą dłoń z uśmiechem.