Polityka prywatności

Novelki.pl
szanuje prywatność swoich użytkowników. Przeczytaj dokładnie poniższe informacje aby lepiej zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Prawa autorskie
Novelki.pl zawiera tylko i wyłącznie materiały zamieszczone przez użytkowników, którzy oświadczają, że są ich autorami lub posiadają do nich prawa autorskie.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
Wszelkie materiały zawarte w serwisie są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół serwisu Novelki.pl nie odpowiadają za ewentualne szkody wynikłe z ich korzystania. Novelki.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania wpisów oraz blokowania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisu.

Wyłączenie odpowiedzialności
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, firm oraz osób, których dane kontaktowe są ogólnie dostępne na stronach serwisu. Autorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach. Są one wyłącznie własnością ich autorów, w związku z czym nie mogą rzutować na opinię autorów serwisu.

Gromadzenie danych osobowych Podczas rejestracji w serwisie wymagamy podania adresu email. Nie udostępniamy danych osobom trzecim. Adresów używamy tylko i wyłącznie w celu powiadamiania użytkowników o istotnych zmianach w serwisie lub komunikatach technicznych. Tylko od Ciebie zależy, czy udostępnisz je innym użytkownikom.

Cookies
Automatyczne logowanie w serwisie Novelki.pl wymaga włączonej obsługi plików cookies.