Rozdział 79: Gorące źródła i podglądanie

Tłumaczenie: Simi Korekta: Lizzy03xd

„Zgadza się, obecna sytuacja jest zła. Zmniejszyła się liczba podróżników. Ojciec stara się ożywić miasto z shougi, jednak nie jest to najlepsza reklama.”

Odwiedziłem po długim czasie „Srebrny Księżyc” w Reflet i usłyszałem o obecnej sytuacji od Micah-san. Nie było mnie tu przez jakiś czas, ale sprawy nie potoczyły się zbyt dobrze.

Gość musi zostać na noc w gospodzie, aby ta mogła zarobić. Z tego powodu mieli powód, aby pozostać w tym mieście. Czy Reflet nie jest miastem turystycznym?

Sytuacja wyglądałaby inaczej, gdyby mieli coś na kształt gorących źródeł.

... Może je wykopać? Nie, nie, ponieważ nie jest to nawet obszar wulkaniczny, nie ma mowy, żeby się udało.

„Może zorganizujecie jakieś wydarzenie,... jak festiwal ...”

„Festiwal? Festiwal czego?”

„Czego? ... Nawet, jeśli mnie zapytasz, to nie wiem. W kraju, w którym mieszkałem, było coś takiego jak festiwal śniegu lub festiwal Tanabata.”

„Tu nie ma tak dużo śniegu, a czym jest Tanabata?”

Niedobrze, prawda? I nawet, jeśli udałoby się go zorganizować, to była by to tylko doraźna pomoc. Takie wydarzenie będzie raz w roku, i mimo że będzie pękać od turystów, to przez pozostały czas będzie tu pusto ......

Aby przez cały rok przyciągać turystów, nie mają innego wyboru, niż mieć coś, co można znaleźć tylko tutaj. Ostatecznie posiadanie gorących źródeł byłoby najlepsze ... Przyciągnęłoby to klientów do karczmy. Może gotować wodę magią? Czy powinienem zrobić gorące źródło, nawet jeśli będą sztuczne? Jednak będę musiał gotować każdego dnia, więc chyba nie będzie to miało odpowiedniego efektu. Byłaby to tylko duża kąpiel w takim przypadku. Czy jest jakiś inny sposób ...?

„... Mogę zrobić gorące źródło.”

„Ech?”

Tak, to możliwe. Co więcej, jest to dość łatwe. Z gorącego źródła woda będzie płynęła przez „Bramę”, pozwolę jej swobodnie przepływać, i znowu za pomocą „Bramy” będzie tam wracać. Nie powinno być żadnego problemu.

„Czy naprawdę można zrobić gorące źródło?”

„Jest to możliwe.. I to nie powinno zająć za dużo czasu.”

„Byłaby to wielka pomoc, jeśli to prawda ... Więc co powinnam zrobić?”

Micah-san bardzo się podekscytowała, tak, że Dolan-san wyszedł do nas. Gdy tylko zrozumiał, że rozmawiamy o zrobieniu gorącego źródła, zaczął pytać o szczegóły.

„Innymi słowy, mówisz, że z twoją magią możesz połączyć odległe gorące źródła z naszą gospodą? Czy to w ogóle możliwe?”

„Prawdopodobnie. Cóż, tak czy siak, spróbuję.”

Wyciągnąłem smartfon i wyszukałem „Gorące źródła”. Jeden punkt pokazał się na skraju gór Merishia w lesie na południu. Zapytałem o to Micah-san, ale powiedziała, że nigdy nie słyszała o czymś takim jak gorące źródło w tym miejscu. Czy to ukryte gorące źródło? Idealnie.

Użyłem „Bramy”, aby natychmiast wrócić do domu, wziąłem ze sobą Cescę i tym razem podróżowałem na „Podniebnym Ogrodzie”. Skierowaliśmy się do miejsca, gdzie było zaciszne gorące źródło.

„Żeby mistrz posuwał się tak daleko, aby zabrać mnie w tak odległe gorące źródła w górach, tylko po to, aby zobaczyć mnie nago ... pomimo tego, że mogę ściągnąć z siebie wszystko, na tylko jedno twoje słowo.”

„To nie było moja intencją. Więc podciągnij z powrotem spódnicę!”

Uderzyłem w głowę tą robo-dziewczynę, która ciągle wypowiadała szykany seksualne. Poważnie ma za dużo różowej fantazji przepływającej przez jej głowę.

W końcu „Ogród” dotarł do celu, a ja przeniosłem się na ziemię. Och, ten zapach. To rzeczywiście jest znak gorących źródeł.

Kiedy przedarłem się przez krzaki, znalazłem gorące źródło w lesie. Jakość wody wydawała się być dobra i nie była mętna. Zbliżyłem się i zanurzyłem rękę. Czy nie jest trochę za gorąca? Cóż, to lepiej niż gdyby była letnia. Według mnie nie ma problemu z temperaturą.

