Rozdział 348: Kto dał ci taką pewność siebie?

Tłumaczenie: Zakonnik

"To on?"

Jiang Wushang był pierwszą osobą, która ukończyła podziemny pałac na poziomie domeny głębi, oraz jest szczytowym geniuszem, który w wieku 15 lat, wkroczył na 9 poziom domeny głębi. Poza tym nikt nie wie skąd się wziął, jakie były jego początki, czy kto jest jego mistrzem. Posiada też bardzo tajemniczą tożsamość, nikt nawet nie wie, czy Jiang Wushang to jego prawdziwe imie, czy też nie.

Wszyscy jednak wiedzieli, że Jiang Wushang był szczytowym geniuszem, a w przyszłości mógłby nawet przewyższyć egzystencje takie jak Jie Qingming i Xu Zhongyu. Tak więc żadna osoba nie odważyła się spojrzeć na młodego mężczyznę z wyższością.

"whoosh"

Jiang Wushanga najpierw położył swoje ręce na skale, pod talią, a następnie z wielką siłą, odepchnął się od niej. Z piękną, przypominającą karpia klapą w idealnej krzywiźnie, zeskoczył z wielkiej skały i wpadł w środek tłumu.

"Liu Zhizun, to nie jest tak, że Chu Feng cię potępia, lecz będąc uczniem numer jeden w prestiżowej willi, jesteś naprawdę niesprawiedliwy w pewnych sprawach. Nikt nie poradzi sobie z tym tak jak ty." Beztrosko, Jiang Wushang zaczął wskazywać i karcić Liu Zhizuna.

W takiej sytuacji okoliczni ludzie znów odetchnęli chłodnym powietrzem i poczuli, że nerwy Jiang Wushanga są zbyt wielkie. Były nawet większe od tych Chu Fenga! Jednak tylko Chu Feng wiedział, że Jiang Wushang rzeczywiście ma zdolności, by być tak wyniosłym.

"Ho ... Więc śmiało idź i powiedz to. Jak mam sobie z tym prawidłowo poradzić, aby było sprawiedliwe?" Liu Zhizun nie miał prostej osobowości. Jego twarz się nie zmieniła i od początku do końca zawsze był obojętnie uśmiechnięty, nawet gdy zwracał pytanie do Jiang Wushanga.

"Czy to nie jest proste? Pozwól im walczyć razem, a ten, kto przegra, musi tylko przeprosić i przyznać, że się myli." Jiang Wushang powiedział z dumą.

“Cooo~~~~”

Gdy przemówił, wszyscy zostali tak zszokowani, że ich szczęki opadły na ziemie. Początkowo wyglądał, jakby chciał pomóc Chu Fengowi, ale teraz naprawdę pchnął Chu Fenga do dołu ognia!

Pozwalając Chu Fengowi, który znajdował się na 3 poziomie domeny Głębi, walczyć z Jie Qingming, który był na 1 poziomie domeny Nieba. Czy to nie jest tak, aby Chu Feng miał umrzeć?

"Ha ... Zaiste podałeś dobrą sugestię, ale po prostu boję się, że Chu Feng nie odważy się zgodzić się na walkę." Jie Qingming będąc lekko uśmiechnięty, w pogardliwy sposób, patrzył na Chu Fenga.

"Jesteś głupi? Czy ty jesteś głupi?" Kto mógłby pomyśleć, że twarz Jiang Wushanga zmieni się i przed tłumem, zacznie obrażać Jie Qingming.

"Ty ~~~~" Widząc to, cera Jie Qingming zmieniła się, wyglądał na wściekłego. A gdy przypomniał sobie, że status Jiang Wushanga jest nieznanego pochodzenia, stłumił on swój gniew.

Jednak tak długo, jak ktoś pomyślał, skąd na kontynencie Dziewięciu Prowincji, mógłby pochodzić geniusz taki jak Jiang Wushang, nie było to tak trudne do odgadnięcia. Pochodzi z dynastii Jiang.

Właśnie dlatego Jiang Wushang mógł zrobić to, czego pragnął w tym miejscu, bez strachu, ba i wiedział, że nikt nie odważyłby się mu coś zrobić. W tym momencie każdy czuł strach i przerażenie. Bali się, że Jiang Wushang był osobą z dynastii Jiang.

"Co ze mną? Czy się mylę? Nawet nie skończyłem mówić, ale mówisz, że nie ma odwagi. Powiedz, czy jesteś głupi?" Jiang Wushang gwałtownie strzelił [powiedział do] Jie Qingminga, a potem szybko, dodał:

"Spójrz, ile masz lat. Osoba "biegnąca w kierunku trzech" walczy z młodym mężczyzną, który nie jest nawet dorosłym. Nie dość, że nie odczuwasz wstydu, to nawet mówisz, że nie ma on odwagi do rozwiązania tego w taki sprawiedliwy i pewny sposób. Czy nie jesteś nawet skrępowany? "

[TN: "Trzydzieści" w języku chińskim składa się z dwóch postaci: "Trzy" + "Dziesięć". Tak więc "trzy" w tym przykładzie można uznać za krótką formę "trzydziestki". To, co oznacza "bieganie w kierunku trzech" oznacza "bieg w kierunku trzydziestki", czyli osoby w wieku trzydziestu lat.]

"Ja ..." Twarz Jie Qingming zrobiła się niebieska od gniewu, a jego oczy zrobiły się czerwone. Naprawdę mało brakowało, aby wybuchł. Czy uważał się za osobę, która "biegła w kierunku trzech"? Nie ważne jak, patrząc względem wyglądu czy prawdziwym wiekiem, oczywiste jest, że to dwudziestoparoletni przystojny młody człowiek w eleganckim stylu.

