Legendary Moonlight Sculptor

Legendary Moonlight Sculptor

Pełna nazwa: Legendary Moonlight Sculptor

Autor: Nam-Hi-Sung

Status projektu: aktywny

Gatunki:

Akcja Fantasy Komedia Przygodowy Świat gry Sztuki Walki

Opis:

Człowiek porzucony przez świat, niewolnik pieniędzy i mężczyzna znany jako Bóg Wojny w znanym i popularnym MMORPGu Kontynencie Magii. Wraz z wejściem w dorosłość postanawia porzucić grę i na tym choć trochę zarobić. Niespodziewanie się że przyniesie to zaskakującą zmianę w jego dotychczasowym życiu. Zmianę której nikt się nie spodziewa. Dzięki kilku zbiegom okoliczności, jego legendarna postać zostaje sprzedana za niebotyczną sumę pieniędzy, przynosząc mu nie tylko radość ale też rozpacz. Gdy wierzyciele parabankowi przychodzą odzyskać swój dług. Dzięki faktowi zarobienia pieniędzy poprzez grę, wyrywa się z otchłani. Mając na widoku nowy cel. Wirtualną rzeczywistość MMORPGa, Drogi Królewskiej. To legenda Lee Hyun, jego zapis ścieżki do bycia Cesarzem, mając tylko w zanadrzu miłość do swojej ukochanej rodziny, swoją nieograniczoną niczym chciwość pieniędzy, swój niesamowity umysł, swoje stalowe ciało i geniusz ciężkiej pracy.

Ostatnio dodane
Tytuł Tłumaczenie Korekta Data
Tom 5 Rozdział 3 - Potęga Alkoholu Asmodeusz Asmodeusz 2018-04-15
Tom 5 Rozdział 2 - Piramida i Godność Króla Asmodeusz Asmodeusz 2018-03-30
Tom 5 Rozdział 1 - Grobowiec Wielkiego Króla Asmodeusz Asmodeusz 2018-03-23
Tom 4 Rozdział 10 - Największy Grobowiec Asmodeusz Asmodeusz 2018-03-13
Wszystkie rozdziały
Komentarze
 • Rogi2
  1 tydzień temu

  Jak już mówiłem z tego co rozumiem to naszyjnika już nie ma bo Chwast go wchłonął z całym dobrodziejstwem. A te statystyki nie były złe. Większe niż z niektórych rozwinięć rzemiosła.

 • MNShadow
  1 tydzień temu

  Poszukałem gdzie jest ten rozdział o parametrach tego naszyjnika. To 3.4

  Przywołuje Rycerza Śmierci.; +50% efektów Czarnej Magii; +20 Inteligencji; +10 Mądrości

  Czyli jak już nie będzie "przywołania Rycerza Śmierci" to zostaje raptem 3 umiejętności z czego tylko 2 zwiększają statystyki i to w dodatku dość mało. Jedynie +50% efektów Czarnej Magii może być jeszcze jako tako ale reszta to raczej słabe wzmocnienia. Bez przywołania Rycerza Śmierci jest naprawdę mało warty. To już przedmioty które zdobył w Lavias były lepsze :P (rozdział 2.8)

 • Asmodeusz
  1 tydzień temu

  Się zobaczy :notlikethis:

  Hmm, Rogi, z pewnością można założyć, że ten naszyjnik stracił część swoich możliwości, skoro Chwast wchłonął zdolność przyzwania Van Hawka. Co z resztą, nie wiadomo na razie. Tam jeszcze było wzmocnienie czarnej magii i jeszcze jakiś drobiazg. Także albo naszyjnik zupełnie przepadnie, albo stanie się zwykłą bezwartościową błyskotką, takie mam podejrzenia...

 • Nienaturalny
  1 tydzień temu

  No Asmo, postarałeś się :D. To kiedy kolejny rozdział ?

 • Rogi2
  1 tydzień temu

  Tak swoją drogą jak czytałem ten rozdział po angielsku (lata temu) to zrozumiałem, że ten naszyjnik do przyszywania Van Hawka nie jest już teraz na sprzedaż bo on się wchłonął i on poza przyzwaniem jeszcze coś zmieniał i to stało się częścią zwykłych statystyk Chwasta czy może coś mi się pomyliło przez kiepskie tłumaczenie i upływ czasu?