Rozejrzałem się, ponieważ źródła były w kilku miejscach, to nie będzie problemu z ilością wody.

Zainstaluję rurę, zaczarowaną „Bramą”, która będzie przenosiła wodę do „Srebrnego Księżyca” i zamocuję kolejną rurę, tym razem odpływową, ponownie zaczarowaną „Bramą”. To tak, jakbym umieszczał gospodę pomiędzy przepływami gorących źródeł.

Najpierw wyjąłem grudkę mithrilu z „Magazynu” (miałem wrażenie, że zardzewieje, jeśli użyję żelaza), potem zrobiłem kilka rur o średnicy 10 cm i długości 30 cm. Te rury zainstalowałem w kilku źródłach. Używałem „Modelowania”, aby przymocować je odpowiednio, aby prąd ich nie zmył.

„Dobrze, przygotowanie zakończone.”

Potem z „Bramą” wróciłem do Reflet ...... och, och! Całkowicie zapomniałem o Cesce! Nie chcę widzieć, co by powiedziała, gdybym ją znowu zostawił.

Poczułem ulgę, że to zauważyłem i przeniosłem się do „Ogrodu”, gdzie czekała Cesca.

Wróciłem do „Srebrnego Księżyca” i udałem się na tyły, a następnie za pomocą magii ziemi zbudowałem rowek o głębokości 30 centymetrów. Długość 1 metra powinna być w porządku. Okolice utwardziłem kamieniami, aby zapobiec zanieczyszczeniu wody.

Wyciągnąłem masę mithrilu z „Magazynu” i wykonałem zwykły posąg głowy lwa z otwartymi ustami i zainstalowałem w nim rurę. Jeśli w tym momencie dodam „Bramę”, gorąca woda wypłynie natychmiast......

Użyłem „Programu” i ustawiłem, aby otwierał i zamykał „Bramę” na słowa „Otwórz”/”Zamknij”. Zostawiłem to chwilowo na „Zamknij” i zakopałem mithrilową rurę przy odpływie wody. Rura była mechanizmem, który odprowadzał wodę z powrotem do gorących źródeł.

„Wszystko powinno działać.”

Podczas gdy Dolan-san i Micah-san patrzyli, dotknąłem głowy posągu lwa, i kiedy powiedziałem „Otwórz”, gorąca woda zaczęła płynąć z wnętrza ust.

„Och!”

„Gorąca woda wypłynęła!”

W końcu gorąca woda wypłynęła z ust lwa i wypełniła rowek, po czym zatrzymała się, gdy osiągnęła wysokość rury po przeciwnej stronie. Zaczęła wpływać od rury odpływowej, powinna wracać do źródła.

Podszedłem na bosaka i wszedłem w gorącą wodę. Tak, jest trochę za gorąca, ale powinno być dobrze.

„Wah ... To jest niesamowite ...”

„Ale nawet jeśli mamy gorące źródło, czy nasz dom ma wystarczającą ilość gruntu, aby zrobić łaźnię na świeżym powietrzu?”

Podczas gdy Dolan-san patrzył na płynącą gorącą wodę z całkowitym zdziwieniem, Micah-san zmarszczyła brwi nad prawdziwym problemem. Już o tym pomyślałem.

„Jeśli się nie mylę, duży dom na tyłach jest pusty, prawda?”

„To prawda ... Co chcesz zrobić?”

„Kupmy go.”

„Ech?!”

Tak, to najszybszy sposób. Natychmiast udałem się do pośrednika w obrocie nieruchomościami, a kiedy potwierdziłem, ile kosztuje tamten dom, natychmiast zapłaciłem. Cena wynosiła 8 monet białego złota. Kiedy sprzedałem pokruszone kawałki Golemów z mithrilu, było to niespodziewanie ogromna suma, więc nie martwiłem się teraz o pieniądze, a dom będzie miał swoje własne zastosowanie.

Podpisałem umowę i wróciłem do „Srebrnego Księżyca”.

„Czy naprawdę go kupiłeś?!”

„Teraz powinienem zrobić to szybko za jednym zamachem~.”

Micah-san rozglądała się i pytała ze zdziwieniem. Otworzyłem „Bramę” płasko na ziemi, a następnie przeniosę „Cały dom” na tyły „Podniebnego Ogrodu”. Dom zapadł się w ziemię i natychmiast zniknął.

„Ech?!”

Nie zwracając uwagi na dwóch zaskoczonych ludzi, sprawiłem, że ogrodzenie oddzielające go od gospody również zniknęło w ten sam sposób.

Z grubsza zmieniłem kształt łaźni z magią ziemi. Mogłem sprawić, że była dość szeroka. Następnie poprawiłem szczegóły za pomocą „Modelowania”.

„Ach, jak mam zrobić łaźnię dla mężczyzn i pań? Czy powinienem je całkowicie oddzielić?”