"Co z Tobą? Słuchaj. Jeśli twoim zamiarem, jest doprowadzenie do walki z Chu Fengiem, to musi być sprawiedliwe. Jak więc może to być sprawiedliwe? Porównanie swoich sił, przebywając na podobnym poziomie kultywacyjnym, to się nazywa fair! "

"Czy nie jesteś zaklinaczem niebieskiego płaszcza? Sądzę, że nie powinno ci być trudno tłumić swoją moc. Dopóki będziesz tłumić swoją moc do 3 poziomu domeny głębi, będziesz taki sam jak Chu Feng.

"Myślę, że gdy wymienicie ciosy, będzie to absolutnie sprawiedliwe. Więc odważysz się, czy nie?" Jiang Wushang wskazał na nos Jie Qingming i zapytał.

"Hmph. Dlaczego miałbym się nie odważyć?" Jie Qingming zimno prychnął. Jeśli nie bałby się prawdziwej tożsamości Jiang Wushanga, naprawdę zabiłby teraz tego przeklętego bachora.

"Chu Feng, a co z tobą?" Jiang Wushang wskazał na Chu Fenga. Wciąż był pełen arogancji bez żadnego wzrostu ani spadku.

"Jestem gotów w każdej chwili." Chu Feng nie mogąc sobie pomóc, tylko lekko się uśmiechnął i zrobił krok naprzód.

Chociaż Chu Feng bał się obecnego Jie Qingminga, jednak jeśli obaj mieliby taki sam poziom kultywacji, Chu Feng wcale nie obawiałby się Jie Qingming. Nawet jeśli ma założone Elitarne Uzbrojenie, podobnie by się nie bał.

"Dobrze, ponieważ to tak wygląda, wy dwoje możecie zacząć."

"Dobradobradobra! Wszyscy, cofnijcie się i dajcie im trochę przestrzeni, by mogli swobodnie wyprowadzać pięści i kopnięcia."

"Ty tam duchowy zaklinaczu! Połóż duchową formację na ziemi, aby ten szczyt nie został zniszczony, przez nadmierną dzikość ich walki. "

Po potwierdzeniu metody rozwiązania sporu, małe dziecko Jiang Wushang gestem, dowodził ludziom na scenie, ale rzeczą, która najbardziej zdziwiła ludzi, było to, że nikt nie odważył się nie słuchać jego słów. Nawet Duchowi Zaklinacze z Gildii Światowego Ducha i klanu Jie postawili Duchowe Formacja zgodnie z jego instrukcjami.

Kiedy wszystko było na miejscu, jak sędzia, Jiang Wushang wskazał na Jie Qingming i powiedział: "Zgadza się. Aby uzyskać sprawiedliwość, nie można używać umiejętności duchowego zaklinacza, a jeśli nie boisz się ośmieszyć, możesz skorzystać ze swojego Elitarnego Uzbrojenia.

"Cholera. Naprawdę chcę cię udusić na śmierć." Stawiał czoła coraz to większym ograniczeniom ze strony Jiang Wushanga, Jie Qingming zgrzytał zębami w gniewie, tak bardzo, że nawet wydawał skrzypiące dźwięki, ale nie mógł nic z tym zrobić. Mógł teraz tylko wytrwać, a nawet słowa przekleństwa, mogły zostać powiedziane tylko w jego sercu.

"hmm" Po odejściu Jiang Wushanga, Jie Qingming podążył za jego słowami i stłumił swoją aurę. Z domeny 1. poziomu Nieba, zszedł na 3 poziom domeny głębi.

W tej chwili Chu Feng nie ukrywał już swojej siły. Wysłał swoją aurę trzeciego poziomu domeny głębi i pewnie doszedł do środka pustej przestrzeni.

"Chu Feng naprawdę zgodził się na bitwę! Jak myślisz, kto wygra?"

"Czy istnieje potrzeba, aby to mówić? Czy sądzisz, że uznanie Jie Qingming za geniusza numer jeden na kontynencie Dziewięciu Prowincji, jest żartem? Nawet bez przebywania na 1. poziomie domeny Nieba, jego siła bojowa jest wciąż daleko ponad Chu Fengiem.

"Zgadza się. Słyszałem kiedyś, że oprócz Xu Zhongyu, nikt nie jest w stanie pokonać Jie Qingminga, przebywając na tym samym poziomie kultywacyjnym co on. Kiedyś, gdy znajdował się na dziewiątym poziomie domeny Głębi, bez pożyczenia mocy od Elitarnego Uzbrojenia, zabił człowieka na 1. poziomie domeny Nieba.

"On naprawdę jest tak silny? Odległość między sferą domeny Głębi a Nieba jest różnicą jak między niebem a ziemią! Czy to nie oznacza, że Chu Feng będzie pokonanym?"

W tej samej chwili na szczycie góry gromadziło się coraz więcej ludzi. Nieważne, czy to młodzi geniusze, którzy brali udział w Spotkaniu Małżeńskim, czy miejscowi uczniowie z prestiżowej willi, czy starsi eksperci od władzy, teraz wszyscy patrzyli w stronę rozgrywanej bitwy. W tym miejscu zgromadzili się ludzie z niemal każdej części kontynentu Dziewięciu Prowincji.

Jie Qingming był niezwykle szczęśliwy, słysząc nieprzerwane pochwały, przychodzące ze wszystkich stron. Tak więc pogardliwie powiedział do Chu Fenga: "Zdejmij wszystkie swoje umiejętności. Nie potrzebuję żadnych umiejętności walki, a korzystając tylko z tej jednej ręki, pokonam cię."

A gdy stanął przed Jie Qingmingiem nieporównywalnie aroganckim i postawą brakującej szacunku wobec samego siebie, Chu Feng tylko obojętnie się uśmiechnął i powiedział: "Kto dał ci taką pewność siebie?"