Rozdział 15: Ogromna Nagroda

Tłumaczenie: CesarzGamer

T/N robiłem na szybko więc jeśli coś będzie dziwnie brzmiało to sorka -.-

“Moje [oczy boga] pokazują mi że ten ranker jest niesamowicie młodą osobą. Nie ma on więcej niż 30 lat. ukrył on się w cieniach przez co nie mogę zobaczyć jego twarzy dokładnie. jego całe ciało jest czarne jak smoła, mogę zobaczyć jedynie jego oczy świecące jasno jak gwiazdy na niebie. nie mogę przez niego zobaczyć jest tak jakby boska dusza chroniła go przed tym.”

Słowa starszego Ming Xin sprawiły że cały świat rankersów był w chaosie. Każdy był zaszokowany do tego poziomu że nie mógł uwierzyć że to prawda.

T/N postanowiłem zmienić domenę na wymiar -.-

Jeśli ranker osiągnął [Wrodzony] wymiar, otrzymuję on nieśmiertelność i nieskończoną młodość, było do uwierzenie że jeśli ranker wyglądał na dwadzieścia lub trzydzieści lat tak naprawdę miał 400-500 lat.

Jednakże, jeśli ktoś powiedziałby że ktoś kto nie ma nawet 30 lat osiągnął [wrodzony] wymiar ludzie pomyśleliby że zwyczajnie kłamał.

Jaką boską pigułkę on zjadł? Jeśli osiągnął [wrodzony wymiar] przed trzydziestką, to co się stanie jak się starszy? nawet cztery wielkie sekty które mają niezliczone legendarne mikstury i niebiańskie duchowe bestie potrzebowaliby przynajmniej 100 lat treningu zanim wkroczyli by do [wrodzonego] wymiaru. Czy trening tego gówniarza* nie jest zbyt szybki?

T/N też nie wiem czemu użyli tego *słowa przecież nie znają jego dokładnego wieku tylko wiedzą że ma poniżej 30 lat -.-

Jaka była dokładnie jego metoda treningu?

Natychmiastowo, każdy ranker na świecie prosił tylko o jedną rzecz:Znaleźć tego młodego [wrodzonego] rankersa tak szybko jak to tylko możliwe i nauczyć się od niego jego metody treningu.

Jednakże, w odniesieniu do tego wszystkiego, Yue Yang był kompletnie otoczony ciemnością. Nie wiedział on że przez niego całe imperium Da Xia jest w chaosie.

Gildie najemników, Zabójców i Bandytów oszalały, zwłaszcza najemników w mieście białego kamienia, czerwonego lasu i czarnego klifu. Wszyscy żałowali tak strasznie że ich twarze zmieniły kolor na zielony. Czemu musieli oni spać tej nocy? Nawet gdyby wstali w środku nocy za potrzebą, i zobaczyli ten filar złotego światła, dzięki czemu otrzymaliby 50 sztuk złota. Była to ogromna nagroda.

Nawet jeśli ktoś zabiłby burzową panterę poziomu 3 bez żadnego zadrapania na futrze, jeśli chciałby ją sprzedać otrzymałby maksymalnie 60 sztuk srebra, to nie jest nawet jedna sztuka złota.

Jeśli mieliby szczęście i zabiliby “odmianę” która ma w sobie demoniczny kryształ, otrzymaliby jedynie pięć sztuk złota.

Jednakże, przeciwko odmianie burzowej pantery dziesięciu ludzie nie wystarczyłoby, potrzebowaliby oni przynajmniej sto osób by ją pokonać…

Nagroda pięćdziesięciu sztuk złota, byłaby równa zabiciu dziesięciu odmian burzowej pantery.

Ale teraz, mieliby oni możliwość zyskania pięćdziesięciu sztuk złota za zwykłe zobaczenie złotego filaru światło [wrodzonego] rankera. Jak niby wszyscy najemnicy z tych trzech miast mieliby tego nie żałować?

Najdziwniejszą rzeczą jest fakt że nie byłoby tu nikogo kto widziałby ten ogromny filar światła który spadł na Yue Yanga tamtej nocy. Jednakże fałszywe raporty przychodziły w ogromnej ilości, był tam starszy stanu z nieodłączną umiejętnością [ujawnienia], użył on jej do sprawdzania prawdziwości tych raportów. W swoim gniewie, pobił on każdego z tych chciwych ludzi.

Yue Yang kontynuował trening w swoim domu. Ledwo wychodząc z domu, nie wiedział on o tym co dzieje się na zewnątrz.

Zamiast tego, codziennie, bawił się on z mała dziewczynką. Wielki, majestatyczny i honorowy ranker zmienił się w “małego konika” w chwili gdy mała dziewczynka poprosiła go by niósł ją ramionach.

W czasie dnia, czołgał by się on po ziemi licząc mrówki z mała dziewczynką lub pomógłby jej z łapaniem ważek. Były również czas gdy uczył dziewczynkę jak przywołać za pomocą środkowego palca potężne potwory “WTF” i “WTH” typu sieciowego. W innych słowach, zrujnował jej język.

T/N Chyba każdy wie co znaczy “WTF” i “WTH” jeśli naprawdę z wami tak źle to wyszukajcie w google -.-

“WTF i WTH są niesamowicie silnymi duchowymi bestiami. Pamiętaj, nie możesz przywołać ich dookoła ludzi którzy są po naszej stronie. Możesz używać ich jedynie na naszych wrogach, rozumiesz? To prawda, pamiętaj aby pokazać swój środkowy palec, WTF i WTH kochają być przywołane w ten sposób… Kiedy mówisz WTH, musisz to powiedzieć z wściekłością i werwą… możesz także to powiedzieć gładko i niewinnie… Jesteś prawdziwie dobrą dziewczynką…”

Jeśli ktokolwiek odkryłby że nowy [wrodzony] ranker był kimś takim jak Yue Yang, prawdopodobnie uderzał by głową o ziemię z całej siły.