„Ech? Och, racja, możesz to zrobić?”

„Pewnie~.”

Całkowicie odgrodziłem łazienki. Otoczyłem je kamiennymi ścianami, kamiennym brukiem, gdzie można się umyć, dach i filary zrobiłem z Hinoki, podobnie ścianę oddzielającą łaźnie. Dodatkowo umieściłem „Paraliż” na ścianie. Boska kara za podglądanie.

[T/N: Hinoki = japoński cyprys]

Stworzyłem małą garderobę po obu stronach i powiesiłem zasłony. Z tym skończyłem.

Na koniec za pomocą „Programu” zastosowałem „Miraż” na dachu na świeżym powietrzu, aby całkowicie zablokować widok z góry.

To była typowa łaźnia na świeżym powietrzu w stylu japońskim, i była zrobiona całkiem dobrze.

Poczułem satysfakcję z własnej pracy, kiwając głową, a kątem oka zobaczyłem Micah-san i Dolana-san, którzy nie wiedzieli co powiedzieć.

„Uch ... już nie mam sił, aby być zdziwionym ...”

„Zrobiłeś to w mgnieniu oka ...”

Hmm, czy przesadziłem? Ponieważ było to naprawdę ciekawe, postarałem się skończyć jak najszybciej. Nawet zrobiłem wiadra i stołki.

„Czekaj, czy możemy użyć tej łaźni na świeżym powietrzu? Ziemia i sama kąpiel są twoje, prawda?”

„Wydzierżawię wam ją na czas nieokreślony. Kiedy uzyskacie z niej zysk, będzie mogli ją kupić. Jest to jednak 8 monet białego złota.”

Pokazałem im certyfikat ziemi, ze wskazaną kwotą zakupu. Dom zniknął, ale zamiast tego zbudowano gorące źródło, więc może nie zmieniajmy wartości gruntu?

„Fumu ... Mój błąd. Nie tylko zwiększę zyski w gospodzie, ale też zarobię na łaźni. W takim razie z wdzięcznością przystaję na twoje warunki.”

„To gorące źródło nie jest skuteczne przeciwko chorobom, ale pomaga w walce z dolegliwościami fizycznymi. Jak przy słabym wzroku czy bólu w talii, a nawet zniweluje skutki działania trucizny, jeśli przez jakiś się w nich zanurzysz.”

„Czy naprawdę ma taki efekt?”

Tak. W końcu umieściłem tu „Regenerację” i „Program”. Ponieważ doszłoby do zamieszania, gdyby natychmiast leczyło, dlatego będzie stopniowo wchłaniało się w gorącą wodzę, a efekty będą pojawiać się powoli.

Na razie to tylko próba. „Otworzyłem” obie łaźnię i woda zaczęła napływać. Tymczasem Micah-san i Dolan-san zaprosili swoich znajomych, ponieważ dziś wstęp jest bezpłatny.

W męskiej łaźni oprócz Dolana-san, był Barral-san, sprzedawca z antykwariatu, Simon-san i Zanac-san. Zaczekaj, stosunek starych wujów w kąpieli dla mężczyzn jest zbyt wysoki!

Kiedy zanurzyłem się w wodzie i miałem takie myśli, ława została przeniesiona na skraj myjni, a Dolan-san i Barral-san zaczęli grać w shougi. Nawet w takim miejscu.

W damskiej łaźni oprócz Micah-san była Aer-san i jej pracownice, a także Cesca. Czy nic się jej nie stanie, jeśli zanurzy się w gorącej wodzie, mimo że jest robo-dziewczyną? Zastanawiałem się nad tym, ale ta zboczona profesor na pewno nie popełniłaby błędu w tym obszarze.

„Mistrzu, czy powinnam umyć ci plecy?”

„Nie mów takich głupich rzeczy i po prostu wykąp się w ciszy!”

Krzyczałem na nią z drugiej strony ściany. Ile ona ma różu w tej głowie?!

„Maa, maa, nie bądź taki oziębły.”

„Hej, Cesca-chan! Dlaczego wspinasz się po ścianie?!”

„Fuguu?!”

Usłyszałem głos Micah-san, która wołała na tą idiotkę, potem stłumiony głos Cesci, a na końcu dźwięk kogoś spadającego do wody. „Paraliż” podziałał nawet na nią. Powiedziała, że ma w sobie również części biologiczne.

„Jeśli spróbujecie wspiąć się na ścianę, żeby podglądać, to doświadczycie czegoś takiego, więc proszę czujcie się ostrzeżeni.”

Wyjaśniłem to starym wujom, których uśmiechy stały się sztywne i wszyscy przytaknęli posłusznie. Nawet nie pomyślałem, że pierwsza bezczelna osoba będzie pochodziła ze strony dla pań.

Cóż, teraz, gdy zniknęła uciążliwość, mogę powoli zanurzyć się w gorącej wodzie. Ach~ To taka dobra kąpiel.