 • Asmodeusz
  1 tydzień temu

  Chodzi o świadomość. Gdyby Chwast wiedział, że mistrz i reszta są świadomi, i w każdej chwili mogą mu pomóc, nie miałby takiego nastawienia jak w rzeczywistej walce, gdzie non stop walczysz na skraju śmierci, wiedząc, że nikt ci nie pomoże. A właśnie to chciał zobaczyć Geomchi. W absolutnie krytycznej sytuacji i tak ruszyli mu na pomoc.

  No i tak jak mówi Shadow, te jego jęki mogą być przesadzone przez jego skąpstwo. Zapewne tak naprawdę wielkich strat nie poniósł.

  A jeśli chodzi o Van Hawka, to wciąż będzie levelować, ale już bez kradziejstwa 20% Chwasta. Ot cała różnica xD

 • Rogi2
  1 tydzień temu

  Ja nie mówię o wydudnieniu mu całego bimbru (który jak rozumiem częściowo był na sprzedaż, a sprzedanie towaru a zmarnowanie towaru na handel to jest już różnica dla portfela) i zmarnowaniu boostów ale o wystawieniu ludzi którym sami zaproponowali pomoc i zamiast to zrobić zaryzykowali ich życia i wszystko co się z tym wiąże (Pale i jego paczkę też upili i wystawili ich na niebezpieczeństwo) w imię zabawy czy jakom tam mieli wymówkę. Serio mogli spokojnie powiedzieć, że chcą zobaczyć Chwasta w solowej akcji i nie byłoby problemów a Chwast nie straciłby przypraw.

  A tak z innej beczki czy Van Hawk teraz już nie będzie nabijał sobie poziomów czy też będzie mu się sam z siebie podnosił do levela Chwasta?

 • dommaru
  1 tydzień temu

  Dzięki za rozdział

 • MNShadow
  1 tydzień temu

  Dzięki za rozdział. Faktycznie długi ten rozdział :P

  Rogi bez przesady. Chwast robi za bimbrownika i nie wypada nie dać się napić swojemu mistrzowi. Poza tym pamiętaj że Chwast jest niezłym skąpcem więc w praktyce ten alkohol nie był taki drogi w produkcji (Chwast "trochę" w tym wszystkim przesadza ale to u niego normalne aby wszędzie widzieć pieniądze i wszystko na pieniądze przeliczać) . Rzecz jasna jakby go sprzedał to mógłby zarobić całkiem niezłe pieniądze ale koszty produkcji w cale nie były aż tak wielkie :P

 • Rogi2
  1 tydzień temu

  Dzięki za rozdział. Gemochi byli chamscy. Ja gdybym wiedział, że tak się zabawili moim kosztem wywaliłbym ich ze znajomych i przynajmniej raz pozabijał. A i znalazłem błąd ,,Na naprawdę chciał wypić.".

 • Asmodeusz
  1 tydzień temu

  Żarłok może dzisiaj pod wieczór, najpóźniej jutro >_>

 • Juan
  1 tydzień temu

  Szkoda tylko, że ten twój link nie jest klikable. A tak to dzięki za ten przeogromny rozdział i wytrwałości przy kolejnym. A tak na marginesie, to kiedy żarłok?

 • niepokon
  1 tydzień temu

  Dziękuje za rozdział :> To co... jutro kolejny?:pepe:

 • Kazen Tasogare
  1 tydzień temu

  Ten rozdział....

 • LordAscalon
  1 tydzień temu

  Dziękuje ci w "końcu" za rozdział, a teraz kiedy następny ?

 • Asmodeusz
  2 tygodnie temu

  Powiem tylko tyle, że praca jest w toku... Pewnie się pojawi w najbliższym czasie, choć rozdział wygląda na dość długi xD

 • Krieg
  2 tygodnie temu

  Nie mogę doczekać się dalszego rozwoju fabuły w późniejszych tomach w angielskim tłumaczeniu robi sie naprawdę ciekawie więc z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały po polsku

 • Rogi2
  2 tygodnie temu

  Przecież ustaliliśmy już, że Katie się topi :D

 • DarkMelkor
  2 tygodnie temu

  No dobra To obyś tą wenę szybko odzyskał Miłego tygodnia Asm

 • Asmodeusz
  2 tygodnie temu

  Będzie w swoim czasie, jak będzie wena xD A Katii nie spalę 🤔