Piękna kobieta nakrzyczała na niego kilka razy, mówiąc że brakuje mu manier.

Lecz widząc jak rozpieszcza on mała dziewczynkę, w sekrecie była zadowolona.

Po opanowaniu pierwszej fazy [wrodzonego] niewidzialnego miecza Qi, Yue Yang odkrył że naprawdę wkroczył on do [wrodzonego] wymiaru.

Teraz, jego celem jest opanowanie drugiej fazy.

Jednakże, opanowanie drugiej fazy nie było wcale takie łatwe jak pierwszej.

By opanować drugi stopień, nie tylko musiał on połączyć wszystkie 108 punktów akupunktury w swoim ciele, ale także musiał połączyć on pojemnik Ren i Du razem z dwunastoma kanałami energii. musiałby on połączyć wszystkie kanały energii w jedną nić i pozwolić energii płynąć przez jego ciało bez przeszkód. W chwili gdy opanuje drugi stopień umiejętności, oprócz zwiększenia siły, będzie mógł wyzwolić on miecz qi z każdej części ciała.

W porównaniu do poprzedniego razu, Yue Yang który opanował pierwszy stopień stał się o wiele silniejszy niż wcześniej, tak silny że mógłby przestać trenować drugi stopień i zacząć podróżować po świecie.

Mógłby walczyć w walkach i trenować w tym samym czasie, czekając na okazję by przebić się na drugi stopień.

Co więcej, z pomocą energii z czarnego wisiorka, opanowanie drugiej fazy było tylko kwestią czasu. Yue Yang nie miał żadnych powodów by się śpieszyć.

Jednakże podczas treningu drugiego stopnia, iluzja ekstremalnie potężnej umiejętności pojawiła się w jego głowie. Sprawiło to że chciał opanować drugi stopień niewidzialnego miecza Qi jak najszybciej.

Minął kolejny miesiąc. w te pokojowe dni, Yue Yang zabierał mała dziewczynke do sklepu w czasie dnia. chciał on zrozumieć kulturę kontynentu wzlatującego smoka. W nocy, trenował on pilnie za każdym razem by opanować drugi stopień niewidzialnego miecza Qi. Po pewnym czasie, w końcu, nauczył się on drugiej umiejętności [wrodzonego] niewidzialnego miecza Qi, “Tajemniczych trzech styli”. Tej nocy, Yue Yang, który był niesamowicie podekscytowany opanowaniem umiejętności, postanowił wyruszyć i zarejestrować się w gildii najemników i znaleźć przeciwnika do zmierzenia swoich umiejętności, chciał on przetestować swoją nowo nabytą umiejętność

Yue Yang był teraz pełen pewności siebie i wierzył w swoje umiejętności.

Po wkroczeniu do [wrodzonego] wymiaru, Yue Yang miał możliwość używania niewidzialnego miecza Qi trzy razy w tym samym czasie. powinno to wystarczyć przeciwko nisko-poziomowemu najemnikowi.

Nie mógłby powiedzieć dużo gdyby była to walka grupowa, ale jeśli walczyłby przeciwko jednej osobie poniżej rangi 6 byłby on nie do pokonania.

Co więcej, nie musiał on używać tak silnego ataku jak niewidzialny miecz Qi który mógłby zabić jego przeciwnika podczas jednego ataku. Mógł on użyć umiejętności drugiego stopnia, “tajemniczych trzech stylów” by pokonać przeciwnika lub różne przeciwności.

Nawet jeśli byłoby za późno na użycie trzech stylów, Yue Yang wciąż mógłby użyć techniki włóczni klanu Yue której nauczył się wcześniej. Wystarczyłoby to aby pokonać zwykłych najemników.

Technika włóczni klanu Yue. Mimo że w jego oczach była słaba, to tak naprawdę była o wiele silniejsza niż ta technika której nauczyli się najemnicy.

Była to szkoda że żałosny facet nie miał pełnej wersji tej techniki. było tylko tam sześć części. otrzymał jedynie podręcznik. Najważniejsze jego części zostały zagubione wraz z latami, a klan Yue trzymał resztę części prywatnie. Tylko ci którzy osiągnęli poziom czwarty [bohatera] mogli się jej nauczyć. W przeciwnym razie, Yue Yang byłby na innym poziomie.

Jeśli nadal nie mógłby pokonać najemników “Tajemniczymi trzema stylami” powinien postąpić jak tamten żałosny mężczyzna i skoczyć do rzeki.

Tej nocy, Yue Yang nie trenował tak jak zwykle. Zamiast tego wykradł się z domu i poszedł do gildii najemników w mieście.

Jednakże, w chwili gdy przybył do gildii najemników zobaczył coś co przykuło jego uwagę, była to informacja którą imperator umieścił w każdej gildii najemników w kraju. To był ten moment w którym Yue Yang zdał sobie sprawę że został najsławniejszą osobą w całym imperium Da Xia.

Dawali nawet za niego ogromną nagrodę.

T/N Tak więc w komentarzach pisałem że dam niespodziankę w sumie miała być to informacja ale z powodu że nie skończyłem robić tego co chciałem umieszczę wam ją w następnym rozdziale.