O nas

Kim jesteśmy?

The Black Brotherhood składa się z dwóch osób, które działają NON-profitowo na scenie skanlacyjnej. Założyliśmy sobie na celu promowanie mang, webtoonów, manhw i novelek w Polsce.
Staramy się zapanować nad chaosem, udostępniając technologię oraz zaplecze informatyczne.

Dlaczego stworzyliśmy novelki.pl?

Japońskie powieści ilustrowane (lub jak kto woli Japan Light Novel), choć stanowią bazę dla wielu mang i anime, nie są zbyt popularnym tematem w Polsce. Nasza grupa postawiła sobie za cel zmianę tej sytuacji. Tworząc ten portal dołożyliśmy wszelkich starań by zaspokoić potrzeby zarówno czytelników jak i tłumaczy.
Na chwilę obecną novelki.pl składają się z trzech modułów:
- nowoczesnego readera online (różne tryby wyświetlania, zmiana wielkości czcionki, dostosowywanie do urządzeń mobilnych);
- spisu wszystkich dostępnych projektów wraz z systemem aktualności;
- wygodnego edytora online opartego o składnię markdowna, który w dużym stopniu ułatwi pracę zarówno tłumaczom jak i korektorom.
A to dopiero początek! Mamy ambicję by zostać najlepszym i największym centrum japońskich nowelek w Polsce.

Jak mogę wam pomóc?

Jeśli jesteś z grupy tłumaczącej novelki i chciałbyś dodawać przetłumaczone rozdziały samodzielnie - zgłoś się do nas drogą mailową. Twoje konto zyska rangę redaktorska oraz dostęp do panelu. Oczywiście jeśli jesteś wolnym strzelcem wspomożemy cię, jako indywidualnego tłumacza.

Coś nie działa, coś można zrobić lepiej lub po poprostu chcesz pogadać.

Jesteśmy praktycznie dostępni 24h i zawsze z miłą chęcią z każdym porozmawiamy :) Czy to na gg, czy na kontakt [małpka] novelki.pl.